19. 08. 2013

Electronic Beats představuje zbrusu nové mobilní aplikace Electronic Beats Apps – oblíbení interpreti ze stejnojmenných hudebních festivalů na dosah j

exkluzivní Djské mixy a záznamy hudebních festivalů  Electronic Beats skrze aplikaci Electronic Beats Radio

okamžité informace o novinkách na elektronické hudební scéně s aplikací Electronic Beats News
Electronic Beats Video  - video streaming z DVD magazínu „Electronic Beats Slices“ v jedné kompletní kolekci, více než tři stovky live videí z festivalů Electronic Beats včetně rozhovorů s interprety
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mezinárodní hudební program Electronic Beats představuje zbrusu nové mobilní aplikace „Electronic Beats Apps“, které hudebním fanouškům přinášejí doslova na dosah jednoho kliknutí oblíbené interprety z festivalů Electronic Beats, jako je například Woodkid, Modeselektor,Caribou, The Whitest Boy Alive, James Blake, Apparat Band a mnoho dalších. Aplikace Electronic beats Radio je zaměřena na exkluzivní Djské mixy, například od Richarda Dorfmeistera nebo Monkey Maffia, a záznamy ze stejnojmenných festivalů, Electronic Beats News přináší okamžité informace o novinkách na hudební scéně a Electronic beats Video představuje ucelenou kolekci videí ze série kultovních DVD Electronic Beats Slices včetně live videí z festivalů a rozhovorů s interprety. Aplikace jsou určeny pro zařízení s operačními systémy iOS, Windows a Android. Electronic Beats tak navazuje na dubnové spuštění aplikaceYellofier zaměřené na skládání hudby. Ta byla vyvinuta ve spolupráci s Borisem Blankem z elektronického dua Yello a u hudebních fanoušků se setkala s velkým úspěchem.

 

Festival Electronic Beats se v České republice odehrává každoročně od roku 2006, kdy odstartoval sérii hudebních vystoupení v pražském Veletržním paláci koncertem The Prodigy, poté následovala například vystoupení kapel Underworld nebo The Orb. Později se tento mezinárodní hudební program prezentoval v klubovém prostředí Lucerna Music Baru, až předloni poprvé zavítal do Divadla Archa, kde letos nadšeným fanouškům nabídl vystoupení americké popové ikony Lany Del Rey, které bylo v rekordním čase vyprodané. Kromě koncertů předních současných kapel a hudebních projektů se organizátoři projektu konaného napříč Evropou už od roku 2000 soustředí na dokonalé vizuální projekce provázející vystoupenítěch nejlepších a nejaktuálnějších hudebních interpretů.

 

Electronic Beats tradičně zahrnuje nejrůznější mediální platformy, přičemž všechny aktivity se protínají v rámci domovské stánky electronicbeats.net, kde se soustředí veškeré Informace o umělcích a událostech spojených s Electronic Beats. Tato stránka nabízí také vlastní rádio a televizi se zaměřením na současnou hudbu. Součástí tohoto portfolia je velmi ceněný tištěný hudební časopis Electronic Beats a DVD magazín Slices, oba vycházejí čtvrtletně prostřednictvím vybraných distribučních kanálů. Letos se záběr Electronic Beats rozšířil ještě o zmíněné mobilní aplikace Yellofier, Electronic Beats Video, Electronic Beats Radio a Electronic Beats News.

  
Zpět na seznam zpráv