Reference

Co o nás říkají naši klienti

AAA Auto, a.s.
AQUA UNITED 2010
Auto Tukas
Bouda Míla, s.r.o.
Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.
CK Pelhrim
DATART INTERNATIONAL, a.s.
E-drazby.cz
efko cz s.r.o.
EVROPA realitní kancelář, s.r.o.
Honzova hypotéka
Louda auto a.s.
LuKa Hotel s.r.o.
MORRIS CL s.r.o.
Realitní společnost České spořitelny, a.s.
Studio Greenline
TICKET ART PRAHA, s.r.o.
TS Bohemia a.s.
01:20

HyperSlevy.cz – Corinthia hotel

Spolupráce hotelu Corinthia a HyperSlevy.cz přinesla od září 2014 již 261 spokojených zákazníků a obrat více než 690 000 Kč.

01:03

HyperSlevy.cz – Léta Páně

Do restaurace Léta Páně zakoupilo voucher na portálu HyperSlevy.cz 8 349 zákazníků, obrat činí přes 1 700 000 Kč.

01:32

HyperSlevy.cz – One Wellness

Wellness clubu The One přinesla spolupráce s HyperSlevy.cz již více než 10 591 prodaných voucherů a obrat přes 3 900 000 Kč.

01:04

HyperSlevy.cz – World Class fitness

Fitness centra World Class získala díky spolupráci s HyperSlevy.cz 1 983 nových zákazníků a obrat přes 690 000 Kč.

01:05

HyperMedia, a.s. – BNP Paribas

Společnost BNP Paribas spolupracovala s HyperMedia, a.s., již na 12 kampaních a do budoucna chystá další společné projekty.

01:06

HyperInzerce.cz – Geops

Spolupráce HyperInzerce.cz s CK Geops na 12 kampaních přinesla kanceláři více než 40 000 návštěvníků webu.

01:06

HyperReality.cz – CENTURY 21

Od začátku spolupráce roku 2013 proběhlo více než 10 úspěšných kampaní. Na partnerství si CENTURY 21 nejvíce cení výborného osobního přístupu a množství technických inovací.

01:18

HyperSlevy.cz – TopFly

Obrat přes 13 200 000 Kč a 1 428 prodaných voucherů – to jsou výsledky spolupráce cestovní kanceláře TopFly s portálem HyperSlevy.cz.

01:33

HyperSlevy.cz – U Hvězdy

Od března 2016 zakoupilo díky HyperSlevy.cz voucher do hotelu U Hvězdy 181 zákazníků, což přineslo hotelu obrat přes 380 000 Kč.

01:00

HyperInzerce.cz – Grily Praha

Od roku 2015 spolupracovala společnost Grily Praha s HyperMedia, a.s., již na 3 kampaních a tato spolupráce bude pokračovat i do budoucna.

05:46

HyperSlevy.cz – reference klientů

V souhrnném referenčním videu najdete odpověď, proč si ke spolupráci vybrat právě naši společnost.

AAA Auto, a.s.

AAA Auto, a.s.

Jitka Míková
Online Marketing Manager

Portál HyperInzerce.cz pro nás představuje významný prodejní kanál. V posledních dvou letech jsme přesunuli většinu inzerce AAA Auto z tištěných médií na internet a HyperInzerce.cz je od té doby stabilně součástí našeho portfolia. Nejprodávanějšími automobily prostřednictvím HyperInzerce.cz jsou samozřejmě vozy Škoda, ale i další vozy z koncernu VW, pak také Ford, Peugeot či Citroën. Z pohledu efektivity nám vyhovují dobrý poměr mezi cenou a výkonem a možnost oslovit uživatele, kteří prodávají či nakupují vozy soukromě.

Anička salon

Anička salon

Anna Budkeová
Fyzioterapeutka

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz je výborná, zákazníci i my jsme spokojení. Domluva je vždy na 1 a peníze chodí bez problémů. Děkujeme!

APOLLON cestovní kancelář, s.r.o.

APOLLON cestovní kancelář, s.r.o.

Alena Simeonidisová
Majitelka cestovní kanceláře

Naše spolupráce s portálem Hyperslevy.cz funguje již od roku 2014. Díky jejich profesionálnímu týmu získáváme stále nové klienty. Spolupráce je bezproblémová a proto jsme uzavřeli s portálem exkluzivitu.

AQUA UNITED 2010

AQUA UNITED 2010

Pavel Hofrichter
Ředitel pořádající agentury Rain

Je velmi chvályhodné, že HyperMedia, a.s., podporuje také alternativní projekty. Byli jsme mile překvapeni ochotou a vstřícností, s jakou HyperMedia, a.s., podpořila projekt AQUA UNITED 2010. Tato akce je pořádána u příležitosti Světového dne vody, který vyhlašuje OSN již od roku 1993 vždy 22. března. Lidé mají možnost připomenout si, že voda a odpovídající sanitace není všude ve světě samozřejmostí. Účastí na akcích v rámci Vodního týdne mohou také podpořit dětské domovy.

