Naši klienti

řekli o nás

Internetový obchod Nogo.cz

Internetový obchod Nogo.cz

Zdeněk Popek
Majitel e-shopu

Se slevovým portálem HyperSlevy.cz jsem nadmíru spokojený. Rychlé jednání a bezproblémové vytváření akcí, které jsou velice úspěšné… Vyplácení provizí proběhlo vždy včas podle dohody. S HyperSlevy.cz spolupracuji skoro 2 roky a mohu jen doporučit.

Esthetic Medical

Esthetic Medical

Mgr. Zora Valanská
Manažerka Esthetic Medical

S portálem HyperSlevy.cz mám ty nejlepší zkušenosti. Vždy vyšli vstříc mým představám o úpravách prezentace našich nabídek, a to mnohdy i pár hodin před jejich spuštěním. V obchodních podmínkách jsme se domluvili na podobě, která mi vyhovovala. Vážím si takovéto partnerské spolupráce – s orientací na mé potřeby.

AAA Auto, a.s.

AAA Auto, a.s.

Jitka Míková
Online Marketing Manager

Portál HyperInzerce.cz pro nás představuje významný prodejní kanál. V posledních dvou letech jsme přesunuli většinu inzerce AAA Auto z tištěných médií na internet a HyperInzerce.cz je od té doby stabilně součástí našeho portfolia. Nejprodávanějšími automobily prostřednictvím HyperInzerce.cz jsou samozřejmě vozy Škoda, ale i další vozy z koncernu VW, pak také Ford, Peugeot či Citroën. Z pohledu efektivity nám vyhovují dobrý poměr mezi cenou a výkonem a možnost oslovit uživatele, kteří prodávají či nakupují vozy soukromě.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.