Naši klienti

řekli o nás

Modrá stodola relax park

Modrá stodola relax park

Ing. Martin Herzman
Sales director

S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několikátým rokem a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme rychlé jednání, přehledné smlouvy a včasné výplaty finančních prostředků, což není ze strany všech slevových portálů vždy standardem.

CK FOR-LINE tour

CK FOR-LINE tour

Lenka Musilová
Jednatelka společnosti

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz probíhá bezproblémově a to zejména díky preciznímu přístupu speciality pana Stanislava Solovieva. Proplácení faktur probíhá v řádném a předem domluveném termínu. Uplatnění voucherů je snadné díky vhodné aplikaci, kterou HyperSlevy nabízí. Celkově hodnotíme spolupráci jako úspěšnou a v budoucnu rádi využijeme dalších služeb.

efko cz s.r.o.

efko cz s.r.o.

Jiří N. Salamánek, BA
Marketing & Product Manager

Společnost efko cz s.r.o. jako člen předního potravinářského koncernu ve střední Evropě realizovala se společností HyperMedia, a.s., spolupráci v roce 2014. Vstřícnost, profesionalita a hlavně výsledky nás přesvědčily o správnosti výběru partnera, který zajistil vše, co slíbil. Naše spolupráce jistě bude mít pokračování.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.