Naši klienti

řekli o nás

AAA Auto, a.s.

AAA Auto, a.s.

Jitka Míková
Online Marketing Manager

Portál HyperInzerce.cz pro nás představuje významný prodejní kanál. V posledních dvou letech jsme přesunuli většinu inzerce AAA Auto z tištěných médií na internet a HyperInzerce.cz je od té doby stabilně součástí našeho portfolia. Nejprodávanějšími automobily prostřednictvím HyperInzerce.cz jsou samozřejmě vozy Škoda, ale i další vozy z koncernu VW, pak také Ford, Peugeot či Citroën. Z pohledu efektivity nám vyhovují dobrý poměr mezi cenou a výkonem a možnost oslovit uživatele, kteří prodávají či nakupují vozy soukromě.

ŠOLC REALITY s.r.o.

ŠOLC REALITY s.r.o.


Jako renomovaná realitní kancelář si pečlivě vybíráme partnery, se kterými spolupracujeme. Společnost HyperMedia, a.s., naše přísná kritéria splňuje – je stabilní, má skvělé reference a můžeme se na ni kdykoli spolehnout. Je také vždy ochotná vyjít nám vstříc a spolupráce s ní opravdu přináší výsledky. Ze svého pohledu mohu s klidným svědomím říci, že server HyperReality.cz je pro moderní realitní kancelář nepostradatelným pomocníkem. I proto samozřejmě budeme v úspěšné spolupráci pokračovat.

CK STEEL TOUR

CK STEEL TOUR

Jana Daňková, DiS
Jednatelka společnosti

Se slevovým portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několikátým rokem a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme komunikaci a obzvláště specialistku projektu paní Kovačíkovou, která je velmi ochotná a snaží se se vším poradit. HyperSlevy hodnotíme jako nejspolehlivější portál na nynějším trhu. Hodnotíme jejich rozmanitost a rozvoj v kampaních či nabídky a propagace firmy, která na jejich portále má nějakou akci. Například v podobě zviditelnění na billbaoradech či v rádiu Evropa 2. Těšíme se na další spolupráci.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.