05. 09. 2016

Portál HyperInzerce.cz podporuje největší motoristickou výstavu v ČR.

Netradiční auta se sešla již tradičně na konci prázdnin

Již 5. ročník největší motoristické výstavy v ČR zaměřené na sportovní a upravené vozy se konal 3. a 4. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Hlavním tématem byla opět krásná auta a bohatý doprovodný program, který organizátoři připravili nejen pro skalní fanoušky automobilů, ale i pro širokou veřejnost. Co jste na akci mohli vidět:
Racing Cars - po loňském úspěchu tato sekce opět nabídla představení mnoha závodních týmů z několika disciplín automobilových závodů a soutěží.
Tuning Cars  - v sekci tuningových, tedy upravených vozů, se objevily nejlepší tuningové skvosty z mnoha zemí celé Evropy.
Sériové vozy - část haly zaplnily současné osobní vozy, a to sportovní, nebo se sportovním akcentem. Ty byly vystaveny prostřednictvím velkých dealerů nebo přímo zastoupeními značek.
Gas&Electric - automobily se stále vyvíjejí a pojem elektromobil přestává být pouze teoretický. Není tedy divu, že i zde se představily některé z nich a návštěvníci se mohli podívat i svézt v těchto technologicky zajímavých vozech.
Expozice Škoda - na své si přišli také milovníci značky Škoda. Pro ně byla připravena pod hlavičkou Skodahome.cz široká expozice nejen současných, ale i starších modelů. Představil se mj. i kultovní model 1000 MBX, který letos slaví kulaté padesáté narozeniny.
Ameriky - nezapoměli jsme ani na americké klasiky, které dostaly jako vždy dostatečný prostor, a to nejen díky svým úctyhodným rozměrům.
Doprovodný program - především pro děti byly připraveny herní konzole, soutěže a jízdy na trenažerech, dopravní hřiště a mnoho soutěží. A v pozadí jistě nezůstal ani další program v podobě soutěží Miss, tomboly, airbrush workshopů, autogramiád, focení s modelkami atd.