28. 06. 2017

HyperOdvoz.cz s herečkou Patricií Solaříkovou získal 13 600 Kč pro pejsky v nouzi

Patricie Solaříková, známá zejména jako představitelka Terky z televizního seriálu Ulice, se rozhodla společně s HyperOdvoz.cz vydražit svůj snowboard a křeslo. Kompletní výtěžek z prodeje putoval na dobrou věc.

Obě aukce se těšily velmi živému zájmu a byly napínavé až do samého konce. Snowboard Nitro Hazard s vlastnoručním podpisem herečky nakonec získala Tereza Ž. za 6 600 Kč a proutěné stylové křeslo vybojovala Lucie C. za rovných 7 tisíc korun.

Peníze z obou akcí dostala organizace Psí život. Ta se jako jediná v ČR cíleně zaměřuje na pomoc zvířatům, která patří lidem bez domova a osobám závislým na návykových látkách. Ti mají své čtyřnohé miláčky moc rádi a v rámci možností se o ně skvěle starají. Bohužel ale nemají dost peněz, když zvíře onemocní nebo se mu něco stane… Přečtěte si příběhy jednotlivých psů a koček.

Aukce organizoval HyperOdvoz.cz. Jde o revoluční službu, která za vás prodá vaše nepotřebné věci. Zařídí vše od odvozu, nafocení, vystavení inzerátu až po prodej a doručení kupujícímu. A vy si jen počkáte na peníze.