ARCÁDE COLOR s.r.o.

ARCÁDE COLOR s.r.o.

Veronika Ďásková
Obchodní ředitelka

Firma ARCÁDE COLOR s.r.o. v letošním roce navázala spolupráci se společností HyperMedia a.s., jedná se o propagaci ubytování na chorvatském ostrově Pašman. Propagace byla velmi rychle spuštěna, pokud bylo potřeba něco změnit vyšli nám vstříc. Jelikož jsme velmi spokojeni s touto spoluprací, rozhodla se naše firma navázat dlouhodobou spolupráci a rozšířit tak nabídku firmy -  prodej ložního povlečení a prostěradel. 

Art Hotel Meda s.r.o.

Art Hotel Meda s.r.o.

Dominik Konopásek
Front Office Manager

Spolupráci s portálem HyperSlevy.cz hodnotíme velice kladně, každý den k nám přivede mnoho spokojených zákazníků. Pokud máme sebemenší problém, vždy nám pracovníci portálu ochotně pomůžou. I nadále budeme využívat tento zdroj nových obchodních příležitostí.

Auto Tukas

Auto Tukas

Zbyněk Roboch
Marketingový ředitel

Prostřednictvím největšího inzertního serveru u nás, HyperInzerce.cz, jsme se rozhodli prezentovat naši společnost a služby. Zpočátku jsme byli zvědaví, zda to bude fungovat, ale jsme opravdu mile překvapeni. I díky přístupu zaměstnanců HyperMedia, a.s., se těšíme na další spolupráci s touto společností. Víme, že nebudeme zklamaní a vždy dosáhneme skvělého efektu z vytvořených kampaní.

Bouda Míla, s.r.o.

Bouda Míla, s.r.o.

Tomáš Bittner
Jednatel

Jsme Horská bouda Míla v Krkonoších. S portálem HyperSlevy.cz je radost spolupracovat. Vždy a obratně jsou připraveni upravit či zpracovat naši kampaň. Provizní systém včetně smlouvy je čitelný a přehledný, což se o některých konkurenčních firmách říci nedá. Mnohokrát vám děkujeme za příjemnou spolupráci a budeme se těšit na další společné akce.

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Jitka Hejná
Marketing

Pro internetový obchod zabývající se prodejem digitálních fotoaparátů a videokamer je internetová reklama samozřejmostí. Přivítali jsme možnost prezentace na internetovém portálu HyperInzerce.cz a využíváme ji především ke zviditelnění prodejně zajímavých modelů. Nejúčinnější jsou textové inzeráty v kombinaci s grafickými bannery. Ohlasy jsou pozitivní a uskutečněné konverze jsou důkazem, že je portál zacílen na koncového zákazníka.

Centrum digitálních služeb - Mino

Centrum digitálních služeb - Mino

Ing. Tomáš Mikulenka
Jednatel společnosti

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz je vždy příznivá a vynikající. S tímto portálem jsme spokojeni již od roku 2013, kdy naše spolupráce začala. Přístup obchodních zástupců je výborný, komunikace velmi kvalitní. Určitě doporučujeme!

Cestovní kancelář SBV

Cestovní kancelář SBV

Dana Klečková
Sales Manager

Partnerství je oboustranně výhodné, což dokazuje každoroční obnovování. Vstřícnost, rychlost a porozumění problematiky jsou hlavní devízou spolupráce. V neposlední řadě je to i profesionální přístup.

CK FOR-LINE tour

CK FOR-LINE tour

Lenka Musilová
Jednatelka společnosti

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz probíhá bezproblémově a to zejména díky preciznímu přístupu speciality pana Stanislava Solovieva. Proplácení faktur probíhá v řádném a předem domluveném termínu. Uplatnění voucherů je snadné díky vhodné aplikaci, kterou HyperSlevy nabízí.

Celkově hodnotíme spolupráci jako úspěšnou a v budoucnu rádi využijeme dalších služeb.

CK Gargano

CK Gargano

Iva Maděránková
Specialistka marketingu

S prodejem v rámci HyperSlevy.cz jsme velmi spokojeni a musíme také ocenit spolupráci a profesionalitu account managera. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat tímto směrem i do budoucna.

CK Pelhrim

CK Pelhrim

Němcová Dagmar
Pracovnice CK v zastoupení majitele

Spolupráci s portálem Hyperslevy.cz hodnotíme kladně jako oboustraně prospěšnou. Oceňujeme dobrou a vstřícnou komunikaci, přehledné a včasné vyúčtování, včasné platby. Určitě se budeme těšit na spolupráci i v nadcházejících sezónách. 

