22. 07. 2016

HyperSlevy.cz partnerem srpnového festivalu Okoř

Prvním červnovým dnem startuje předprodej FESTIVAL OKOŘ, který se tradičně koná předposlední srpnovou sobotu 20. 8. 2016. Letošní šestnáctý ročník, kterého jsou HyperSlevy.cz součástí, přivítá úplně poprvé Báru Polákovou, Tata Bojs, Ewu Farnou & Band a skupinu Jelen. Na programu jsou samozřejmě i jedny z největších hvězd současné pop scény – David Koller, Xindl X, Mandrage.

 

Protože FESTIVAL OKOŘ je festivalem rodinným, tak všem přítomným zazpívá největší hity Jaroslav Uhlíř. Jako před pár lety se v jeho podání a v doprovodu sboru všech návštěvníků ponesou tóny písní Krávy, Dělání, Severní vítr, Hajný je lesa pán a další celou loukou pod hradem Okoř.

„Při zmínce o Okoři si vybavím léto a pohodu. Na Festivalu Okoř budeme opravdu poprvé a moc se těšíme! Kdysi jsem se byl na jednom ze starších ročníků podívat, tak jsem zvědavý…“ říká Jindra Polák z kapely Jelen.

Vstupenky jsou k dostání prostřednictvím www.festivalokor.cz, kde také naleznete i další informace včetně rozhovorů a videí s účinkujícími, jízdní řády, atd. Nezapomeňte, že festival byl několik ročníků za sebou úplně vyprodán. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

 

Ceny vstupenek:

-          v předprodeji na www.festivalokor.cz 490,- Kč

-          v předprodeji na www.ticketportal.cz  490,- Kč + poplatky

-          na místě v den konání od 13:00            590,- Kč