Naši klienti

řekli o nás

Penzion v zahraničí

Penzion v zahraničí

Martin Vojtěšek
Majitel penzionu

Nesmírně si vážíme skvělé spolupráce s portálem HyperSlevy.cz a je nám opravdovou ctí s vámi spolupracovat. Z vaší strany jsou doslova neocenitelné komunikace, rychlý přístup k požadované věci a především bezproblémové platby vůči našemu penzionu. Opravdu vřelé díky.

Hotel Sosna

Hotel Sosna

Ing. Marta Herdová
Ředitelka hotelu

S portálom HyperSlevy.cz sme veľmi spokojní. Ceníme si ústretovosť, bezproblémovú spoluprácu a spoľahlivosť. Výsledkom ich profesionálneho prístupu je, že k nám stále prichádza množstvo nových klientov, čo nás veľmi teší.

Zámecká parfumerie

Zámecká parfumerie

František Drozdek
Provozovatel Zámecké parfumerie

Vyzkoušel jsem několik slevových portálů a před časem nakonec našel ten nejvhodnější pro potřeby mé individuální parfumerie. HyperSlevy mi byly schopny nabídnout nejlepší obchodní podmínky a profesionální přístup ze strany firmy jako celku i ze strany jejich pracovníků.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.