Naši klienti

řekli o nás

Congress & Wellness Hotel Palcát***

Congress & Wellness Hotel Palcát***

Bc. Lucie Kratochvílová
Sales reprezentative

Congress & Wellness Hotel Palcát*** se společností HyperMedia, a.s., konkrétně s portálem HyperSlevy.cz velmi rád spolupracuje v rámci propagace restaurace Illusion i vlastního wellness & spa centra. V současné době se jedná již o několikátou zkušenost, kterou můžeme všem jen doporučit.  S obchodním zástupcem Filipem Vondrákem je radost spolupracovat, komunikace je rychlá a jasná, nic není problém, a vždy se snaží, aby kampaň jela na 150%. Co se týče plateb, bez jakýchkoliv odchylek či komplikací. Můžeme jen doporučit.

Design Express

Design Express

Hana Grygerová
Marketing manažer

Díky spolupráci se slevovým portálem HyperSlevy.cz se může naše firma rozvíjet, naše klientela je stále rozsáhlejší a možnosti spolupráce jsou téměř nevyčerpatelné. Každý projekt, který vymyslíme společně s naší Specialistkou projektu Márií Orčíkovou, je obrovským přínosem pro naši společnost a také pro naše fungování v budoucnu. Spolupráci s portálem HyperSlevy.cz rozhodně doporučujeme!

Hoffmeister s.r.o.

Hoffmeister s.r.o.

Ivana Michalová
Jednatelka společnosti

Hotel Hoffmeister & Spa**** se společností HyperMedia, a.s., konkrétně s portálem HyperSlevy.cz, už několikrát spolupracoval v rámci propagace svého vlastního spa a wellness i své gurmánské Ada restaurace. V současné době se jedná již o několikaletou zkušenost, kterou můžeme všem jen doporučit. V rámci propagace, marketingu, přehledného extranetu, který je non stop k dispozici, jde o velmi dynamickou a přehlednou spolupráci. Stejně tak ukončení jednotlivých kampaní je vždy přehledné, především doúčtování nevyužitých prodaných voucherů apod.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.