CK STEEL TOUR

CK STEEL TOUR

Jana Daňková, DiS
Jednatelka společnosti

Se slevovým portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několikátým rokem a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme komunikaci a obzvláště specialistku projektu paní Kovačíkovou, která je velmi ochotná a snaží se se vším poradit.

HyperSlevy hodnotíme jako nejspolehlivější portál na nynějším trhu. Hodnotíme jejich rozmanitost a rozvoj v kampaních či nabídky a propagace firmy, která na jejich portále má nějakou akci. Například v podobě zviditelnění na billbaoradech či v rádiu Evropa 2. Těšíme se na další spolupráci.

Congress & Wellness Hotel Palcát***

Congress & Wellness Hotel Palcát***

Bc. Lucie Kratochvílová
Sales reprezentative

Congress & Wellness Hotel Palcát*** se společností HyperMedia, a.s., konkrétně s portálem HyperSlevy.cz velmi rád spolupracuje v rámci propagace restaurace Illusion i vlastního wellness & spa centra. V současné době se jedná již o několikátou zkušenost, kterou můžeme všem jen doporučit. 

S obchodním zástupcem Filipem Vondrákem je radost spolupracovat, komunikace je rychlá a jasná, nic není problém, a vždy se snaží, aby kampaň jela na 150%. Co se týče plateb, bez jakýchkoliv odchylek či komplikací. Můžeme jen doporučit.

DATART INTERNATIONAL, a.s.

DATART INTERNATIONAL, a.s.

Ondřej Chlumský
Marketing

DATART INTERNATIONAL, a.s., spolupracuje se společností HyperMedia, a.s., především na portálu HyperZbozi.cz. Ten je pro DATART (jakožto předního prodejce elektroniky s unikátním systémem jednotných cen jak v obchodech po celé ČR, tak i na internetu) zajímavým kanálem pro přiblížení jeho širokého sortimentu zákazníkům. Víme, že naše požadavky bývají občas nestandardní, ale i tak vždy dokážeme společně nalézt vhodné řešení, a to i díky skvělému osobnímu přístupu.

Dekorativní-ozdoby.cz

Dekorativní-ozdoby.cz

Bohumil Háte
Majitel

Najít opravdu šikovné brigádníky není dnes nic jednoduchého, přestože u nás mají možnost pracovat z domova a dobře je platíme. Díky Gold inzerci v příslušných sekcích HyperInzerce se však naše nabídka zobrazuje těm, které opravdu osloví, a o posily do našeho týmu tak již nemáme nouzi. Investice do této formy propagace určitě má smysl.

Design Express

Design Express

Hana Grygerová
Marketing manažer

Díky spolupráci se slevovým portálem HyperSlevy.cz se může naše firma rozvíjet, naše klientela je stále rozsáhlejší a možnosti spolupráce jsou téměř nevyčerpatelné. Každý projekt, který vymyslíme společně s naší Specialistkou projektu Márií Orčíkovou, je obrovským přínosem pro naši společnost a také pro naše fungování v budoucnu. Spolupráci s portálem HyperSlevy.cz rozhodně doporučujeme!

Divadlo U Valšů

Divadlo U Valšů

Bc. Štěpánka Pencová
Ředitelka divadla

HyperSlevy.cz spolupracujeme již několik let – a moc rádi. Nasazení akcí probíhá bezchybně, případné úpravy nebo změny jsou velmi rychlé. Čeho si vážíme nejvíce, je individuální přístup k nám jako poskytovatelům. Zástupci se snaží jak na osobních schůzkách, tak po nich přesně pochopit naše nabídky. Jsou s námi v průběžném telefonickém kontaktu, dokážou poradit, jak akci nastavit k její prodejní úspěšnosti. Samozřejmě, nejdůležitějším bodem jsou včasné a pravidelné platby. Uplatňování voucherů má taktéž srozumitelný a na náš čas šetrný systém.

Dream Product s.r.o.

Dream Product s.r.o.

Michal Veselský
Majitel Dream Product s.r.o.

Spolupracujeme se společností HyperMedia, a.s. a využíváme pravidelně reklamy na zastupovaných webech, které mají ve svém portfoliu. Naše zkušenosti s portály jsou výborné. Můžeme vřele doporučit.

E-drazby.cz

E-drazby.cz

Ing. František Groh, Ph.D.
Jednatel společnosti a sdružení

Naše společnost je dlouhodobým klientem portálů HyperInzerce.cz a HyperReality.cz. Naše zkušenosti s oběma těmito portály jsou výborné, sledujeme výtěžnost z námi užívaných serverů a tyto patří jednoznačně k těm, které budeme využívat i nadále. Vedle kvality portálů oceňujeme i vstřícnost a přístup pracovníků společnosti. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

efko cz s.r.o.

efko cz s.r.o.

