21. 05. 2015

HyperInzerce a HyperSlevy jsou mediálními partnery zahraničních filmů s Al Pacinem a Samuelem L. Jacksonem

Ve filmu Druhá míza se legendární herec Al Pacino představí jako stárnoucí rocková hvězda Danny Collins dojíždějící svoji životní dráhu ve stálých kolejích. Jednoho dne jeho manažer odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě." Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě dopisu se Danny rozhodne zabrzdit a chytá druhou mízu. Dá se na cestu k znovuobjevení své rodiny a hledání pravé lásky. Film od tvůrců snímků jako Frajeři ve Vegas nebo Bláznivá, zatracená láska je navíc inspirován skutečnou událostí, John Lennon takový dopis opravdu napsal.

Premiéra 4.6.2015

 

V komedii s názvem Sejmi prezidenta se pro změnu představí Samuel L. Jackson v roli prezidenta Spojených států amerických, který se poté, co teroristé sestřelí letadlo Air Force One, ocitá napospas divočině. Jediný člověk, který ho může zachránit je třináctiletý kluk jménem Oskari z domorodého kmene, který se chystá složit zkoušku dospělosti. Jeho úkol spočívá v přežití v nehostinné krajině Laponska. Chystá se vystopovat jelena, ale místo toho narazí na nejmocnějšího muže planety v dosti prekérní situaci.

Poté, co teroristé sestřelí letadlo Air Force One, prezident Spojených států (Samuel L. Jackson) zůstává napospas divočině. Je tu jediný člověk, který ho může zachránit – 13letý kluk jménem Oskari z domorodého kmene, který se chystá složit zkoušku dospělosti. Jeho úkol spočívá v přežití v nehostinné krajině Laponska. Chystá se vystopovat jelena, ale místo toho narazí na nejmocnějšího muže planety v dosti prekérní situaci. S teroristy v patách se musí nesourodé duo Oskariho a prezidenta USA spojit a uniknout svým lovcům. Je jen na prezidentovi a jeho novém pomocníkovi, aby přežili nejvypjatějších 24 hodin svého života. Hon na prezidenta právě začal. V dalších rolích se představí Ray Stevenson a Felicity Huffman.

Premiéra 18.6.2015