Naši klienti

řekli o nás

Cestovní kancelář SBV

Cestovní kancelář SBV

Dana Klečková
Sales Manager

Partnerství je oboustranně výhodné, což dokazuje každoroční obnovování. Vstřícnost, rychlost a porozumění problematiky jsou hlavní devízou spolupráce. V neposlední řadě je to i profesionální přístup.

PERFECT SUPER CARS s.r.o.

PERFECT SUPER CARS s.r.o.

Marcel Dubský
Jednatel společnosti

Spolupráci s portálem HyperSlevy.cz mohu všem doporučit. Prostřednictvím tohoto portálu nabízíme své služby a vždy jsme spokojeni. Největší předností je vynikající komunikace, ochota poradit a rychle vyřídit požadavky. Doufáme, že budeme i nadále pokračovat ve spolupráci.

RK Pokorný Třebíč

RK Pokorný Třebíč

Vladimír Pokorný
Majitel

Kampaň na realitním serveru HyperReality.cz, kde inzerujeme nemovitosti, splnila očekávané cíle. Inzerované nemovitosti jsou přehledné, řazené dle požadavků RK, administrace je jednoduchá, topování je rychlé a snadné. Dohledatelnost inzerce z pohledu klientů dobrá. Spolupráce s obchodním zástupcem serveru je na velmi dobré úrovni. Jako jeden z mála zástupců realitních serverů inzerujících prodej nemovitostí pro realitní kanceláře osobně telefonicky konzultuje problémy a požadavky RK nejméně jedenkrát měsíčně a aktivně přistupuje k jejich řešení. Ve spolupráci s portálem HyperReality.cz budeme nadále pokračovat, pokud nedojde k nadměrnému cenovému zvýšení inzerce.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.