Jiří N. Salamánek, BA
Marketing & Product Manager

Společnost efko cz s.r.o. jako člen předního potravinářského koncernu ve střední Evropě realizovala se společností HyperMedia, a.s., spolupráci v roce 2014. Vstřícnost, profesionalita a hlavně výsledky nás přesvědčily o správnosti výběru partnera, který zajistil vše, co slíbil. Naše spolupráce jistě bude mít pokračování.

Esthetic Medical

Esthetic Medical

Mgr. Zora Valanská
Manažerka Esthetic Medical

S portálem HyperSlevy.cz mám ty nejlepší zkušenosti. Vždy vyšli vstříc mým představám o úpravách prezentace našich nabídek, a to mnohdy i pár hodin před jejich spuštěním. V obchodních podmínkách jsme se domluvili na podobě, která mi vyhovovala. Vážím si takovéto partnerské spolupráce – s orientací na mé potřeby.

EURO CAR ZLÍN, S.R.O.

EURO CAR ZLÍN, S.R.O.

Jitka Šenkyříková
Asistentka jednatele

Protože víme, že online marketing patří v současnosti mezi hlavní nosná média, hledali jsme takového partnera, který by splnil naše požadavky a byl nápomocen při zviditelnění naší společnosti na českém trhu. Volba padla na společnost HyperMedia, a,s., která nám vždy dokáže efektivně poradit, jak nejlépe jednotlivé kampaně v oblasti prodeje osobních a užitkových vozů Volkswagen regionálně zacílit a vytěžit z nich maximum i s následným vyhodnocením.  Výborná, rychlá a konstruktivní péče o zákazníka je u této společnosti samozřejmostí.

EUROPLASMA s.r.o.

EUROPLASMA s.r.o.

Mgr. Petr Suchan
General manager

Pomáhat druhým je naše poslání, ale občas potřebujeme pomoci také my. Jako zdravotničtí pracovníci moc dobře víme, jak je důležité svěřit se do těch správných rukou, a proto se vždy obracíme jen na ty nejlepší odborníky. K internetové propagaci našeho dárcovského centra dlouhodobě využíváme služeb společnosti HyperMedia, a.s. a jsme nadmíru spokojeni. HyperMedia nám pomáhá oslovit nové a nové dobrovolníky a zachraňovat zdraví i životy.

EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

Roman Čížek
Ředitel marketingu

Velice si vážíme spolupráce s portálem HyperReality.cz. Mají ochotný, profesionální přístup a pomáhají nám zvyšovat návštěvnost našich webových stránek a také náš obrat. Jsou vždy připraveni upravit či zpracovat naši kampaň a přidat další nové pobočky, které se hlásí pod křídla EVROPA RK. Cením si tak především velmi dobré komunikace a profesionální přípravy.

Hoffmeister s.r.o.

Hoffmeister s.r.o.

Ivana Michalová
Jednatelka společnosti

Hotel Hoffmeister & Spa**** se společností HyperMedia, a.s., konkrétně s portálem HyperSlevy.cz, už několikrát spolupracoval v rámci propagace svého vlastního spa a wellness i své gurmánské Ada restaurace. V současné době se jedná již o několikaletou zkušenost, kterou můžeme všem jen doporučit. V rámci propagace, marketingu, přehledného extranetu, který je non stop k dispozici, jde o velmi dynamickou a přehlednou spolupráci. Stejně tak ukončení jednotlivých kampaní je vždy přehledné, především doúčtování nevyužitých prodaných voucherů apod.

Holiday resort Losinka

Holiday resort Losinka

Ing. Jaroslav Pulicar, MBA
Jednatel firmy

Se společností HyperMedia, a.s., a jejím portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již třetím rokem, a to velmi úspěšně. Spolupráci považujeme za vysoce korektní a na profesionální úrovni. Případné technické či provozní problémy jsou ihned po vzájemné dohodě odstraněny. Rovněž vyúčtování probíhá v dohodnutých termínech a bez sebemenších problémů. Spolupráci s tímto partnerem můžeme jenom doporučit.

Honzova hypotéka

Honzova hypotéka

Jiří Paták
Managing director

Specializovaná služba, jakou je Honzova hypotéka, vyžaduje v marketingových kampaních přesné cílení. Spolu s HyperMedia, a.s., jsme dokázali najít způsob, jak správnou cílovou skupinu oslovit, a vytvořit tak základ pro budoucí obchody. Hlavní devizou HyperMedia, a.s., je, že vycházejí vstříc i obtížným požadavkům. Rozhodně plánujeme ve spolupráci pokračovat i nadále.

Horavia s.r.o.

Horavia s.r.o.

