01. 10. 2009

Nekorunovaným králem webové inzerce je Hyperinzerce!

Za pět let své existence se Hyperinzerce ze skromných začátků vyšvihla až na samotný Olymp internetové bezplatné inzerce.

Hyperinzerce.cz nabízí veřejnosti i podnikatelům možnost zdarma vkládat inzertní nabídky či poptávky na internet. „Služba si rychle získala velký počet příznivců, který každým rokem neustále roste. Máme z toho samozřejmě obrovskou radost, ale neusnuli jsme na vavřínech a snažíme se o další inovace,“ uvedl spoluzakladatel a ředitel Hyperinzerce.cz Petr Beneš. Jedním z vylepšení systému bylo přidání služby Adresář firem www.adresarfirem.cz, která umožňuje firmám (samozřejmě opět zdarma) jednoduše se prezentovat na prestižní adrese a získat tak více klientů a zákazníků. „Dále jsme vybudovali rozsáhlé katalogy mobilů, notebooků, monitorů, fotoaparátů, tiskáren, automobilů www.katalogautomobilu.cz a motocyklůwww.katalogmotocyklu.cz nejen u nás, ale i na Slovensku. Tyto informační služby jsou úzce napojeny na inzertní systém a poskytují návštěvníkům hodnotné informace o zboží, o jehož koupi uvažují.“

Desetitisíce návštěvníků pravidelně navštěvují také specializované portály Hyperbydleni www.hyperbydleni.cz a Hyperreality www.hyperreality.cz , na kterém inzeruje přes 650 realitních kanceláří. Uchazeči o práci, ale i zaměstnavatelé nevynechají návštěvu na Hyperpráci www.hyperprace.cz a milovníky psů letos potěšila poslední novinka - Světpejsků www.svetpejsku.cz. „V prvé řadě zde lidé najdou spoustu zajímavých informací o jednotlivých psích plemenech. Poznají jejich historii, fyzické i společenské vlastnosti a dozví se něco o výchově štěňat různých plemen a o chovu psů obecně. Na základě požadavků návštěvníků stránek jsme jim umožnili na server zdarma přidávat videa a fotografie jejich čtyřnohých miláčků. Jsem opravdu velmi potěšen, že svetpejsku.cz získal mezi klienty takovou oblibu a věřím, že s velkým pozitivním ohlasem se setkají i naše další připravované novinky,“ vyjádřil přání Petr Beneš.