Naši klienti

řekli o nás

EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

Roman Čížek
Ředitel marketingu

Velice si vážíme spolupráce s portálem HyperReality.cz. Mají ochotný, profesionální přístup a pomáhají nám zvyšovat návštěvnost našich webových stránek a také náš obrat. Jsou vždy připraveni upravit či zpracovat naši kampaň a přidat další nové pobočky, které se hlásí pod křídla EVROPA RK. Cením si tak především velmi dobré komunikace a profesionální přípravy.

MORRIS CL s.r.o.

MORRIS CL s.r.o.

Radek Fejgl
Area Sales Manager

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz byla vždy vynikající, vřele doporučuji všem! Komunikace a spolupráce s vaším portálem a také následná úspěšná prodejnost nás velice těší.

Modrá stodola relax park

Modrá stodola relax park

Ing. Martin Herzman
Sales director

S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několikátým rokem a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme rychlé jednání, přehledné smlouvy a včasné výplaty finančních prostředků, což není ze strany všech slevových portálů vždy standardem.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.