27. 04. 2011

HyperMedia, a.s. představuje zcela nový design a funkce realitního portálu HyperReality.sk

Prvním a velmi důležitým vylepšením portálu HyperReality.sk je nový design, který stránky zpřehlednil, dal jim náboj a uživatelskou přívětivost.

Aktuální nabídka realit na Slovensku obsahuje přes 10 tisíc inzerátů. Jsou to inzeráty bytů k prodeji či pronájmu, rodinné domy, novostavby, komerční objekty, pozemky, zahrady a historické stavby, chaty a chalupy, garáže a drobné objekty, nemovitosti v zahraničí a dokonce i dražby. Nově je zde možné sledovat kolik a v jaké hodnotě se prodá nemovitostí za 30 dní. Zajímavé informace se dají vyčíst také z mapy, která znázorňuje celkový počet inzerovaných nemovitostí, počet realitních kanceláří a ceny nemovitostí a to vše v jednotlivých krajích. Ceny nemovitostí na tzv. teplotní mapě pak poskytují přehled jak o cenách prodávaných nemovitostí, tak o cenách nemovitostí, které chtějí jejich majitelé pouze pronajmout.

Hned na horní liště si můžete všimnout záložek, které slouží pro přidání inzerátu a vložení poptávky. Přidání inzerátu probíhá v několika krocích. Kromě nahrání fotografií se zde nově nabízí možnost vložení videa, které může vytvořit zajímavý doplněk celého detailu nemovitosti. Pokud chce ale někdo koupit či pronajmout nemovitost, stačí jednoduše vložit zdarma poptávku, která se poté zašle všem realitním kancelářím, které jsou zaregistrované na portále HyperReality.sk.

Nově byla včleněna sekce Top makléři, která zahrnuje seznam všech makléřů, které je možno hodnotit a uživatel se tak má šanci dozvědět o těch nejlepších. Každý makléř disponuje na portále HyperReality.sk svou vizitkou, ve které je uvedena realitní kancelář, pro kterou pracuje a její sídlo, mobilní kontakt a počet inzerátů, které uveřejnil. Nachází se zde i propracovaný adresář realitních kanceláří, kterých je již nyní přes tisíc.

Největší propracovanosti funkcí se dočkaly inzeráty. Každý inzerát, který již uživatel shlédl je označen symbolem a uživatel tak ví, že ho již viděl. Pro uložení inzerátu slouží uživateli schránka, z které ho pak může i dále přeposlat emailem a po jeho neaktuálnosti ho jednoduše ze schránky vymazat.

Po kliknutí na vybraný inzerát se zobrazuje detail nemovitosti, který poskytuje zcela vyčerpávající informace o dané nemovitosti. Obsahuje nejen přehledný popis nemovitosti, ale i její fotografie, nově se zde nabízí i možnost vložení videa. Vyhledání lokace nemovitosti na mapě a toho, co se nachází v jejím okolí, zaručujeStreet view. U každého inzerátu je uveden kontakt na prodejce či pronajímatele včetně ikonky Poslat dotaz, která slouží pro zpětnou vazbu mezi zájemcem a osobou prodávající (pronajímající). Cena uvedená u inzerátu se dá nově i tzv. pohlídat. V případě, že by se změnila cena nemovitosti, kterou si uživatel vyhlédl, lze mu zaslat o této skutečnosti zprávu na email.

Na portále lze též nastavit Hlídač nemovitostí a to tak, aby zajímavé nabídky chodily uživateli přímo na email a to v jím stanoveném časovém intervalu.

Portál HyperReality.sk disponuje nejen novým designem, který koresponduje s grafickým provedením všech projektů společnosti HyperMedia, a.s., ale současně nabízí úplně nové možnosti v podobě propracovanějších funkcí, které jsou samozřejmostí i u dalších projektů společnosti jako například HyperInzerce.cz,HyperBydleni.cz, HyperSlevy.cz, HyperZboží.cz, HyperPráce.cz.