Michal Hora
Majitel společnosti

Se společností HyperMedia, a.s., spolupracuje již 4 roky a po tuto dobu jsem velmi spokojen jak s komunikací, tak se servisem obchodníka, který nám vždy poradí s podobou inzerce a správným zacílením. Cením si především flexibility a ochoty komunikovat se zákazníkem. Pevně věřím, že spolupráce bude nadále pokračovat v dalších letech a budeme realizovat další úspěšné kampaně.

Hotel Central

Hotel Central

Petr Kraus
Ředitel hotelu

Spolupráci s portálem HyperSlevy.cz mohu doporučit. Prostřednictvím portálu nabízíme své služby delší dobu a co jsme očekávali, to se také vyplnilo.

Jsme velmi spokojení s ochotou, komunikativností a rychlým vyřízením našich požadavků.

HOTEL HRAZANY

HOTEL HRAZANY

Miloš Ehrenberger
Majitel hotelu

S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme bez problémů již několik let. Jako jeden z největších portálů, nabízí široké obchodní možnosti, které k nám do hotelu přivedou stovky klientů ročně.

Rádi budeme pokračovat ve spolupráci i nadále, ke spokojenosti všech zúčastněných.

Hotel Krakonoš s.r.o.

Hotel Krakonoš s.r.o.

Ing. Martina Schoberová
Ekonomická ředitelka, jednatelka

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz, která nám přinesla mnoho nových zákazníků, úspěšně pokračuje již několik roků. Oceňujeme zejména profesionální přístup, okamžitou reakci na veškeré připomínky a rychlé plnění našich požadavků dle společné dohody.

Hotel Lesana***

Hotel Lesana***

Marcela Lopatová
Ředitelka hotelu

Se společností HyperMedia, a.s., spolupracujeme již od roku 2015. Jsem maximálně spokojená s obchodníkem, který jakýkoliv náš požadavek řeší okamžitě a vždy k naší spokojenosti. Od roku 2015 se náš obrat zvýšil díky HyperMedia, a.s., o 4 098 116 Kč. Ještě jednou velmi pěkně děkuji za spolupráci a za další nové zákazníky.

Hotel Sosna

Hotel Sosna

Ing. Marta Herdová
Ředitelka hotelu

S portálom HyperSlevy.cz sme veľmi spokojní. Ceníme si ústretovosť, bezproblémovú spoluprácu a spoľahlivosť. Výsledkom ich profesionálneho prístupu je, že k nám stále prichádza množstvo nových klientov, čo nás veľmi teší.

Hotel Tulipán***

Hotel Tulipán***

Markéta Černá
Provozní hotelu

Spolupracujeme s portálem HyperSlevy.cz již několik let a naše spolupráce je naprosto bezproblémová. Získali jsme spoustu nových zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Spolupráci určitě doporučujeme.

Internetový obchod Nogo.cz

Internetový obchod Nogo.cz

Zdeněk Popek
Majitel e-shopu

Se slevovým portálem HyperSlevy.cz jsem nadmíru spokojený. Rychlé jednání a bezproblémové vytváření akcí, které jsou velice úspěšné… Vyplácení provizí proběhlo vždy včas podle dohody. S HyperSlevy.cz spolupracuji skoro 2 roky a mohu jen doporučit.

JET Money s.r.o.

JET Money s.r.o.

Ing. Tomáš Vojkůvka, DiS.
Marketing manažer

Společnost JET Money jako významný český poskytovatel nebankovních úvěrů spolupracuje se společností HyperMedia, a.s.,  od roku 2008. Celou tu dobu využíváme firemního zápisu na portálu HyperInzerce.cz, kde máme s naším hlavním produktem „SMART Půjčkou“ garantovanou aktuálně čtvrtou pozici v sekci „Půjčky, Hypotéky“. Tento firemní zápis nám skvěle doplňuje ostatní realizované marketingové aktivity v oblasti internetové reklamy. Díky analytickým nástrojům přesně měříme užitek každé realizované reklamy. Portál HyperInzerce.cz patří v tomto směru k nejefektivnějším zdrojům kontaktů pro náš business. Z pohledu marketingového pracovníka mohu obecně služby společnosti HyperMedia, a.s.,  jen doporučit.

Louda auto a.s.

Louda auto a.s.

Pavel Louda
Předseda představenstva

Společnost HyperMedia, a.s., vnímám jako velice dynamického a úspěšného hráče na českém internetu. Bylo tomu tak i před započetím společné kooperace v roce 2015 a nyní, kdy mohu své hypotézy doložit i společnými výsledky, se domněnky přeměnily na pevné přesvědčení. Přesvědčení o tom, že společnost Louda Auto a.s. – nabízející svým zákazníkům autorizovaný prodej a servis vozů Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Mazda, Ford a Hyundai – může své online kampaně bez obav svěřit profesionálům, se kterými se vždy příjemně komunikuje a kteří hlavně drží slovo. Věřím v dlouhodobou rozvíjející se spolupráci s nadstandardními vztahy, které nyní máme.

