Zpět na O společnosti

Historie Hypermedia

SEZNAMTE SE S NAŠÍ HISTORIÍ

2020

11. 05. 2020

Zveme akcionáře na valnou hromadu

Detailnější informace v pozvánce
Byl vznesen protinávrh

2019

18. 10. 2019

Zveme akcionáře na valnou hromadu

Detailnější informace v pozvánce

2017

01. 07. 2017

HyperMedia, a.s., nyní exkluzivně zastupuje Bandzone.cz

Do rodiny zastupovaných webů HyperMedia přibyl oblíbený hudební portál Bandzone.cz propojující hudební kapely a fanoušky. Celkem je na něm registrováno více než 40 000 skupin a přes 200 000 fanoušků. V databázi jeho návštěvníci najdou téměř 300 tisíc skladeb.

26. 06. 2017

HyperSlevy.cz mají nový rekord v návštěvnosti

V pondělí 26. června 2017 padl další Hyper rekord, tentokrát v oddělení HyperSlevy. Návštěvnost portálu jen za tento den dosáhla úžasného počtu 52 362 návštěv.

10. 05. 2017

HyperSlevy.cz získaly milion pro nemocné děti

Společnost HyperMedia, a.s., v rámci dlouhodobého partnerství s Nadačním fondem Kapka naděje již pátým rokem realizuje projekt „HyperSlevy.cz pro děti“. Jeho cílem je shromažďování finančních prostředků na léčbu a komplexní pomoc dětem s nádorovým onemocněním. Díky příspěvkům zákazníků, partnerů i společnosti se podařilo vybrat již více než 1 000 000 Kč.

04. 05. 2017

Proběhla historicky první aukce na HyperInzerce.cz

Oblíbená česká herečka Patricie Solaříková, známá ze seriálu Ulice, se rozhodla využít služeb HyperOdvoz.cz a HyperInzerce.cz trochu netradičně a podpořit s jejich pomocí dobrou věc. Místo aby svůj oblíbený snowboard nechala běžně prodat přes inzerát, věnovala ho do aukce. Výtěžek 6 600 Kč putoval organizaci Psí život a pomohl tak zvířatům v nouzi.

30. 04. 2017

HyperMedia se vyšplhala na 6. příčku v NetMonitoru

V dubnu se společnost HyperMedia, a.s., vyhoupla na historicky rekordní 6. příčku v žebříčku návštěvnosti dle nezávislého měření projektu NetMonitor. S celkovým počtem 4 384 356 reálných uživatelů tak překonala i firmy Economia a Tiscali Media.

03. 04. 2017

Celebrity si oblíbily služby HyperMedia

Odstartovali jsme intenzivní spolupráci s mnoha známými osobnostmi. Spousta z nich se tak zařadila mezi spokojené zákazníky služby HyperOdvoz, která vám jednoduše a bez práce ulehčí od věcí, které už nepotřebujete, a ještě vám vydělá. Nejen HyperOdvoz vyzkoušeli a s radostí propagovali například modelka a herečka Agáta Prachařová (Hanychová), moderátoři Zorka a Míra Hejdovi nebo topmodelka Simona Krainová.

21. 02. 2017

HyperInzerce.cz nově responzivně

Byla spuštěna první fáze responzivního designu portálu HyperInzerce.cz. Nově jsme web přizpůsobili uživatelům mobilních zařízení tak, aby i pro ně bylo brouzdání po inzerátech co nejpohodlnější a nejjednodušší. Podávat inzeráty nebo vyhledávat zboží ke koupi lze nyní jednoduše vždy a všude.

01. 01. 2017

Rozšířili jsme portfolio o Modrykonik.cz a další weby

Začátkem roku se podařilo rozšířit porfólio zastupovaných webů skupiny HyperMedia o jeden z nejnavštěvovanějších portálů pro maminky, Modrykonik.cz.

V tomto období se nám také podařilo přidat tyto weby: Odpovědi.cz, Atlasceska.cz, Moda.cz, Milujivareni.cz, Mrk.cz.

2016

01. 08. 2016

Spustili jsme nový projekt HyperOdvoz

Dnešním dnem jsme spustili nový revoluční projekt: službu HyperOdvoz! Služba slouží pro cílovou skupinu maminek, manažerů a firem jako možnost, jak bez námahy a s velkou úsporu času prodat již nepotřebné věci. S projektem HyperOdvoz tak společnost HyperMedia rozšířila své aktivity mimo online služby také o logistickou činnost. 

