Naši klienti

řekli o nás

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Ing. Vojtěch Stehel
Prorektor pro komercionalizaci a tvůrčí činnost

Cílené reklamní spolupráce, jako je přijímací řízení na vysoké školy, jsou pro nás vždy složité. Díky vymezenému regionu působnosti, cílení na úzkou skupinu „maturantů“ a silné konkurenci je vždy výsledek přímo úměrný zacílení kampaně a času v ni investovanému. Díky zkušenostem marketingových poradců HyperMedia, a.s., a řešení všech našich požadavků jsme našli kampaň, kterou jsme již počtvrté obnovili. Hlavním plusem zde vidíme vyhodnocení kampaně, které je doplněno o navrhované úpravy. V rámci obnovení spolupráce jsme zvýšili výkon v prvním roce o necelých 20 %. Díky dalším změnám je probíhající kampaň efektivnější o 60-70 %. Počkáme si na čísla za celé období. Spolupráci s HyperMedia, a.s., můžeme vřele doporučit. Růst mezi roky nás v tom rozhodnutí utužuje.

Zámecká parfumerie

Zámecká parfumerie

František Drozdek
Provozovatel Zámecké parfumerie

Vyzkoušel jsem několik slevových portálů a před časem nakonec našel ten nejvhodnější pro potřeby mé individuální parfumerie. HyperSlevy mi byly schopny nabídnout nejlepší obchodní podmínky a profesionální přístup ze strany firmy jako celku i ze strany jejich pracovníků.

Pivní a vinné lázně Stodolní

Pivní a vinné lázně Stodolní

Marcela Navrátilová
Jednatelka společnosti

Se slevovým portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několik let a jsme velice rádi, že tomu tak je. Díky našemu partnerství navštívilo naše lázně poprvé hned několik stovek zákazníků, z mnoha z nich se nakonec stali zákazníci stálí. Kladně hodnotíme zejména kontakt s našim projektovým specialistou, který se o nás výborně stará a vychází nám vstříc. Doufáme, že naše spolupráce bude i nadále tak úspěšná, jako tomu bylo doposud!

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.