LuKa Hotel s.r.o.

LuKa Hotel s.r.o.

Lucie Obranská
Ředitelka

S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již od roku 2012. Jsme rádi, že jsme po předchozích zkušenostech s jinými slevovými portály měli tentokrát při výběru partnera v tomto směru šťastnou ruku. Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz si velice vážíme a doufáme v další společné úspěšné kampaně.

Medinel s.r.o.

Medinel s.r.o.

MUDr. Jan Bouda
Majitel

Na základě naší spolupráce bych velice rád vyzdvihl profesionální jednání společnosti HyperMedia, a.s. Velice nás zaujalo, že nefungujete pouze jako slevový portál HyperSlevy.cz, ale také se zabýváte marketingem a propagací všech klientů, kteří na vašich stránkách inzerují. Budeme rádi spolupracovat i v dalším období.

Modrá stodola relax park

Modrá stodola relax park

Ing. Martin Herzman
Sales director

S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několikátým rokem a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme rychlé jednání, přehledné smlouvy a včasné výplaty finančních prostředků, což není ze strany všech slevových portálů vždy standardem.

MORRIS CL s.r.o.

MORRIS CL s.r.o.

Radek Fejgl
Area Sales Manager

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz byla vždy vynikající, vřele doporučuji všem! Komunikace a spolupráce s vaším portálem a také následná úspěšná prodejnost nás velice těší.

NISUS Consulting spol. s r.o.

NISUS Consulting spol. s r.o.

Lucie Liu Johnová
Realitní makléřka

Přes portál HyperReality.cz jsme zrealizovali několik obchodů v rámci zprostředkování prodeje nemovitosti, ať v oblasti města Prahy, tak například v okrese Praha-západ, v rekreační oblasti Slapské přehrady a dalších oblíbených lokalitách naší republiky. V poslední kampani jsme s obchodním zástupcem portálu HyperReality.cz panem Martinem Dobrovolným rozšířili možnosti inzerovaných nabídek. S jeho prací jsem velmi spokojená, pravidelně mě kontaktuje a řešíme potřebné záležitosti, zároveň mě pan Dobrovolný informuje o novinkách i případných plánovaných změnách v rámci portálu HyperReality.cz. Mám zájem o další spolupráci, pokud vše bude pokračovat jako doposud. Portál HyperReality.cz není tak finančně náročný jako např. Sreality.cz, které, dle mého názoru, požadují poměrně vysoké ceny za inzerci, avšak mnohokrát reakce klientů neodpovídá dané investici.

Penzion BEST

Penzion BEST

Ivana Václavková
Majitelka penzionu

Se slevovým portálem HyperSlevy spolupracuji hlavně díky panu Vondrákovi, který odvádí svou práci na 100%. V jakékoli situaci se na něj mohu obrátit a vždy je velice ochotný a zajímá se o můj penzion. Naši spolupráci považuji za vynikající a dokud bude na svém místě, bude moje  spolupráce s portálem HyperSlevy trvat i nadále.

Penzion Grasel

Penzion Grasel

Jana Šindelářová
Majitelka a provozní

Jsme penzion s restaurací a wellness. S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme už delší dobu. Chtěli jsme poděkovat především panu Vondrákovi, ale i celému týmu, který naše požadavky vyřídí vždy v co nejkratším čase, podle našich představ a na vysoké úrovni. Spolupráce nám přinesla spoustu zákazníků, kteří u nás byli spokojeni a rádi se k nám vracejí. Proto ještě jednou díky!

Penzion Relax Martina

Penzion Relax Martina

Richard Kofroň
Majitel penzionu

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz je na vysoké úrovni. HyperSlevy.cz patří mezi naše top partnery mezi slevovými portály. Obchodní zástupce je velmi příjemný a schopný. Věřím, že spolupráce bude i nadále bezproblémová.

Penzion v zahraničí

Penzion v zahraničí

Martin Vojtěšek
Majitel penzionu

Nesmírně si vážíme skvělé spolupráce s portálem HyperSlevy.cz a je nám opravdovou ctí s vámi spolupracovat. Z vaší strany jsou doslova neocenitelné komunikace, rychlý přístup k požadované věci a především bezproblémové platby vůči našemu penzionu. Opravdu vřelé díky.

PERFECT SUPER CARS s.r.o.

PERFECT SUPER CARS s.r.o.

Marcel Dubský
Jednatel společnosti

Spolupráci s portálem HyperSlevy.cz mohu všem doporučit. Prostřednictvím tohoto portálu nabízíme své služby a vždy jsme spokojeni. Největší předností je vynikající komunikace, ochota poradit a rychle vyřídit požadavky. Doufáme, že budeme i nadále pokračovat ve spolupráci.

