Naši klienti

řekli o nás

APOLLON cestovní kancelář, s.r.o.

APOLLON cestovní kancelář, s.r.o.

Alena Simeonidisová
Majitelka cestovní kanceláře

Naše spolupráce s portálem Hyperslevy.cz funguje již od roku 2014. Díky jejich profesionálnímu týmu získáváme stále nové klienty. Spolupráce je bezproblémová a proto jsme uzavřeli s portálem exkluzivitu.

Realitní kancelář RK ADRIANA

Realitní kancelář RK ADRIANA

pan Černík
Jednatel

Děkujeme touto cestou společnosti HyperMedia, a.s., za skvělé služby a rychlý přístup při řešení situací. Vaše práce je precizní a skvělá a proto se těšíme na dlouhodobou spolupráci.

NISUS Consulting spol. s r.o.

NISUS Consulting spol. s r.o.

Lucie Liu Johnová
Realitní makléřka

Přes portál HyperReality.cz jsme zrealizovali několik obchodů v rámci zprostředkování prodeje nemovitosti, ať v oblasti města Prahy, tak například v okrese Praha-západ, v rekreační oblasti Slapské přehrady a dalších oblíbených lokalitách naší republiky. V poslední kampani jsme s obchodním zástupcem portálu HyperReality.cz panem Martinem Dobrovolným rozšířili možnosti inzerovaných nabídek. S jeho prací jsem velmi spokojená, pravidelně mě kontaktuje a řešíme potřebné záležitosti, zároveň mě pan Dobrovolný informuje o novinkách i případných plánovaných změnách v rámci portálu HyperReality.cz. Mám zájem o další spolupráci, pokud vše bude pokračovat jako doposud. Portál HyperReality.cz není tak finančně náročný jako např. Sreality.cz, které, dle mého názoru, požadují poměrně vysoké ceny za inzerci, avšak mnohokrát reakce klientů neodpovídá dané investici.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.