 

 

 

15. 07. 2016

HyperMedia spustila nový firemní web

Firemní web společnosti HyperMedia prošel zásadním redesignem a je celý v novém. Cílem nového webu, který vznikl ve spolupráci se společností DIXILO je ukázat, jak může být HyperMedia pro své klienty užitečná. Nový web nabízí jak čistý responzivní design, tak vylepšení všech jejich funkcionalit.

01. 06. 2016

Rozšířili jsme porfólio o další weby

Porfólio zastupovaných webů skupiny HyperMedia se podařilo rozšířit o weby s tématikou vaření a zdravé výživy: Receptnajidlo.cz, Farmazdravi.cz, Českozdrave.cz a Vitalis.cz. 

01. 05. 2016

Redesign portálu HyperReality.cz

Portál HyperReality.cz, přední realitní portál u nás prošel velkým vylepšením. Získal nové praktické mapy, které jeho uživatelům usnadní a zpříjemní prodej i koupi nemovitostí. Konkrétně se jedná o cenovou mapu nemovitostí ČR a mapu kriminality ČR. Cenová mapa ukazuje uživatelům rozpětí cen různých druhů nemovitostí a průměrnou cenu za m2 v jednotlivých krajích. Tím portál uživatele dokonale seznamuje se situací v jejich okolí i na českém realitním trhu.

01. 05. 2016

Portály Autojournal.cz a Zenazavolantem.cz patří pod křídla Hypermedia

Skupiny Hypermedia rozšířila řady zastupovaných webů o portály Autojournal.cz a Zenazavolantem.cz. Portál Autojournal.cz je populárním automobilovým magazínem a portál Zenazavolantem.cz ukazuje svým uživatelům, že i žena se za volantem vyzná. 

12. 04. 2016

HyperMedia partnerem konference IAC 2016

HyperMedia byla tento rok, stejně jako v minulých letech, jedním z hlavních partnerů konference Internet

Advertising Conference 2016. Za společnost HyperMedia jsme se zúčastnili v hojném počtu. Na

konferenci, která proběhla v Clarion Congress Hotel Prague se letos sešlo přes 600 odborníků

z našeho oboru. Novinkou pro HyperMedia byl tento rok vlastní stánek, který byl rozhodně dobře

vidět.

01. 04. 2016

Redesign portálu TopRecepty.cz

Portál o vaření TopRecepty.cz patřící do portfolia skupiny HyperMedia spustil 1. 4. 2016 zcela nový responzivní design. Proměnou prošel jak design celého webu, tak vzhled samotných receptů. TopRecepty.cz jsou nejvyhledávanějším portálem o vaření na českém trhu a obsahují více než 40 tisíc receptů i praktických videoreceptů. V rámci nového designu jsou suroviny přehledně řazeny a bylo u nich navíc zařazeno upozornění „Nyní v akci“. Díky tipům na akce v supermarketech můžete s TopRecepty.cz vařit nejen chutně, ale také levně.

10. 03. 2016

HyperInzerce má vlastní sponzorský TV vzkaz

Máme velkou radost! Uvedli jsme nový sponzorský TV vzkaz, který blíže představí náš největší

inzertní portál HyperInzerce.cz, a to zcela nově – jako místo plné jedinečných příběhů. Zhlédnout jej

můžete před hokejovými utkáními na ČT a play off.

05. 02. 2016

HyperInzerce.cz: Nový design sekce Můj účet

Pro zlepšení uživatelského rozhraní portálu HyperInzerce.cz jsme uvedli do provozu nový design sekce Můj účet. Zde si mohou uživatele snadno spravovat inzeráty, číst zprávy a nastavovat vše potřebné. Moderní design s uživateli lépe spolupracuje na mobilních zařízeních. Do budoucna portál HyperInzece.cz čeká například nová funkce jakou je hlídač inzerátů.  

01. 02. 2016

Zastupujeme portály Jednotky.cz a Vypocet.cz

HyperMedia rozšířila své porfólio zastupovaných webů o portály Jednotky.cz a Vypocet.cz, ty slouží svým uživatelům jako šikovní pomocníci pro převodu jednotek a vypočtech hypotéky, čisté mzdy či spoření. 

