17. 07. 2017

Nabité prázdniny v parku Boheminum

Nabité prázdniny v parku Boheminium

Mariánské Lázně – Mariánskolázeňské Boheminium je nejvyhledávanější atrakcí v Karlovarském kraji a velikostí patří mezi pět největších miniatur parků v Evropě. V areálu je více než 70 modelů českých památek, v čele s majestátním Karlštejnem, vysílačem na Ještědu nebo hradem Bezděz. Navíc je zde od června k vidění jeden z vůbec nejvyšších modelů na světě – katedrála svatého Bartoloměje, s impozantní výškou přes 4 metry. V létě se návštěvníci mohou těšit na řadu novinek a také bohatý program pro děti.

O víkendech je připraven program pro malé i velké návštěvníky, kterému bude vévodit v loňském roce tolik úspěšný, Dětský pohádkový les, který je na programu 15.7.2017. Na dvoukilometrové trase parkem na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy z Krkonoš, panenka v sukýnce z máků, skřítkové z pařezové chaloupky, spolužáci z 3.B. a další oblíbené postavičky z pohádek. O zábavu se po celé prázdniny bude starat také pan Pohoda se slečnou Soničkou a naši modeláři.

Nově jsou v areálu stojany na kola, a tedy zastávka z cyklistického výletu v příjemném stínu parku přijde jistě vhod. Otevírací doba se po dobu letních prázdnin prodlužuje a brány parku tak budou otevřeny denně 10:00 – 19:00. V parku přibylo občerstvení a odpočinková terasa, rozšířeno je i sociální zázemí. To vše pro pohodlí návštěvníka, kdy vstupné zůstává stejné jako v předchozím roce.

 

Prázdninový program:

 

2. července: Vítání prázdnin pro děti i dospělé

Bohatý program v podání dětského divadla Z bedny a kreativní dílny pro všechny po celý den.

 

15. července: Dětský pohádkový les

Večerníček a pohádkové postavy v parku Boheminium – herci v krásných kostýmech, originální hry na trase dlouhé 2 km a v cíli dárek pro každého.

 

22. července: Prázdninové divadlo pro děti

Speciální program dětského divadla Z bedny – nenechte si ujít premiéru nové pohádky.

 

20. srpna: Prázdninové divadlo pro děti

Letní pohoda s oblíbeným divadlem Z bedny, opékání buřtů a středověké hry pro děti i dospělé.

 

27. srpen: Loučení s prázdninami

Rozlučka s prázdninami ve velkém stylu! Plno zábavy s oblíbenými herci, panem Pohodou a Soničkou po celý den.