Naši klienti

řekli o nás

Penzion Grasel

Penzion Grasel

Jana Šindelářová
Majitelka a provozní

Jsme penzion s restaurací a wellness. S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme už delší dobu. Chtěli jsme poděkovat především panu Vondrákovi, ale i celému týmu, který naše požadavky vyřídí vždy v co nejkratším čase, podle našich představ a na vysoké úrovni. Spolupráce nám přinesla spoustu zákazníků, kteří u nás byli spokojeni a rádi se k nám vracejí. Proto ještě jednou díky!

EUROPLASMA s.r.o.

EUROPLASMA s.r.o.

Mgr. Petr Suchan
General manager

Pomáhat druhým je naše poslání, ale občas potřebujeme pomoci také my. Jako zdravotničtí pracovníci moc dobře víme, jak je důležité svěřit se do těch správných rukou, a proto se vždy obracíme jen na ty nejlepší odborníky. K internetové propagaci našeho dárcovského centra dlouhodobě využíváme služeb společnosti HyperMedia, a.s. a jsme nadmíru spokojeni. HyperMedia nám pomáhá oslovit nové a nové dobrovolníky a zachraňovat zdraví i životy.

Louda auto a.s.

Louda auto a.s.

Pavel Louda
Předseda představenstva

Společnost HyperMedia, a.s., vnímám jako velice dynamického a úspěšného hráče na českém internetu. Bylo tomu tak i před započetím společné kooperace v roce 2015 a nyní, kdy mohu své hypotézy doložit i společnými výsledky, se domněnky přeměnily na pevné přesvědčení. Přesvědčení o tom, že společnost Louda Auto a.s. – nabízející svým zákazníkům autorizovaný prodej a servis vozů Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Mazda, Ford a Hyundai – může své online kampaně bez obav svěřit profesionálům, se kterými se vždy příjemně komunikuje a kteří hlavně drží slovo. Věřím v dlouhodobou rozvíjející se spolupráci s nadstandardními vztahy, které nyní máme.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.