O společnosti

S námi můžete oslovit milióny uživatelů

2 000 000
registrovaných
uživatelů
508 000
fanoušků na
facebooku
90
portálů
 
31
zemí
 
15
let
 

Společnost HyperMedia, a.s. byla založena v roce 2003, jejím prvním projektem byl portál HyperInzerce.cz – v současné době největší český inzertní portál. Hlavními činnostmi společnosti jsou internetový marketing, zastupování webů a provozování slevových a dalších portálů. Dnes patří skupina HyperMedia k nejvýraznějším hráčům v této oblasti na českém trhu a z hlediska návštěvnosti patří do TOP desítky. Vlastní a zastupuje desítky portálů, které poměrně rychle získaly vysokou oblibu. Mají miliony návštěv měsíčně a přes 2 miliony registrovaných uživatelů, jejichž počet neustále roste.

Historie společnosti
Naše vize

Naše mise

Být jen prodejcem internetové reklamy nás nebaví. Chceme využít všechny naše schopnosti, nápady, originalitu, svěží přístup i zkušenosti, abychom pro vás byli ve světě internetu opravdovým parťákem, který vám pomůže s vaším byznysem a na kterého se můžete spolehnout.

Naše mise

Naše vize

Internet propojuje svět a my se nebojíme toho využít a stát se globálním hráčem. Uvědomujeme si, že virtuální svět se mění téměř každým dnem, a proto neustále rozšiřujeme pole působnosti a zdokonalujeme naše služby. Víme, že vzhůru vede cesta pouze skrze poctivost, korektnost a vysoké nasazení. Na vrcholu je prý člověk vždy sám – my máme jiný názor. Právě díky našim klientům a uživatelům, s nimi a pro ně se nám daří vytvářet firmu, která v sobě spojuje sílu, energii a velký potenciál.

Naše hodnoty

Síla

Jsme ryze česká společnost s několikaletou tradicí a zkušenostmi. Naše velikost nám poskytuje stabilitu v neklidných časech, ale nebrzdí nás. Rychle reagujeme na změny na trhu a nesázíme vše na jednu kartu. Naše portály pokrývají široké spektrum témat a cílových skupin.

Růst

Rosteme v číslech i v tom, co nejde spočítat. Překonáváme hranice států a kontinentů i své vlastní limity. Každý den je příležitostí udělat krok kupředu a něco se naučit. Rosteme proto, abyste vy mohli růst s námi!

Péče

Uzavření obchodu či objednávka jsou pro nás pouze začátkem. Naši klienti se stávají našimi dlouhodobými partnery, jež jako poradci provádíme on-line světem. Je pro nás důležité, aby se lidé na naše portály rádi a s důvěrou vraceli. Vysoce si ceníme loajality a nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim to najevo.

Otevřenost

Mluvit za zády druhých nám ani za mák nepřipadá tak zajímavé jako otevřená komunikace z očí do očí. Nehrajeme divadlo a nestřídáme masky. Říkáme věci tak, jak jsou, a umíme poslouchat s hlavou otevřenou. Vítáme jiné názory, nové nápady a originální řešení!

Tvořivost

Nejsme žádné zkameněliny – jsme vynalézaví a pružní. Dáváme prostor nestandardním dohodám a reklamním formátům. Řešení reklamací přizpůsobujeme přáním zákazníka. Nepracujeme mechanicky, ale s kreativitou a hravostí.

Selský rozum

Nenecháme se oblbnout prázdnými hesly a omáčkou. Řídíme se pečlivou analýzou, fakty a zdravým rozumem.

15 let hypermedia

Seznamte se s naší historií

Historie společnosti

Projekt: HyperMedia, a.s. - Implementace genderového auditu.
Reg. č.: CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_131/0010589

V období od 1.6.2019 do 30.5.2021 probíhá ve společnosti projekt s názvem HyperMedia, a.s. - Implementace genderového auditu.

Cíl projektu:
Cílem je snížit genderové rozdíly na pracovišti s cílem zefektivnění pracovních procesů a jejich implementace do praxe. Genderová korektnost bude díky projektu nastavena v administrativní sféře, firemní kultuře a bude inovováno pracovní prostředí.