Naši klienti

řekli o nás

EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

Roman Čížek
Ředitel marketingu

Velice si vážíme spolupráce s portálem HyperReality.cz. Mají ochotný, profesionální přístup a pomáhají nám zvyšovat návštěvnost našich webových stránek a také náš obrat. Jsou vždy připraveni upravit či zpracovat naši kampaň a přidat další nové pobočky, které se hlásí pod křídla EVROPA RK. Cením si tak především velmi dobré komunikace a profesionální přípravy.

TS Bohemia a.s.

TS Bohemia a.s.

Milan Jansa
Marketingový ředitel

Jsme největšími výrobci a prodejci českých počítačů a notebooků „BARBONE“ a jedním z největších prodejců výpočetní techniky v ČR. Víme, jak nejlépe investovat do internetové reklamy, a pro prezentaci našich produktů a služeb jsme si vybrali server HyperInzerce.cz, který nám nabídl nejlepší poměr ceny a přidané hodnoty na trhu internetové reklamy. Naše reklamní kampaně navrhujeme ve spolupráci s marketingovými poradci HyperInzerce.cz tak, aby oslovily vytipovanou cílovou skupinu a výsledek vždy splnil naše očekávání.

Medinel s.r.o.

Medinel s.r.o.

MUDr. Jan Bouda
Majitel

Na základě naší spolupráce bych velice rád vyzdvihl profesionální jednání společnosti HyperMedia, a.s. Velice nás zaujalo, že nefungujete pouze jako slevový portál HyperSlevy.cz, ale také se zabýváte marketingem a propagací všech klientů, kteří na vašich stránkách inzerují. Budeme rádi spolupracovat i v dalším období.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.