01. 04. 2015

Zveme vás na finále 2. finále ročníku barmanské soutěže Angel’s Flair Cup

Cocktail & music bar Nebe na Václavském náměstí připravuje velké finále druhého ročníku flair bartending soutěže profesionálních barmanů.


Angel´s Flair Cup 2015 vyvrcholí ve čtvrtek 16. dubna v největším nebeském baru na Václavském náměstí. Deset finalistů, kteří postoupili ze tří kvalifikačních kol, se v průběhu večera utká o hodnotné ceny. Vítěz si odnese 10 000 Kč a spoustu dalších věcných cen. Finále bude pod dohledem odborné poroty složené z profesionálních barmanů.


V průběhu večera se návštěvníci mohou těšit na jedinečnou barmanskou show, akční drinky, andělskou obsluhu a mnoho dalších překvapení, která zatím zůstávají v utajení.


„Angel´s Flair Cup jsme vytvořili především proto, abychom dali šanci novým talentům v oboru, pro které není lehké se prosadit v aktuálním konkurenčním prostředí, dodává Jiří Richter, Operation manager cocktail & music baru Nebe.


Nebe najdete v samém centru Prahy 1. Music bar nabízí příjemné posezení, moderní interiér, téměř stovku koktejlů a v neposlední řadě i mezinárodní kuchyni, která je inspirovaná tradicí a lehkostí jídel italské gastronomie. Všechny podniky z unikátní sítě koktejl a music barů Nebe jsou vyhlášené svou jedinečnou atmosférou, profesionálním servisem a skvělou muzikou.

 

HyperSlevy jsou mediálním partnerem této show.