Naši klienti

řekli o nás

EURO CAR ZLÍN, S.R.O.

EURO CAR ZLÍN, S.R.O.

Jitka Šenkyříková
Asistentka jednatele

Protože víme, že online marketing patří v současnosti mezi hlavní nosná média, hledali jsme takového partnera, který by splnil naše požadavky a byl nápomocen při zviditelnění naší společnosti na českém trhu. Volba padla na společnost HyperMedia, a,s., která nám vždy dokáže efektivně poradit, jak nejlépe jednotlivé kampaně v oblasti prodeje osobních a užitkových vozů Volkswagen regionálně zacílit a vytěžit z nich maximum i s následným vyhodnocením.  Výborná, rychlá a konstruktivní péče o zákazníka je u této společnosti samozřejmostí.

Dream Product s.r.o.

Dream Product s.r.o.

Michal Veselský
Majitel Dream Product s.r.o.

Spolupracujeme se společností HyperMedia, a.s. a využíváme pravidelně reklamy na zastupovaných webech, které mají ve svém portfoliu. Naše zkušenosti s portály jsou výborné. Můžeme vřele doporučit.

Penzion Grasel

Penzion Grasel

Jana Šindelářová
Majitelka a provozní

Jsme penzion s restaurací a wellness. S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme už delší dobu. Chtěli jsme poděkovat především panu Vondrákovi, ale i celému týmu, který naše požadavky vyřídí vždy v co nejkratším čase, podle našich představ a na vysoké úrovni. Spolupráce nám přinesla spoustu zákazníků, kteří u nás byli spokojeni a rádi se k nám vracejí. Proto ještě jednou díky!

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.