Naši klienti

řekli o nás

Esthetic Medical

Esthetic Medical

Mgr. Zora Valanská
Manažerka Esthetic Medical

S portálem HyperSlevy.cz mám ty nejlepší zkušenosti. Vždy vyšli vstříc mým představám o úpravách prezentace našich nabídek, a to mnohdy i pár hodin před jejich spuštěním. V obchodních podmínkách jsme se domluvili na podobě, která mi vyhovovala. Vážím si takovéto partnerské spolupráce – s orientací na mé potřeby.

efko cz s.r.o.

efko cz s.r.o.

Jiří N. Salamánek, BA
Marketing & Product Manager

Společnost efko cz s.r.o. jako člen předního potravinářského koncernu ve střední Evropě realizovala se společností HyperMedia, a.s., spolupráci v roce 2014. Vstřícnost, profesionalita a hlavně výsledky nás přesvědčily o správnosti výběru partnera, který zajistil vše, co slíbil. Naše spolupráce jistě bude mít pokračování.

CK Gargano

CK Gargano

Iva Maděránková
Specialistka marketingu

S prodejem v rámci HyperSlevy.cz jsme velmi spokojeni a musíme také ocenit spolupráci a profesionalitu account managera. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat tímto směrem i do budoucna.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.