Naši klienti

řekli o nás

NISUS Consulting spol. s r.o.

NISUS Consulting spol. s r.o.

Lucie Liu Johnová
Realitní makléřka

Přes portál HyperReality.cz jsme zrealizovali několik obchodů v rámci zprostředkování prodeje nemovitosti, ať v oblasti města Prahy, tak například v okrese Praha-západ, v rekreační oblasti Slapské přehrady a dalších oblíbených lokalitách naší republiky. V poslední kampani jsme s obchodním zástupcem portálu HyperReality.cz panem Martinem Dobrovolným rozšířili možnosti inzerovaných nabídek. S jeho prací jsem velmi spokojená, pravidelně mě kontaktuje a řešíme potřebné záležitosti, zároveň mě pan Dobrovolný informuje o novinkách i případných plánovaných změnách v rámci portálu HyperReality.cz. Mám zájem o další spolupráci, pokud vše bude pokračovat jako doposud. Portál HyperReality.cz není tak finančně náročný jako např. Sreality.cz, které, dle mého názoru, požadují poměrně vysoké ceny za inzerci, avšak mnohokrát reakce klientů neodpovídá dané investici.

Pivní a vinné lázně Stodolní

Pivní a vinné lázně Stodolní

Marcela Navrátilová
Jednatelka společnosti

Se slevovým portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několik let a jsme velice rádi, že tomu tak je. Díky našemu partnerství navštívilo naše lázně poprvé hned několik stovek zákazníků, z mnoha z nich se nakonec stali zákazníci stálí. Kladně hodnotíme zejména kontakt s našim projektovým specialistou, který se o nás výborně stará a vychází nám vstříc. Doufáme, že naše spolupráce bude i nadále tak úspěšná, jako tomu bylo doposud!

E-drazby.cz

E-drazby.cz

Ing. František Groh, Ph.D.
Jednatel společnosti a sdružení

Naše společnost je dlouhodobým klientem portálů HyperInzerce.cz a HyperReality.cz. Naše zkušenosti s oběma těmito portály jsou výborné, sledujeme výtěžnost z námi užívaných serverů a tyto patří jednoznačně k těm, které budeme využívat i nadále. Vedle kvality portálů oceňujeme i vstřícnost a přístup pracovníků společnosti. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.