Naši klienti

řekli o nás

Hotel Sosna

Hotel Sosna

Ing. Marta Herdová
Ředitelka hotelu

S portálom HyperSlevy.cz sme veľmi spokojní. Ceníme si ústretovosť, bezproblémovú spoluprácu a spoľahlivosť. Výsledkom ich profesionálneho prístupu je, že k nám stále prichádza množstvo nových klientov, čo nás veľmi teší.

CK FOR-LINE tour

CK FOR-LINE tour

Lenka Musilová
Jednatelka společnosti

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz probíhá bezproblémově a to zejména díky preciznímu přístupu speciality pana Stanislava Solovieva. Proplácení faktur probíhá v řádném a předem domluveném termínu. Uplatnění voucherů je snadné díky vhodné aplikaci, kterou HyperSlevy nabízí. Celkově hodnotíme spolupráci jako úspěšnou a v budoucnu rádi využijeme dalších služeb.

Louda auto a.s.

Louda auto a.s.

Pavel Louda
Předseda představenstva

Společnost HyperMedia, a.s., vnímám jako velice dynamického a úspěšného hráče na českém internetu. Bylo tomu tak i před započetím společné kooperace v roce 2015 a nyní, kdy mohu své hypotézy doložit i společnými výsledky, se domněnky přeměnily na pevné přesvědčení. Přesvědčení o tom, že společnost Louda Auto a.s. – nabízející svým zákazníkům autorizovaný prodej a servis vozů Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Mazda, Ford a Hyundai – může své online kampaně bez obav svěřit profesionálům, se kterými se vždy příjemně komunikuje a kteří hlavně drží slovo. Věřím v dlouhodobou rozvíjející se spolupráci s nadstandardními vztahy, které nyní máme.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.