Naši klienti

řekli o nás

EUROPLASMA s.r.o.

EUROPLASMA s.r.o.

Mgr. Petr Suchan
General manager

Pomáhat druhým je naše poslání, ale občas potřebujeme pomoci také my. Jako zdravotničtí pracovníci moc dobře víme, jak je důležité svěřit se do těch správných rukou, a proto se vždy obracíme jen na ty nejlepší odborníky. K internetové propagaci našeho dárcovského centra dlouhodobě využíváme služeb společnosti HyperMedia, a.s. a jsme nadmíru spokojeni. HyperMedia nám pomáhá oslovit nové a nové dobrovolníky a zachraňovat zdraví i životy.

Hotel Central

Hotel Central

Petr Kraus
Ředitel hotelu

Spolupráci s portálem HyperSlevy.cz mohu doporučit. Prostřednictvím portálu nabízíme své služby delší dobu a co jsme očekávali, to se také vyplnilo. Jsme velmi spokojení s ochotou, komunikativností a rychlým vyřízením našich požadavků.

efko cz s.r.o.

efko cz s.r.o.

Jiří N. Salamánek, BA
Marketing & Product Manager

Společnost efko cz s.r.o. jako člen předního potravinářského koncernu ve střední Evropě realizovala se společností HyperMedia, a.s., spolupráci v roce 2014. Vstřícnost, profesionalita a hlavně výsledky nás přesvědčily o správnosti výběru partnera, který zajistil vše, co slíbil. Naše spolupráce jistě bude mít pokračování.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.