06. 06. 2019

Divokej Bill, Tata Bojs, Mig 21, Marek Ztracený a další vystoupí na oblíbeném rodinném festivalu Okoř 24. srpna 2019

Letos se bude konat již 19. ročník rodinného open-air festivalu Okoř. Ten se těší velké oblibě jak u interpretů, tak i u diváků, a proto bývá pravidelně vyprodán. Jedna legenda dokonce praví, že louka, na které se festival pořádá, vyzařuje léčivou energii.
Hlavním hnacím motorem festivalu je Hana Petřinová, která ho s velkou láskou pořádá od samého začátku. “Na hrad Okoř jsme rádi jezdívali s manželem (pozn. - s hudebníkem Otakarem Petřinou) a tam mě napadlo, že v tom krásném prostředí by bylo skvělé zorganizovat hudební festival. První ročník proběhl v roce 2000, v době, kdy ještě v ČR moc festivalů nebylo. Pamatuji si, jak jsme tenkrát vlastnoručně lepili plakáty,” vzpomíná Hana Petřinová a dodává: “Ten festival mám moc ráda, líbí se mi, že je takový komorní, jednodenní, za ta léta už máme svoji základnu fanoušků, kteří s námi rostou, přivádí k nám svoje děti… Navíc to beru jako takové rozloučení s létem.”

LINE-UP 2019:
12:00 reprodukovaná hudba
13:00 PAVEL CALLTA
14:10 ŽLUTÝ PES
15:30 JAROSLAV UHLÍŘ
16:50 DIVOKEJ BILL
18:20 VYPSANÁ FIXA
19:40 MAREK ZTRACENÝ
21:10 MIG 21
22:50 TATA BOJS
00:10 DĚDA MLÁDEK ILLEGAL BAND

DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DĚTI:
Dětský koutek
Indiánská stezka - Zábava pro děti a jejich rodiče, kde si užijí spoustu indiánské zábavy formou her a disciplín, které budou společně plnit a rozvíjet tak své soustředění, odhad, kreativitu, postřeh a vytrvalost. www.duhoviindiani.cz
Hudební bubenická dílna “Rytmy sběrného dvora” - zábavná hra na sudy, hrnce, plechovky atd. www.rytmysbernehodvora.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:
www.nejlevnejsivstupenky.cz
www.ticketstream.cz

VÍCE INFORMACÍ: 
www.festivalokor.cz