01. 01. 2016

Nové zastupované weby: Videacesky.cz a Electropiknik.cz

Do nového roku jsme vstoupili s dvěma novými zastupovanými weby. Spolupráci se nám podařilo domluvit s portály Videacesky.cz a Electropiknik.cz.

zobrazit všechny roky

2015

01. 12. 2015

Realitní portál HyperReality.cz v novém kabátu

Společnost HyperMedia, a.s. spustila svůj realitní portál HyperReality.cz ve zcela novém responzivním

designu. Stránky portálu jsou tak nově plně optimalizované pro mobilní zařízení a zároveň se

vyznačují moderním, přehledným a uživatelsky přívětivým prostředím. Cílem přechodu na

responzivní design portálu HyperReality.cz bylo též zvýšení návštěvnosti, zlepšení pozice ve

vyhledávačích a rychlejší načítání stránek. Vzhledem k tomuto účelu došlo také ke změnám v oblasti

řazení, filtrování a vyhledávání inzerátů, které je nyní přehlednější a přesnější.

01. 12. 2015

Libimseti.cz patří k zastupovaným webům HyperMedia

Známý portál Libimseti.cz, sloužící k seznamování a hodnocení, je nyní zastupovaným webem společnosti HyperMedia. Libimseti.cz nabízí svým uživatelům prostor pro seznamování, zábavu a diskuze.

01. 11. 2015

Zastupujeme nové sportovní portály

Rozšířili jsme své působení v zastupování sportovních webů. Novými portály, které nyní patří do porfólia skupiny Hypermedia jsou: Milujufotbal.cz, Efotbal.cz, Prfemiership.cz, Sportwin.cz a Probasket.cz

14. 10. 2015

HyperSlevy.cz prošly redesignem: jsou přehlednější

Slevový portál Hyperslevy.cz patří mezi 3 TOP nejúspěšnější slevové portály u nás. Na trhu působí od

začátku boomu hromadného nakupování a svým uživatelům již ušetřil mraky peněz. Bude v tom

pokračovat i nadále, ale nyní s modernějším a přehlednějším designem, který zahrnuje pokročilé

filtrování a vyhledávání nabídek a také velmi žádaný košík. Klikněte na HyperSlevy v novém kabátu a

nakupujte pohodlně se slevami až 93 %.

15. 09. 2015

HyperSlevy jsou na trhu už pátým rokem

HyperSlevy slaví své páté narozeniny. Velký boom slevových portálů už dávno pominul a na trhu se udrželi jen silní hráči, mezi které se pyšně řadíme. Momentálně patří Hypeslevy.cz mezi TOP trojku na českém trhu a slaví 5 let od svého založení. HyperSlevy dlouhodobě zvyšují svůj obrat a každoročně rostou. Všechno nejlepší!

01. 09. 2015

Rosteme!

Po měsících plánování a týdnech usilovné práce zabíráme celé 8. patro v Polygon House! Což pro nás i nové zaměstnance znamená dvojnásobek místa, novou zasedací místnost, zmodernizované toalety, další kuchyňku a nově i úžasnou relax zónu!

30. 07. 2015

AdresářFirem.cz je responzivní

Celý portál AdresářFirem.cz je nyní v moderním designu, který je navíc responzivní a umožňuje tedy optimální zobrazení na mobilních zařízeních jako jsou tablety a smartphony. Jeho uspořádání je přehledné a je navíc rozšířený o více než dvojnásobek kategorií. Samozřejmě nechybí ani lepší vyhledávání a našeptávač.

01. 07. 2015

HyperSlevy přispěly na zakoupení vybavení nemocnice

HyperSlevy společně s Nadačním fondem Kapka naděje finančně podporují léčbu vážně nemocných dětí. V rámci této spolupráce významně přispěly k zakoupení resuscitační sady Neopuff pro Novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk, která bude sloužit k resuscitaci novorozenců se zdravotními potížemi.

2014

01. 11. 2014

Instaluj.cz patří do porfólia skupiny HyperMedia

Skupiny HyperMedia rozšířila řadu svých zastupovaných webů o portál Instaluj.cz, ten slouží pro bezpečné stahování softwaru a je nositelem zajimavých tipů a obsahu z oblasti softwaru.

01. 11. 2014

PC-HELP.cz je novým zastupovaným portálem

Portál PC-HELP.cz nově patří pod křídla skupiny HyperMedia. Portál PC-HELP.cz je populárním českým diskuzním fórem a svým uživatelům poskytuje prostor pro zadání otázky a vyhledání odpověďi na palčivé otázky ohledně užvání PC a technických záležitostí. 