Pivní a vinné lázně Stodolní

Pivní a vinné lázně Stodolní

Marcela Navrátilová
Jednatelka společnosti

Se slevovým portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několik let a jsme velice rádi, že tomu tak je. Díky našemu partnerství navštívilo naše lázně poprvé hned několik stovek zákazníků, z mnoha z nich se nakonec stali zákazníci stálí. Kladně hodnotíme zejména kontakt s našim projektovým specialistou, který se o nás výborně stará a vychází nám vstříc. Doufáme, že naše spolupráce bude i nadále tak úspěšná, jako tomu bylo doposud!

Přerost a Švorc – auto, s.r.o.

Přerost a Švorc – auto, s.r.o.

Dagmar Čámská
Marketing a reklama

Na počátku roku 2017 jsme se rozhodli oživit inzerci na on-line portálech s cílem zviditelnění nabídky naší prodejny ojetých vozů ŠKODA v programu ŠKODA PLUS. Naše „zkušební jízda“ na skodahome.cz dopadla nad očekávání dobře… takže jedeme dál.

PRO visage – laser clinic

PRO visage – laser clinic

Martina Drahošová
Majitelka

Již více než 3 roky využíváme služeb slevového portálu HyperSlevy.cz a s kvalitou spolupráce jsme maximálně spokojeni. I nadále budeme využívat tento zdroj nových obchodních příležitostí.

Psiboudy.net

Psiboudy.net

Petr Novák
Majitel Psiboudy.net

Jako výrobci kvalitních psích bud cílíme naše reklamní kampaně na velmi úzce vymezenou skupinu zákazníků. Ne každý pejskař chová svého mazlíčka na zahradě v boudě, přestože je v ní psům lépe než v budově. A tak využíváme cílené propagace pomocí kombinace Gold inzerátů a bannerů na HyperInzerce.cz. Díky tomu se o nás skutečně dozvědí potenciální zákazníci a naše boudy se velmi dobře prodávají.

Realitní kancelář RK ADRIANA

Realitní kancelář RK ADRIANA

pan Černík
Jednatel

Děkujeme touto cestou společnosti HyperMedia, a.s., za skvělé služby a rychlý přístup při řešení situací. Vaše práce je precizní a skvělá a proto se těšíme na dlouhodobou spolupráci.

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Jana Kalová
Koordinátorka marketingu

Jako Realitní společnost České spořitelny jsme součástí největší a nejznámější banky v ČR a pro prezentaci našich nemovitostí jsme hledali vhodné a solidní partnery. Pro realitní server HyperReality.cz jsme se rozhodli na základě ohlasů a doporučení již existujících realitních kanceláří, z nichž se postupně stali naši franšízoví partneři. V současné době využívá inzerci na serveru HyperReality.cz celá naše obchodní síť a díky efektivitě reakcí klientů, ze kterých se etablují skuteční kupci, předpokládáme spolupráci i na další období. U serveru HyperReality.cz oceňujeme též podporu v podobě bannerových kampaní, které nám umožňují další expanzi naší sítě.

RK Pokorný Třebíč

RK Pokorný Třebíč

Vladimír Pokorný
Majitel

Kampaň na realitním serveru HyperReality.cz, kde inzerujeme nemovitosti, splnila očekávané cíle. Inzerované nemovitosti jsou přehledné, řazené dle požadavků RK, administrace je jednoduchá, topování je rychlé a snadné. Dohledatelnost inzerce z pohledu klientů dobrá. Spolupráce s obchodním zástupcem serveru je na velmi dobré úrovni. Jako jeden z mála zástupců realitních serverů inzerujících prodej nemovitostí pro realitní kanceláře osobně telefonicky konzultuje problémy a požadavky RK nejméně jedenkrát měsíčně a aktivně přistupuje k jejich řešení. Ve spolupráci s portálem HyperReality.cz budeme nadále pokračovat, pokud nedojde k nadměrnému cenovému zvýšení inzerce.

Royal Spa Kučátko s.r.o.

Royal Spa Kučátko s.r.o.

Marie Tovarová
Majitelka salonu

Již několik měsíců náš salon Kučátko spolupracuje s portálem HyperSlevy.cz, a musím přiznat, že jsme velmi spokojeni. Zadané balíčky jsou zpracovány velmi rychle a podle našich představ. Je to především díky přátelské a pružné komunikaci. 

Salon Step

Salon Step

Andrea Aubrechtová
Majitelka salonu

Slevovému portálu HyperSlevy.cz velice děkuji za dosavadní spolupráci. Jsem spokojena především s perfektní a rychlou komunikací. 

ŠOLC REALITY s.r.o.

ŠOLC REALITY s.r.o.


