07. 12. 2010

Nová verze personálního portálu Hyperpráce.cz

Určitě prvním a velmi důležitým vylepšením je nový design stránek. Zaměřili jsme se zejména na přehlednost a uživatelskou přívětivost. Z domovské stránky se nyní dostanete prakticky na každou funkci webu. Bezesporu nejpoužívanější z nich je procházení a filtrování pracovních nabídek. Uchazeči si již na domovské stránce zvolí region a obor, který je zajímá a hned na další stránce už vidí volná místa, která je zajímají. Pomocí jednoduchého filtru si pak mohou vyhledávání upřesnit, např. podle požadovaného platu, konkrétního oboru apod.

Kromě nabídek na stálé zaměstnání naleznete na Hyperpráci i brigády pro studenty - stačí kliknout na příslušnou záložku na domovské stránce a můžete si filtrovat brigády stejným způsobem jako běžné nabídky zaměstnání. Mysleli jsme i na čerstvé abolventy a hendikepované zájemce o práci - po kliknutí na příslušnou záložku se jim nastaví filtr vhodných pracovních míst ve stejném stylu.

Komu se nechce procházet výpisy pracovních pozic, může si pohodlně navolit svého Hlídače inzerátů. Ve formuláři si vyberete kategorie, obory a další položky, vložíte svojí emailovou adresu a pak už Vám začnou chodit pracovní nabídky. Samozřejmostí je možnost vybrat si frekvenci zasílání emailů.

Nepochybně nejdůležitějším úkolem Hyperpráce je najít uchazečům novou práci a zaměstnavatelům vhodné posily do týmu. Zdaleka to však není to jediné, co nová Hyperpráce zvládne! Rádi bychom veřejnosti poskytli také praktické informace a zajímavosti, týkající se trhu práce, vzdělávání a pracovně-právních vztahů. Proto u nás naleznete například praktické kalkulačky pro výpočet mezd nebo zákony, týkající se vztahů zaměstnanec - zaměstnavatel. Mnoho lidí budou určitě zajímat také srovnávací grafy jednotlivých regionů. Z map a tabulek zjistíte, kde je nejvíce volných pozic a kde se nabízí jaké mzdy. Sekce Praktické informace je na Hyperpráci zcela nová, takže ji nyní budeme intenzivně doplňovat.

V databázi Hyperpráce se již nyní nacházejí kontaktní údaje na veškeré úřady práce z celé České republiky. Připravujeme pro Vás také přehled pracovních a vzdělávacích agentur a zaměstnavatelů.
Doslova revoluční změnou prošlo rozhraní pro zaměstnavatele. Opět jsme se snažili o maximální přehlednost a jednoduché ovládání - pomocí moderního webového rozhraní lze spravovat nabídky volných pozic a zpracovávat odpovědi od uchazečů. Nově jsou k dispozici statistiky. Zajímavé pro zaměstnavatele budou zejména počty zobrazení a počty reakcí od uchazečů, které jsou k dispozici u jednotlivých pozic.

Novinkou je také možnost nastavit oprávnění k jednotlivým operacím. Pokud jste majitelem firmy, můžete personalistovi povolit například pouze vkládání pracovních pozic, ale právo na nákup kreditů nebo editaci informací o firmě ponechat pouze sobě. Samozřejmě je možné podle potřeby jednotlivé účty personalistů přidávat, upravovat a mazat.

Výrazného zjednodušení pro zaměstnavatele doznal i nákup služeb. Ty lze nyní objednat přímo online prostřednictvím kreditních balíčků. Z nabídky si vybere každý - k dispozici jsou balíčky služeb, vhodné jak pro velké firmy, které potřebují inzerovat několik pozic měsíčně, tak i pro menší zaměstnavatele, kteří hledají nové posily jen zřídka. Naše online kalkulačka se Vám pokusí doporučit balíček, nejvhodnější pro Vaše účely, ale pokud byste si sami nedokázali vybrat, je tu pro Vás vždy tým marketingových poradců společnosti HyperMedia, a.s., kteří Vám s výběrem rádi pomohou.

Důležitou novinkou je také to, že kredity lze ihned online zakoupit kreditní kartou, což znamená, že pokud potřebujete rychle vyvěsit novou pracovní pozici, netrvá to déle než několik minut. Uchazeči ji hned vidí na webu a mohou se hlásit o práci!
Doufáme, že se Vám bude nová verze personálního portálu Hyperpráce.cz líbit a budeme se i v budoucnu snažit, aby Vám byla tím nejlepším pomocníkem na trhu práce.