02. 04. 2012

3solutions představuje b2b/b2c řešení na míru bez omezení

„Každý segment trhu, každý klient vyžaduje individuální řešení, cílení nabídky a prodejů, proto je toto nové eshop řešení, ať již postavené na CMS či ERP IS, maximálně otevřené individuálním požadavkům z hlediska funkčnosti, grafického zpracování, emarketing řešení atd. Jako první eshop, který tuto variantu řešení využívá, mohu uvést klientawww.ELCHO.cz“, řekl  Ing. Jiří Motal, sales&marketing manager společnosti 3solutions, spol. s r.o.

„Současně společnost zavádí novou službu s možností pronájmu individuálního eshop řešení postaveného na 3sol CMS již od 1.990,- Kč/měsíc bez DPH“, doplnil.

Inspiraci jak se může Váš stávající eshop zásadně proměnit nebo jak může vypadat Váš nový prodejní kanál a vybrané reference website, ecommerce, mobilních aplikací, virtuálních prohlídek atd. realizovaných společností 3solutions, spol. s r.o. naleznete na www.3solutions.cz/cz/reference/

Více informací o společnosti 3solutions, spol. s r.o. naleznete na stránkách www.3solutions.cz

Dotazy a poptávky směřujte na www.3solutions.cz/cz/kontakt/

 

Společnost 3solutions, spol. s r.o. patří mezi špičkové specialisty na českém trhu v oblastech webdesign, e-commerce řešení b2b, b2c, eshopy, redakční systémy a aplikace, mobilní aplikace (Android, Apple iOS, Windows Phone 7), facebook aplikace, CMS, CRM a dalších služeb v oblasti internetového marketingu, logotype, corporate identity a komplexní grafiky. Veškerá řešení splňují ty nejpřísnější kritéria z hlediska SEO optimalizace a reflektují aktuální požadavky moderního dynamicky se rozvíjejícího internetového trhu. Od roku 2011 je společnost 3solutions, spol. s r.o. součástí skupiny HyperMedia.