Naši klienti

řekli o nás

JET Money s.r.o.

JET Money s.r.o.

Ing. Tomáš Vojkůvka, DiS.
Marketing manažer

Společnost JET Money jako významný český poskytovatel nebankovních úvěrů spolupracuje se společností HyperMedia, a.s.,  od roku 2008. Celou tu dobu využíváme firemního zápisu na portálu HyperInzerce.cz, kde máme s naším hlavním produktem „SMART Půjčkou“ garantovanou aktuálně čtvrtou pozici v sekci „Půjčky, Hypotéky“. Tento firemní zápis nám skvěle doplňuje ostatní realizované marketingové aktivity v oblasti internetové reklamy. Díky analytickým nástrojům přesně měříme užitek každé realizované reklamy. Portál HyperInzerce.cz patří v tomto směru k nejefektivnějším zdrojům kontaktů pro náš business. Z pohledu marketingového pracovníka mohu obecně služby společnosti HyperMedia, a.s.,  jen doporučit.

Pivní a vinné lázně Stodolní

Pivní a vinné lázně Stodolní

Marcela Navrátilová
Jednatelka společnosti

Se slevovým portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několik let a jsme velice rádi, že tomu tak je. Díky našemu partnerství navštívilo naše lázně poprvé hned několik stovek zákazníků, z mnoha z nich se nakonec stali zákazníci stálí. Kladně hodnotíme zejména kontakt s našim projektovým specialistou, který se o nás výborně stará a vychází nám vstříc. Doufáme, že naše spolupráce bude i nadále tak úspěšná, jako tomu bylo doposud!

Zámecká parfumerie

Zámecká parfumerie

František Drozdek
Provozovatel Zámecké parfumerie

Vyzkoušel jsem několik slevových portálů a před časem nakonec našel ten nejvhodnější pro potřeby mé individuální parfumerie. HyperSlevy mi byly schopny nabídnout nejlepší obchodní podmínky a profesionální přístup ze strany firmy jako celku i ze strany jejich pracovníků.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.