Naši klienti

řekli o nás

Studio Greenline

Studio Greenline

Dagmar Olžbutová
Majitelka studia

S portálem HyperSlevy.cz jsem velmi spokojená. Spolupráce je naprosto v pořádku, platby chodí dle smlouvy. Prodejnost nadmíru splňuje očekávání, dle mého názoru jsou HyperSlevy.cz jednička na trhu slevových portálů. Komunikace ok, žádný problém jsem dosud neměla.

ARCÁDE COLOR s.r.o.

ARCÁDE COLOR s.r.o.

Veronika Ďásková
Obchodní ředitelka

Firma ARCÁDE COLOR s.r.o. v letošním roce navázala spolupráci se společností HyperMedia a.s., jedná se o propagaci ubytování na chorvatském ostrově Pašman. Propagace byla velmi rychle spuštěna, pokud bylo potřeba něco změnit vyšli nám vstříc. Jelikož jsme velmi spokojeni s touto spoluprací, rozhodla se naše firma navázat dlouhodobou spolupráci a rozšířit tak nabídku firmy -  prodej ložního povlečení a prostěradel. 

PRO visage – laser clinic

PRO visage – laser clinic

Martina Drahošová
Majitelka

Již více než 3 roky využíváme služeb slevového portálu HyperSlevy.cz a s kvalitou spolupráce jsme maximálně spokojeni. I nadále budeme využívat tento zdroj nových obchodních příležitostí.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.