23. 06. 2014

Chinaski exkluzivně na fesťáku v rodinném balení – srpnové Okoři – s novým playlistem a světelnou show

Už za necelé dva měsíce se otevřou brány legendárního festivalu Open Air Festivalu Okoř. Letos se bude konat již 14. ročník. Festivalový program začne tradičně úderem druhé hodiny odpolední a představí se v něm nejen kapela Chinaski, která dokázala vyprodat letos v únoru pražskou O2 arenu, ale i Tomáš Klus, MIG 21, Divokej Bill, Anna K, Lenny, Janek Ledecký, Marek Ztracený a Jaroslav Uhlíř.

 

Michal Malátný za Chinaski říká: „Moc se těším na tenhle fesťák v rodinném balení a na tu krásnou louku pod zříceninou hradu Okoř. S kapelou už jsme tady hráli asi pět krát a vždy měli skvělej pocit z neopakovatelné atmosféry. Těšíme se sem moc, a proto také připravujeme speciální playlist, a rádi bychom ukázali i světelnou show a projekce použité na únorovém koncertu v O2 areně.“

 

„Srpnová“ Okoř je jedním z nejnavštěvovanějších jednodenních letních hudebních festivalů u nás. Nejen díky skvělé sestavě účinkujících, ale i díky další péči o návštěvníky už od těch nejmenších.

 

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal odstartoval prvního června a je organizátory vřele doporučován. Vstupenky lze také zakoupit přímo na pokladně hradu Okoř.

 

Několik posledních ročníků bylo úplně vyprodáno a i když je určitý počet vstupenek vyhrazen pro prodej přímo na místě, obrovský zájem pokrýt nestačí. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

 

Stanové městečko, posílená doprava a zábava pro děti bude připravena tak jako každý rok.

 

Ceny vstupenek:

v předprodeji: 490,- Kč
na místě v den konání festivalu od 13 hod:590,- Kč
dětské vstupné – děti do 150 cm zdarma
vozíčkáři a držitelé ZTP/P mají vstup do areálu zdarma
 

Podrobné informace na www.festivalokor.cz a www.ticketportal.cz

 

Mediálními partnery jsou: radio City 93,7 FM, TV Prima, žena-in.cz, Náš region, Hyperinzerce a vychytane.cz.