01. 11. 2014

Zastupujeme portál NajdiSe.cz

Novinkou v porfóliiu zastupovaných webů skupiny HyperMedia je portál NajdiSe.cz, který slouží svým uživatelům jako místo pro seznámení se s lidmi, kteří se narodili ve stejný den. Portál nabízí také horoskopy a obsah cílený na astrologii. 

01. 11. 2014

VaseDeti.cz patří pod naše křídla

Portál VaseDeti.cz se nově stal zastupovaným webem skupiny HyperMedia. Populární portál slouží maminkám k diskuzím, chatů, radám a inspiraci o výchově dětí, zdraví či trávení volného času se svými ratolestmi. 

03. 10. 2014

Spustili jsme inspirativní stránku HyperInzerce.cz TIP

HyperInzerce má svou microsite, tou je HyperInzerce.cz TIP, ta radí a inspiruje uživatele, jak obdarovat své blízké k narozeninám i na Vánoce. 

01. 10. 2014

ChovZvirat.cz patří k nám!

Vítáme nováčka v porfóliu zastupovaných webů skupiny HyperMedia, kterým je portál ChovZvirat.cz, ten slouží svým uživatelům k vyhledávání inzerce zvířat, diskuzím a chatům.

01. 09. 2014

Zastupujeme portál PSC.cz

Novým zastupovaným webem skupiny HyperMedia je portál PSC.cz, který je databází poštovních směrovacích čísel v ČR a zahraničí a slouží svým uživatelů k vyhledávání PSČ měst, firem i organizací.

01. 08. 2014

Poradte.cz novým zastupovaným webem

Portfólio zastupovaných webů skupiny HyperMedia se rozrostlo o portál Poradte.cz. Ten slouží svým uživatelům pro vyhledávání odpověďi na otázky v otevřených diskuzích a poradnách. 

03. 04. 2014

Hyperslevy.cz v novém!

Slevový portál HyperSlevy.cz prošel velkou změnou a jsou v novém. Svým designem a funkcemi tak jdou naproti svým uživatelům. 

21. 02. 2014

Hypermedia.cz v novém vzhledu

Web HyperMedia.cz prošel atraktivní změnou. Tou je zcela nový vzhled domovské stránky a hlavičky webu. 

17. 02. 2014

HyperInzerce.cz s novými funkcemi

Jeden z největších inzertních portálů u nás, HyperInzerce.cz, se nyní pyšní novým designem a funkcemi pro vkládání inzerátů. Portál tak jde naproti uživatelům a snaží se jim usnadnit pohyb na inzertním portálu.

2013

19. 03. 2013

HyperZboží.cz v novém!

Portál HyperZbozi.cz, který byl spuštěn v roce 2008 prošel redesignem. Nyní nabízí uživatelům nový atraktivnější vzhled a technologie, které jsou pro uživatele přívětivější. 

05. 02. 2013

Portál Slevy.hyperinzerce.cz je celý nový!

Portál Slevy.Hyperinzerce.cz, který svým obsahem upozorňuje na tipy na slevy je v novém kabátu! 

2012

01. 03. 2012

Akvizice

Získali jsme 20% obchodní podíl v 2. nejnavštěvovanějším kuchařském portále TopRecepty.cz

27. 01. 2012

HyperPojištění.cz

Spustili jsme nový portál HyperPojištění.cz s možností online porovnání a přímého sjednání havarijního pojištění a povinného ručení.

2011

15. 12. 2011

HyperFandové.cz

Vznikl nový portál pro získávání fanoušků na sociálních sítích HyperFandové.cz.

13. 12. 2011

Slevy.hyperinzerce.cz

Spuštění slevového portálu Slevy.HyperInzerce.cz.

21. 11. 2011

HyperInzerce.cz - rozšíření

Rozšíření inzertního portálu HyperInzerce.cz do dalších devíti zemí – Španělsko, Maďarsko, Rumunsko, Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Arménie, Turecko, USA.

14. 11. 2011

HyperReality.cz

Spuštěno mobilní řešení portálu HyperReality.cz pro iPhone a Android.

02. 11. 2011

KupDnes.cz

Odkup slevového portálu KupDnes.cz od firmy Internet Info, s.r.o.

25. 10. 2011

VyberZliav.sk

Spustili jsme slovenskou verzi portálu pro hromadné nakupování VyberZliav.sk.

17. 10. 2011

Stěhování HyperMedia

Přestěhování společnosti HyperMedia, a.s. do nových kancelářských prostor na Pankráci, budova Polygon House.

