Naši klienti

řekli o nás

CK Pelhrim

CK Pelhrim

Němcová Dagmar
Pracovnice CK v zastoupení majitele

Spolupráci s portálem Hyperslevy.cz hodnotíme kladně jako oboustraně prospěšnou. Oceňujeme dobrou a vstřícnou komunikaci, přehledné a včasné vyúčtování, včasné platby. Určitě se budeme těšit na spolupráci i v nadcházejících sezónách. 

Zámecká parfumerie

Zámecká parfumerie

František Drozdek
Provozovatel Zámecké parfumerie

Vyzkoušel jsem několik slevových portálů a před časem nakonec našel ten nejvhodnější pro potřeby mé individuální parfumerie. HyperSlevy mi byly schopny nabídnout nejlepší obchodní podmínky a profesionální přístup ze strany firmy jako celku i ze strany jejich pracovníků.

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Jitka Hejná
Marketing

Pro internetový obchod zabývající se prodejem digitálních fotoaparátů a videokamer je internetová reklama samozřejmostí. Přivítali jsme možnost prezentace na internetovém portálu HyperInzerce.cz a využíváme ji především ke zviditelnění prodejně zajímavých modelů. Nejúčinnější jsou textové inzeráty v kombinaci s grafickými bannery. Ohlasy jsou pozitivní a uskutečněné konverze jsou důkazem, že je portál zacílen na koncového zákazníka.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Na strži 2097/63, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.