03. 06. 2012

Lucie Bílá dotočila BABOVŘESKY

„Natáčení bylo úžasné, přišli nás pozdravit dokonce baráčníci v krojích a s chlebem a solí. Bylo to úžasné a byla legrace,“ přiznala Lucie Bílá, která má neobyčejný smysl pro humor a legraci si dokáže udělat i sama ze sebe.

 

„Lucka je úžasná a naprostá profesionálka. Je radost s ní pracovat,“ říká autor scénáře a režisér Zdeněk Troška, který od 22. května komedii ve svých rodných jižních Čechách se štábem a kameramanem Ervínem Sandersem natáčí.

 

Lucie Bílá měla podle scénáře v Babovřeskách dva natáčecí dny. Jde sice o malou, zato velmi výraznou roli.

 

„Za tu roli jsem Zdeňkovi moc vděčná a vlastně jsem si ji vysnila. Je radost s ním pracovat. Proto za to nechci ani žádný honorář. Udělala jsem to z lásky k němu…“ prozradila Zlatá slavice, která měla i vlastní originální kostým pro roli „Aranky z Babovřesk“.

 

Natáčení bude pokračovat až do 3. července a i nadále se natáčí v lokacích na jihu Čech – Dobčice, Záboří, Pištín, Malé Chrášťany, Dříteň, Netolice, Hluboká nad Vltavou.

 

Do hlavních rolí Zdeněk Troška obsadil – Veroniku Žilkovou, Pavla Kikinčuka, Lucii Plekancovou – Vondráčkovou, Jana Dolanského, Janu Synkovou, Radka Zimu a mnohé další….

 

Premiéra komedie BABOVŘESKY, aneb z dopisu venkovské drbny je plánována

na 14. února 2013.

Projekt HyperInzerce.cz je hlavním partnerem filmu Babovřesky.