17. 05. 2016

Jsme partnery Open Air MusicFest Přeštěnice

Open Air Musicfest Přeštěnice, to je legendární multižánrový hudební festival uprostřed jihočeských lesů, luk a strání, který patří mezi dvacítku nejprestižnějších českých hudebních festivalů. Letos se koná již 16. ročník této akce a představí se zde nejen známá hudební jména, ale prostor dostanou i nové kapely.

 


Festival OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE se letos uskuteční 24. a 25. června, přičemž pro všechny nedočkavé je už na čtvrtek 23. června připraven festivalový večírek. Přeštěnický festival vám učaruje nejen tím, že se koná v malebné krajině jižních Čech, ale také zde panuje pohodová a rodinná atmosféra. Organizátoři akce navíc chystají opravdu nabitý program, ve kterém na třech scénách vystoupí desítky kapel různých žánrů. V pátek 24. června se můžete těšit na hvězdy české a slovenské hudební scény, jako je nejpopulárnější česká kapela současnosti - Kryštof, slovenští No Name, pop-funková skupina Monkey Business, O5 & Radečekz jesenického podhůří a nebude zde chybět ani česká kapela snů SUPERGROUP CZ. Festivalovou sobotu 25. června ozvláštní vystoupení slovenského rappera Majka Spirita s kapelou Live Band a návštěvníkům zahraje i kultovní punková skupina Visací zámek, punkmetalové Totální nasazení, nový hudební objev Thom Artwaynebo populární kapela Wohnout, která v Přeštěnicích oslaví sladkých 20 let své existence a vystoupí zde se speciálním hostem - Evou Pilarovou. Na festivalu se také představí zajímavé hudební objevy včetně vítězů soutěží Šance Muzikus nebo Expedice Přeštěnice. V rámci projektu Čistý festival zde navíc vznikne nová unikátní scéna, tzv. REC.STAGE, která nabídne „recyklované“ show všech možných žánrů. Jako bonus je pro návštěvníky festivalu připraven bohatý doprovodný program v podobě divadelních a filmových představení a atraktivní exhibice bikerů Open Air Dirt Jam, která se zde bude konat již popáté. Do Přeštěnic v rámci oblíbeného projektu LiStOVáNí okolo herce Lukáše Hejlíka osobně zavítá i proslulý americký spisovatel Robert Fulghum, takže se je opravdu na co těšit.

 

Cena vstupenky na celý festival (včetně čtvrtečního festivalového večírku) je v současnosti k mání za 690,- Kč, vstupenky na jednotlivé dny stojí 450,- Kč.

 

Vstupenky na festival lze zakoupit v síti www.milevskem.cz, smsticket.cz, ticketart.cz, ticketportal.cz, ticketpro.cz nebo ticketstream.cz.

 

Více informací

 

www.prestenice.cz
www.facebook.com/prestenice

 


OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2015 – oficiální aftermovie: https://www.youtube.com/watch?v=2NvxOTzWjFw&nohtml5=False

 


Oficiální festivalová hymna – Slunce nad Přeštěnicí: https://www.youtube.com/watch?v=EgwqNTzHfrA

 

Kontakty

 

Bc. Vít Kratochvíl, Milevský kraj o.p.s.                                   Mgr. Josef Kašpar, JK Art Production

Tel. 383 809 200, 776 33 88 55                                             Tel. 603 913 307

www.milevskem.cz                                                                   www.jkartproduction.cz

kratochvil@milevskem.cz                                                       musicfest@prestenice.cz