Naši klienti

řekli o nás

Zámecká parfumerie

Zámecká parfumerie

František Drozdek
Provozovatel Zámecké parfumerie

Vyzkoušel jsem několik slevových portálů a před časem nakonec našel ten nejvhodnější pro potřeby mé individuální parfumerie. HyperSlevy mi byly schopny nabídnout nejlepší obchodní podmínky a profesionální přístup ze strany firmy jako celku i ze strany jejich pracovníků.

Royal Spa Kučátko s.r.o.

Royal Spa Kučátko s.r.o.

Marie Tovarová
Majitelka salonu

Již několik měsíců náš salon Kučátko spolupracuje s portálem HyperSlevy.cz, a musím přiznat, že jsme velmi spokojeni. Zadané balíčky jsou zpracovány velmi rychle a podle našich představ. Je to především díky přátelské a pružné komunikaci. 

Holiday resort Losinka

Holiday resort Losinka

Ing. Jaroslav Pulicar, MBA
Jednatel firmy

Se společností HyperMedia, a.s., a jejím portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již třetím rokem, a to velmi úspěšně. Spolupráci považujeme za vysoce korektní a na profesionální úrovni. Případné technické či provozní problémy jsou ihned po vzájemné dohodě odstraněny. Rovněž vyúčtování probíhá v dohodnutých termínech a bez sebemenších problémů. Spolupráci s tímto partnerem můžeme jenom doporučit.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.