03. 12. 2015

HyperSlevy.cz mediálním partnerem galavečera Czech Hotel Awards

V pondělí 23. listopadu proběhl v kapli Sacre Coeur v Praze slavnostní galavečer 4. ročníku soutěže Czech Hotel Awards. Tato společenská událost, má za cíl sdružovat vizionáře, kteří se chtějí podílet na udílení směru úrovně hotelnictví v Česku. Hlavním posláním organizátorů soutěže Czech Hotel Awards je vytvořit základu pro všechny, kteří se chtějí podílet na růstu kvality a potenciálu ubytovacích zařízení v České republice.

 


„Prostřednictvím účasti na galavečeru Czech Hotel Awards, chceme těmto významným osobnostem české hotelové a gastronomické scény zprostředkovat navázání dlouhodobých partnerství a přátelství,“ uvádí ředitelka soutěže Czech Hotel Awards Klára Hejnová.

 

Absolutní vítězství si v soutěžní kategorii Plzeňský Prazdroj Congress odnesl Hotel Artaban****, dvojí vítězství v kategorii Wellness a Spa a čtyřhvězdičkový hotel získal Hotel Berg****. Hotel Besední dům Valtice, si odnesl ocenění absolutního vítěze v kategorii tří hvězd. V pětihvězdičkové kategorii zvítězil Hotel Růže. Absolutní vítězové letošního ročníku si odnesli hodnotné ceny od hlavních partnerů soutěže, společnosti Plzeňský Prazdroj, PEAL, SatisPoll,NAD, Firemniakce.cz,wellnessnoviny.cz a Ergoaktiv.


Galavečer Czech Hotel Awards byl výjimečnou událostí především díky jedinečné společnosti významných osobností české hotelové a gastronomické scény, kterou sjednocuje společný zájem – skvěle se pobavit a navázat nové obchodní a přátelské vztahy.


Večerem plným zážitků provázela živá hudba, kabaretní vystoupení, taneční choreografie profesionálního souboru Pop Balet, venkovní ohňová show, přehlídka veteránů a exkluzivní světelné překvapení.

Prostor kaple Sacre Coeur svými vůněmi ovládla společnost Caretrade. Ke každé slavnostní události patří delikátní šumivé víno, v tomto případě hosté mohli ochutnat exkluzivní Jaume Serra Cava, společnosti Peal. Milovníci vín ocenili výběrová vína a sommeliérský servis společnosti Virtual Winery a exkluzivní vína společnosti VPV. Ochutnávku prvotřídních whisky zajistila společnost FOUS Spirits s.r.o. a luxusní rumy dodala firma Rumaco. Zkrátka nepřišli ani zastánci teplých nápojů. Postaral se o ně profesionální barista Jan Kuruc a společnost Mixtee a jejich lahodné čaje Basilur. Velkou poctou je pro nás partnerství se společnostmi Plzeňský Prazdroj a Kofola – tito skvělí partneři se postarali o celovečerní pitný režim všech hostů. Obsluhu galavečera zajišťovali žáci SOU Bean. Interaktivní zpětnou vazbu, pro Czech Hotel Awards zajistila firma Satispoll. Luxusní vybavení VIP salonku pro tuto slavnostní příležitost, dodal originální obchod s designovým nábytkem a bytovými doplňky KARE. Hosté měli možnost seznámit se také s Aquazorbingem Praha a společností Happy Times. Celý večer osladila cukrová vata Daniela Eliáše. Víc než tři metry vysoké bambusy z bambusária Rosteto, zdobily hlavní loď kaple Sacre Coeur. V péči o pohodlí všech účastníků mezi ostatními vynikala firma Rovitespa, která byla se svými masážemi, aromaterapií a dalšími wellness procedurami, třešničkou na dortu celého večera. Tiskové materiály dodala firma Fast a Potisk.com. Video záběry z galavečera Czech Hotel Awards zajistila společnost NAD a kameraman Martin Linhart. Mediálními partnery večera byli HyperSlevy, wellnessnoviny.cz, firemniakce.cz, kulturní magazín Fantom,hotelypenziony.cz, portál Turistika.cz a časopis Gastro a Hotel a Gastro plus. Záštitu nad soutěží Czech Hotel Awards převzalo Ministerstvo pro místí rozvoj ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.