05. 12. 2014

Společnost HyperMedia, a.s. pomáhá v boji proti meningokovi

Vánoční čas se blíží a Nadační fond Kapka naděje se již tradičně rozhodl tuto sváteční dobu zpříjemnit těm nejmenším, kteří ji díky vážné nemoci nemohou strávit v rodinném kruhu. V 10.patře monobloku FN Motol nastal Vánoční čas 4. 12. 2014 v 11:00 hod. Kouzlo vánoční atmosféry dodal celému dni dar, který byl předán v podobě čtyř čističek vzduchu na Kliniku dětské hematologie a onkologie. Finanční prostředky na zakoupení tohoto velkorysého daru darovala společnost HyperMedia, a.s.. Předávání se účastnil pan ředitel Petr Beneš. Při této již tradiční události nemohla chybět prezidentka a zakladatelka nadačního fondu Vendula Svobodová.
O zábavu a zpříjemnění dne se postaralo Divadlo Schubert. Celé seskupení vytvořilo hravou formou imaginární světy, ve kterých se děti zasnily a odpočinuly. Toto divadelní seskupení si zakládá na tvorbě přátelského vztahu mezi loutkou, hercem a dítětem a na zapojení diváka do děje pohádky.
Pro přítomné rodiče byly připraveny dárky v podobě zdravého nápoje Actimel od společnosti Danone a. s. Děti si mohly užít a pochutnat na předčasných vánočních dárcích od společnosti Wrigley s.r.o. Společnost Scio s.r.o. darovala dětské klinice a klinice hematologie a onkologie deskové stolní hry.