Pomáháme

TĚM, KTEŘÍ TO POTŘEBUJÍ NEJVÍCE

Věříme tomu, že každý úspěch je ještě větší, pokud se o něj člověk podělí a přinese tak něco dobrého i dalším lidem. Proto společnost HyperMedia a.s. pomáhá tam, kde je to skutečně potřeba. Díky projektu „HyperSlevy.cz pro děti“ se ve spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje podařilo vybrat již přes 1 000 000 Kč na léčbu a komplexní pomoc dětem s nádorovým onemocněním. Podpořili jsme například také Nadaci na ochranu zvířat, ZOO Praha a Centrum výcviku psů pro postižené HELPPES.

Kapka naděje

Podařilo se nám vybrat již 1 376 160 Kč pro nadační fond Kapka naděje.

Nadace na ochranu zvířat

Podařilo se nám vybrat 597 656 Kč pro Nadaci na ochranu zvířat.

Milion pro nemocné děti
16. 05. 2017

Milion pro nemocné děti

HyperMedia, a.s., v rámci dlouhodobého partnerství s Nadačním fondem Kapka naděje již pátým rokem realizují projekt „HyperSlevy.cz pro děti“. Jeho cílem je shromažďování finančních prostředků na léčbu a komplexní pomoc dětem s nádorovým onemocněním. Díky příspěvkům zákazníků, partnerů i společnosti se podařilo vybrat již více než 1 000 000 Kč. Děkujeme!

Galakoncert Kapky naděje - Dobrák od kosti
28. 08. 2016

Galakoncert Kapky naděje - Dobrák od kosti

V sobotu 27.8.2016 se uskutečnil benefiční koncert nadačního fondu Kapka naděje a společnost HyperMedia byla u toho. Také díky vám, kteří jste přispěli, jsme mohli zakoupit nemocniční přístroje a vybavení v celkové hodnotě 300 000 Kč. Děkujeme.

HyperSlevy.cz podpořily Novorozenecké oddělení FNKV
08. 04. 2016

HyperSlevy.cz podpořily Novorozenecké oddělení FNKV

Máme velkou radost, že jsme mohli v rámci projektu HyperSlevy.cz pro děti opět pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují – nemocným dětem. A to díky příspěvkům našich uživatelů, za které Vám ze srdce děkujeme! Tentokrát jsme podpořili Novorozenecké oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kterému jsme darovali přístroje v celkové hodnotě 280 189 Kč, a to vyhřívané lůžko pro novorozence, pulzní oxymetr a odsávačku mléka. Připojte se k nám a podpořte s námi Nadační fond Kapka Naděje.

Pomohli jsme s Kapkou naděje Všeobecné fakultní nemocnici v Praze
30. 07. 2015

Pomohli jsme s Kapkou naděje Všeobecné fakultní nemocnici v Praze

V červenci 2015 jsme předali Klinice dětského a dorostového lékařství ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze hodnotný dar společně s NF Kapkou naděje a to postýlky Buddy M v hodnotě 29 980 Kč, kojenecké váhy SECA, pulzní oxymetry Nonin 2500A s příslušenstvím v částce 85 499 Kč a v neposlední řadě též ultrazvukové zvlhčovače v ceně 18 858 Kč. Toto vybavení bylo rozděleno mezi oddělení pro kojence a batolata.

Znovuzrození
12. 06. 2015

Znovuzrození

V roce 2015 jsme se zúčastnili 14. Benefičního koncertu – Znovuzrození, kde jsme Kapce naděje předali finanční dar.

Čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie
14. 12. 2014

Čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie

V roce 2014 jsme zakoupili čtyři čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie ve FN Motol. V předvánočním čase je společně s Vendulou Svobodovou, zakladatelkou a prezidentkou nadace Kapka Naděje, předal za společnost HyperMedia, a.s. výkonný ředitel Petr Beneš s personalistka Barbora Ortová.

HyperSlevy pomohly nemocným dětem v Nymburce
03. 10. 2014

HyperSlevy pomohly nemocným dětem v Nymburce

Společnost HyperMedia, a. s. společně s Nadačním fondem Kapka naděje mají za cíl finančně podporovat léčbu vážně nemocných dětí. V rámci této spolupráce společnost HyperMedia, a.s., prostřednictvím svého slevového portálu HyperSlevy.cz významně přispěla k zakoupení resuscitační sady Neopuff pro Novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. Přístroj v hodnotě 75 000 Kč slouží k resuscitaci novorozenců se zdravotními potížemi.

HyperSlevy partnerem nadačního fondu Kapka Naděje
09. 12. 2013

HyperSlevy partnerem nadačního fondu Kapka Naděje

Nadační fond Kapka naděje a HyperSlevy.cz uzavřely dlouhodobé partnerství a společně realizují kampaň „HyperSlevy.cz pro děti“. Nadační fond Kapka Naděje byl zřízen za účelem shromažďování finančních prostředků určených zejména k zajištění léčebných, školních, kulturních a sociálních potřeb nemocných dětí, a to především těch postižených nádorovým onemocněním.

HyperSlevy a HyperInzerce partnerem Nadace na ochranu zvířat
03. 06. 2012

HyperSlevy a HyperInzerce partnerem Nadace na ochranu zvířat

Nadace na ochranu zvířat a HyperSlevy.cz ve spolupráci s HyperInzerce.cz uzavřely charitativní dlouhodobé partnerství a společně realizují kampaň „Hyperslevy.cz pro zvířata“. Koupí jakéhokoliv produktu a služby a dárkových voucherů na www.hyperslevy.cz tak můžete také přispět na aktivity a kampaně Nadace na ochranu zvířat a pomoc zvířatům v nouzi.

HyperInzerce podporuje zvířata v pražské ZOO
05. 04. 2012

HyperInzerce podporuje zvířata v pražské ZOO

Máte rádi zvířata? My ano a proto jsme se stali mediálním partnerem ZOO Praha a adoptovali tygra sumaterského, slona indického, žirafu Rotrhschildovu a orangutana sumaterského.

HyperMedia pomohla občanskému sdružení HELPPES
25. 05. 2011

HyperMedia pomohla občanskému sdružení HELPPES

Společnost HyperMedia pomohla Centru výcviku psů pro postižené HELPPES tím, že darovala občanskému sdružení pytle s granulemi pro psy, kteří se účastní výcviku, aby pak následně pomáhali postiženým.

HyperSlevy pomohly společně s Českým červeným křížem postiženému Japonsku
27. 03. 2011

HyperSlevy pomohly společně s Českým červeným křížem postiženému Japonsku

V březnu 2011 se na slevovém portále HyperSlevy.cz rozběhla akce, jejímž účelem bylo pomoci postiženému Japonsku, které zasáhlo silné zemětřesení o intenzitě téměř 9 stupňů Richterovy stupnice, vyžádalo si kolem 10 tisíc mrtvých a do evakuačních center se muselo uchýlit na 430 000 osob. Finanční prostředky, které portál HyperSlevy.cz shromáždil, obdržel Český červený kříž a putovaly do Japonska.

O společnosti

Seznamte se s naší společností

O společnosti