Naši klienti

řekli o nás

Auto Tukas

Auto Tukas

Zbyněk Roboch
Marketingový ředitel

Prostřednictvím největšího inzertního serveru u nás, HyperInzerce.cz, jsme se rozhodli prezentovat naši společnost a služby. Zpočátku jsme byli zvědaví, zda to bude fungovat, ale jsme opravdu mile překvapeni. I díky přístupu zaměstnanců HyperMedia, a.s., se těšíme na další spolupráci s touto společností. Víme, že nebudeme zklamaní a vždy dosáhneme skvělého efektu z vytvořených kampaní.

Studio Greenline

Studio Greenline

Dagmar Olžbutová
Majitelka studia

S portálem HyperSlevy.cz jsem velmi spokojená. Spolupráce je naprosto v pořádku, platby chodí dle smlouvy. Prodejnost nadmíru splňuje očekávání, dle mého názoru jsou HyperSlevy.cz jednička na trhu slevových portálů. Komunikace ok, žádný problém jsem dosud neměla.

TS Bohemia a.s.

TS Bohemia a.s.

Milan Jansa
Marketingový ředitel

Jsme největšími výrobci a prodejci českých počítačů a notebooků „BARBONE“ a jedním z největších prodejců výpočetní techniky v ČR. Víme, jak nejlépe investovat do internetové reklamy, a pro prezentaci našich produktů a služeb jsme si vybrali server HyperInzerce.cz, který nám nabídl nejlepší poměr ceny a přidané hodnoty na trhu internetové reklamy. Naše reklamní kampaně navrhujeme ve spolupráci s marketingovými poradci HyperInzerce.cz tak, aby oslovily vytipovanou cílovou skupinu a výsledek vždy splnil naše očekávání.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.