17. 07. 2017

HyperMedia partnerem Křišťálové lupy 2017

Dvanáctý ročník ankety Křišťálová Lupa startuje

Server Lupa.cz dnes odstartoval nominace v anketě Křišťálová Lupa, která už od roku 2006 hledá a oceňuje ty nejúspěšnější a nejzajímavější projekty, užitečné služby a výrazné osobnosti českého Internetu. Ode dneška až do 27. srpna má široká veřejnost příležitost nominovat své favority. Ti nejúspěšnější z nich pak postoupí do boje o nejvyšší příčky ve finálním hlasování.

Své tipy mohou internetoví uživatelé posílat prostřednictvím online formuláře, který je k dispozici na webových stránkách ankety.

Internetová veřejnost bude rozhodovat o pořadí v těchto kategoriích:

Cena popularity
Zpravodajství
Internetové obchodování
Nástroje a služby 
Zájmové weby 
One (wo)man show
Odborná porota bude rozhodovat o pořadí v těchto kategoriích:

·         Projekt roku

·         Osobnost roku 

·         Anticena

·         E-commerce inspirace 

·         Marketingová inspirace 

·         Obsahová inspirace

·         Globální projekty českých tvůrců

·         Veřejně prospěšná služba – cena České televize

Odborná porota je složená z významných osobností podnikatelského, mediálního a internetového světa.

Vlastníci a provozovatelé internetových projektů mají možnost nominovat svůj projekt prostřednictvím speciálního nominačního formuláře. Konkrétními informacemi a argumenty v něm mohou podpořit svůj projekt a přesvědčit expertní panel o jeho zařazení do hlasování.

Finální hlasování, určující pořadí v jednotlivých kategoriích, ve kterých hlasuje veřejnost, proběhne od 21. září do 2. listopadu. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve čtvrtek 30. listopadu.

Anketu Křišťálová Lupa 2017 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet Info. Hlavním partnerem akce je společnost T-Mobile. Dalšími partnery akce jsou Active24 a Chivas Regal. Hlavními mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas Radiožurnál. Produktovým partnerem je Schweppes. Mediálními partnery jsou Aktuálně.cz, Deník.cz, Euro.cz, Heureka.cz, Hypermedia.cz, Novinky.cz, Seznam.cz a Tiscali Media.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:


Andreu Pavlíčkovou, marketingovou specialistku

Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
T: +420 277 004 619, F: +420 277 004 601, E: andrea.pavlickova@iinfo.cz; W: www.iinfo.cz

 

Lupa.cz je již 18 let průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.