Naši klienti

řekli o nás

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích

Ing. Vojtěch Stehel
Prorektor pro komercionalizaci a tvůrčí činnost

Cílené reklamní spolupráce, jako je přijímací řízení na vysoké školy, jsou pro nás vždy složité. Díky vymezenému regionu působnosti, cílení na úzkou skupinu „maturantů“ a silné konkurenci je vždy výsledek přímo úměrný zacílení kampaně a času v ni investovanému. Díky zkušenostem marketingových poradců HyperMedia, a.s., a řešení všech našich požadavků jsme našli kampaň, kterou jsme již počtvrté obnovili. Hlavním plusem zde vidíme vyhodnocení kampaně, které je doplněno o navrhované úpravy. V rámci obnovení spolupráce jsme zvýšili výkon v prvním roce o necelých 20 %. Díky dalším změnám je probíhající kampaň efektivnější o 60-70 %. Počkáme si na čísla za celé období. Spolupráci s HyperMedia, a.s., můžeme vřele doporučit. Růst mezi roky nás v tom rozhodnutí utužuje.

Royal Spa Kučátko s.r.o.

Royal Spa Kučátko s.r.o.

Marie Tovarová
Majitelka salonu

Již několik měsíců náš salon Kučátko spolupracuje s portálem HyperSlevy.cz, a musím přiznat, že jsme velmi spokojeni. Zadané balíčky jsou zpracovány velmi rychle a podle našich představ. Je to především díky přátelské a pružné komunikaci. 

CK Gargano

CK Gargano

Iva Maděránková
Specialistka marketingu

S prodejem v rámci HyperSlevy.cz jsme velmi spokojeni a musíme také ocenit spolupráci a profesionalitu account managera. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat tímto směrem i do budoucna.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.