02. 11. 2011

Společnost HyperMedia koupila slevový portál KupDnes.cz

Slevový portál KupDnes.cz bude doplňovat aktivity oblíbeného serveru HyperSlevy.cz, který je třetím největším serverem pro hromadné nakupování na českém internetu. Navíc rozšíří nově spouštěnou slevovou část portálu HyperInzerce.cz. Díky synergii těchto tří webů nabídne společnost HyperMedia zákazníkům ze strany firem širokou cílovou skupinu uživatelů. Návštěvníci serverů pak získají atraktivní a rozsáhlou nabídku nejrůznějších slev a dalších výhodných cenových akcí.

„Díky akvizici portálu KupDnes.cz významně posílíme svou pozici na trhu. Našim klientům budeme moci nabízet inzerci na třech slevových serverech mírně odlišného typu, díky tomu již nebudou muset hledat další portály pro oslovení široké cílové skupiny zákazníků,“ uvedl Petr Beneš, výkonný ředitel společnostiHyperMedia, která na českém internetu i v zahraničí provozuje celou řadu úspěšných webů a portálů. „Portál KupDnes.cz budeme aktivně propagovat a vylepšovat. Očekáváme, že na tomto serveru budeme nabízet přes sto slevových akcí měsíčně,“ doplnil Beneš.

HyperMedia hodlá portál dále zdokonalovat a postupně rozšiřovat o nové funkce. Pokud se nové funkce osvědčí, budou implementovány i do dalších slevových portálů v produktovém portfoliu společnosti. Začátkem roku 2012 pak projde portál KupDnes.cz rozsáhlejší změnou designu, který přispěje k posílení atraktivity portálu, přehlednosti a snadnějšímu ovládání.

„Akvizice portálu KupDnes.cz proběhla poměrně rychle, jednání trvala jen několik týdnů. V současnosti pracujeme hlavně na rozšíření nabídky slev a drobných úpravách některých částí stránek,“ sdělila Veronika Rejžková, specialistka marketingu společnosti HyperMedia. „Věříme, že se nám z portálu KupDnes.cz podaří vytvořit dalšího z klíčových hráčů v oblasti slevových serverů na českém internetu,“ doplnila.