09. 05. 2017

Díky projektu „HyperSlevy.cz pro děti“ jsme získali již přes milion pro nemocné děti

V  roce 2013 uzavřely HyperSlevy.cz dlouhodobé partnerství s Nadačním fondem Kapka naděje. Od té doby realizují projekt „HyperSlevy.cz pro děti“. Jeho cílem je shromažďování finančních prostředků na léčbu a komplexní pomoc dětem s nádorovým onemocněním.

Společně s našimi partnery a zákazníky se nám podařilo vybrat již více než 1 000 000 Kč na pomoc těm, kteří to potřebují ze všech nejvíce. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Veškeré získané prostředky předáváme přímo Nadačnímu fondu Kapka naděje na podporu Kliniky dětské hematologie a onkologie FN v Motole a nemocnic ve Středočeském kraji.

Konkrétně už jsme i díky našim partnerům a zákazníkům mohli nemocnicím věnovat např. pulzní oxymetr, odsávačku mléka, vyhřívané lůžko pro novorozence, postýlky, kojenecké váhy, ultrazvukové zvlhčovače nebo čističky vzduchu.

Jak ujišťuje i výkonný ředitel společnosti HyperMedia, a.s., Petr Beneš, toto je jen začátek. „Pevně věřím, že i nadále udržíme naše ‚hypertempo‘ a každým rokem budeme společně pomáhat ještě více.“