Jako renomovaná realitní kancelář si pečlivě vybíráme partnery, se kterými spolupracujeme. Společnost HyperMedia, a.s., naše přísná kritéria splňuje – je stabilní, má skvělé reference a můžeme se na ni kdykoli spolehnout. Je také vždy ochotná vyjít nám vstříc a spolupráce s ní opravdu přináší výsledky. Ze svého pohledu mohu s klidným svědomím říci, že server HyperReality.cz je pro moderní realitní kancelář nepostradatelným pomocníkem. I proto samozřejmě budeme v úspěšné spolupráci pokračovat.

Sporthotel Olympia

Sporthotel Olympia

Jana Pešlová
Ředitelka hotelu

Na základě naší vzájemné dlouhodobé spolupráce bych ráda vyjádřila dík zejména našemu obchodnímu zástupci, panu Filipu Vondrákovi, za vstřícnost, ochotu a maximální úsilí vždy najít řešení vyhovující oběma stranám. Poděkování patří i jeho kolegům v HyperSlevy.cz, se kterými osobně nejednám, ale je mi jasné, že bez kvalitního týmu není dobrého výsledku. Provizní systém včetně smlouvy je čitelný a přehledný. Mnohokrát vám děkujeme za příjemnou spolupráci a budeme se těšit na další společné akce.

Studio Greenline

Studio Greenline

Dagmar Olžbutová
Majitelka studia

S portálem HyperSlevy.cz jsem velmi spokojená. Spolupráce je naprosto v pořádku, platby chodí dle smlouvy. Prodejnost nadmíru splňuje očekávání, dle mého názoru jsou HyperSlevy.cz jednička na trhu slevových portálů. Komunikace ok, žádný problém jsem dosud neměla.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.

Miroslav Bučko
Ředitel pro obchod a marketing

Spolupráci s HyperInzerce.cz jsme navázali v roce 2005, v období, kdy se tento inzertní server teprve začínal hřát na slunci českého internetu. V roce 2007 jsme společnou spolupráci rozšířili o vzájemnou propagaci našich obchodních značek a portál HyperInzerce.cz propagujeme na vybraných kulturních akcích, jako jsou muzikály, koncerty či divadelní představení. HyperInzerce.cz naproti tomu skvěle promuje námi pořádané a podporované kulturní akce na svých stránkách a aktivně přispívá k podpoře prodeje vstupenek. Nejúspěšnějšími akcemi za dobu naší spolupráce jsou např. Daniel Landa – tour Československo 2008 a Alexandrovci – European Tour 2009 a 2010. HyperInzerce.cz se za dobu naší spolupráce stala důležitým partnerem pro propagaci našich kulturních akcí.

TS Bohemia a.s.

TS Bohemia a.s.

Milan Jansa
Marketingový ředitel

Jsme největšími výrobci a prodejci českých počítačů a notebooků „BARBONE“ a jedním z největších prodejců výpočetní techniky v ČR. Víme, jak nejlépe investovat do internetové reklamy, a pro prezentaci našich produktů a služeb jsme si vybrali server HyperInzerce.cz, který nám nabídl nejlepší poměr ceny a přidané hodnoty na trhu internetové reklamy. Naše reklamní kampaně navrhujeme ve spolupráci s marketingovými poradci HyperInzerce.cz tak, aby oslovily vytipovanou cílovou skupinu a výsledek vždy splnil naše očekávání.

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Ing. Vojtěch Stehel
Prorektor pro komercionalizaci a tvůrčí činnost

Cílené reklamní spolupráce, jako je přijímací řízení na vysoké školy, jsou pro nás vždy složité. Díky vymezenému regionu působnosti, cílení na úzkou skupinu „maturantů“ a silné konkurenci je vždy výsledek přímo úměrný zacílení kampaně a času v ni investovanému. Díky zkušenostem marketingových poradců HyperMedia, a.s., a řešení všech našich požadavků jsme našli kampaň, kterou jsme již počtvrté obnovili. Hlavním plusem zde vidíme vyhodnocení kampaně, které je doplněno o navrhované úpravy. V rámci obnovení spolupráce jsme zvýšili výkon v prvním roce o necelých 20 %. Díky dalším změnám je probíhající kampaň efektivnější o 60-70 %. Počkáme si na čísla za celé období. Spolupráci s HyperMedia, a.s., můžeme vřele doporučit. Růst mezi roky nás v tom rozhodnutí utužuje.

Zámecká parfumerie

Zámecká parfumerie

František Drozdek
Provozovatel Zámecké parfumerie

Vyzkoušel jsem několik slevových portálů a před časem nakonec našel ten nejvhodnější pro potřeby mé individuální parfumerie. HyperSlevy mi byly schopny nabídnout nejlepší obchodní podmínky a profesionální přístup ze strany firmy jako celku i ze strany jejich pracovníků.

O společnosti

Seznamte se s naší společností

O společnosti