Naši klienti

řekli o nás

EUROPLASMA s.r.o.

EUROPLASMA s.r.o.

Mgr. Petr Suchan
General manager

Pomáhat druhým je naše poslání, ale občas potřebujeme pomoci také my. Jako zdravotničtí pracovníci moc dobře víme, jak je důležité svěřit se do těch správných rukou, a proto se vždy obracíme jen na ty nejlepší odborníky. K internetové propagaci našeho dárcovského centra dlouhodobě využíváme služeb společnosti HyperMedia, a.s. a jsme nadmíru spokojeni. HyperMedia nám pomáhá oslovit nové a nové dobrovolníky a zachraňovat zdraví i životy.

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Ing. Vojtěch Stehel
Prorektor pro komercionalizaci a tvůrčí činnost

Cílené reklamní spolupráce, jako je přijímací řízení na vysoké školy, jsou pro nás vždy složité. Díky vymezenému regionu působnosti, cílení na úzkou skupinu „maturantů“ a silné konkurenci je vždy výsledek přímo úměrný zacílení kampaně a času v ni investovanému. Díky zkušenostem marketingových poradců HyperMedia, a.s., a řešení všech našich požadavků jsme našli kampaň, kterou jsme již počtvrté obnovili. Hlavním plusem zde vidíme vyhodnocení kampaně, které je doplněno o navrhované úpravy. V rámci obnovení spolupráce jsme zvýšili výkon v prvním roce o necelých 20 %. Díky dalším změnám je probíhající kampaň efektivnější o 60-70 %. Počkáme si na čísla za celé období. Spolupráci s HyperMedia, a.s., můžeme vřele doporučit. Růst mezi roky nás v tom rozhodnutí utužuje.

AAA Auto, a.s.

AAA Auto, a.s.

Jitka Míková
Online Marketing Manager

Portál HyperInzerce.cz pro nás představuje významný prodejní kanál. V posledních dvou letech jsme přesunuli většinu inzerce AAA Auto z tištěných médií na internet a HyperInzerce.cz je od té doby stabilně součástí našeho portfolia. Nejprodávanějšími automobily prostřednictvím HyperInzerce.cz jsou samozřejmě vozy Škoda, ale i další vozy z koncernu VW, pak také Ford, Peugeot či Citroën. Z pohledu efektivity nám vyhovují dobrý poměr mezi cenou a výkonem a možnost oslovit uživatele, kteří prodávají či nakupují vozy soukromě.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.