Naši klienti

řekli o nás

CK Gargano

CK Gargano

Iva Maděránková
Specialistka marketingu

S prodejem v rámci HyperSlevy.cz jsme velmi spokojeni a musíme také ocenit spolupráci a profesionalitu account managera. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat tímto směrem i do budoucna.

Medinel s.r.o.

Medinel s.r.o.

MUDr. Jan Bouda
Majitel

Na základě naší spolupráce bych velice rád vyzdvihl profesionální jednání společnosti HyperMedia, a.s. Velice nás zaujalo, že nefungujete pouze jako slevový portál HyperSlevy.cz, ale také se zabýváte marketingem a propagací všech klientů, kteří na vašich stránkách inzerují. Budeme rádi spolupracovat i v dalším období.

Honzova hypotéka

Honzova hypotéka

Jiří Paták
Managing director

Specializovaná služba, jakou je Honzova hypotéka, vyžaduje v marketingových kampaních přesné cílení. Spolu s HyperMedia, a.s., jsme dokázali najít způsob, jak správnou cílovou skupinu oslovit, a vytvořit tak základ pro budoucí obchody. Hlavní devizou HyperMedia, a.s., je, že vycházejí vstříc i obtížným požadavkům. Rozhodně plánujeme ve spolupráci pokračovat i nadále.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.