01. 10. 2011

HyperSlevy.cz

Odkup zbylého podílu slevového portálu HyperSlevy.cz od společnosti IMG.

01. 09. 2011

Rozšíření HyperInzerce

Rozšířili jsme inzertní portál HyperInzerce do Francie a Velké Británie.

17. 06. 2011

AktuálníMoto.cz a AktuálníStroje.cz

Start specializovaných portálů AktuálníMoto.cz a AktuálníStroje.cz s širokou nabídkou motocyklů a stavebních i zemědělských strojů.

06. 06. 2011

SlovenskeZlavy.sk

Spuštěno mobilní řešení portálu SlovenskeZlavy.sk pro platformu Android.

27. 05. 2011

Akvizice

Akvizicí 50% podílu ve společnosti 3solutions, spol.s r.o. jsme získali zázemí silné vývojářské firmy a také pobočku v Ostravě.

Spolupráce společnosti HyperMedia a 3solutions vyústila do projektů zaměřených na nákup pneumatik Kdekoupitpneu.cz a Kdekupitpneu.sk.

Akvizice oborových portálů Pneuservisy.cz a Pneuservisy.sk s 50% vstupem do společnosti Pneuservisy.cz, s.r.o.

Akvizice portálu s programy ke stažení Sosej.cz.

Odkup seznamovacího serveru Xicht.cz.

09. 05. 2011

Mobilní aplikace HyperSlevy.cz

Nová mobilní aplikace portálu HyperSlevy.cz pro platformy iPhone, iPod Touch, iPad a Android.

27. 04. 2011

HyperReality.sk

Nový design a další vylepšení realitního portálu HyperReality.sk.

04. 04. 2011

SlovenskeZlavy.sk

Byl zahájen provoz slevového portálu SlovenskeZlavy.sk.

01. 03. 2011

AktuálníVozy

Byl spuštěn nový specializovaný server AktuálníVozy.cz s aktuální nabídkou nových a ojetých automobilů.

25. 01. 2011

Nový design a funkce HyperReality.cz

Realitní portál HyperReality.cz získal nový design a nové funkce.

12. 01. 2011

VýběrSlev.cz

Spustili jsme agregátor slevových nabídek VýběrSlev.cz, který nabízí přehled slev z celé ČR na jednom místě.

2010

07. 12. 2010

HyperPráce.cz

Nový design personálního portálu HyperPráce.cz.

07. 09. 2010

Akvizice významných portálů

Zakoupili jsme dva významné internetové portály, jedním z nich je oblíbený srovnávač HyperZboží.cz a druhým pak slevový portál HyperSlevy.cz.

05. 09. 2010

Nová verze HyperInzerce.cz

Spuštění nové verze inzertního serveru HyperInzerce.cz.

17. 06. 2010

Nové designy projektů

Nového designu se dočkaly naše katalogy a podstatně jsme vylepšili portál HyperBydlení.cz.

13. 04. 2010

Katalog-tiskáren.cz

Nový design portálu Katalog-tiskáren.cz.

20. 03. 2010

Novinky na HyperInzerce.cz

Na portálu HyperInzerce.cz jsme zavedli možnost „topování“ inzerátů – placené přednostní umístění na atraktivním místě na začátku seznamu.

12. 03. 2010

VideoInzerce.cz

Spuštění nového inzertního portálu VideoInzerce.cz

01. 01. 2010

HyperInzerce a AdresářFirem

Spustili jsme portály HyperInzerce a AdresářFirem v německy mluvících zemích (Německo, Rakousko, Švýcarsko).

2009

01. 09. 2009

Rychlesms.cz

Start projektu Rychlesms.cz, na němž mohou návštěvníci zdarma rozesílat SMS do sítí všech tří českých operátorů.

28. 07. 2009

HyperReality v Polsku a na Slovensku

Spustili jsme beta verze slovenské a polské mutace portálu HyperReality, které jsme pak vyladili do finální podoby.

01. 05. 2009

Transformace firmy Hyperinzerce na akciovou společnost

Firma Hyperinzerce se transformovala na akciovou společnost a o necelý měsíc později změnila svůj název na HyperMedia, a.s. Nový název lépe vystihuje široké aktivity společnosti jako klíčového hráče na českém i evropském online trhu.

2008

01. 09. 2008

SvětPejsků.cz

Na podzim téhož roku jsme vytvořili specializovaný portál pro milovníky psů – SvětPejsků.cz. Jedná se o encyklopedii psích plemen, najdete zde však i mnoho zajímavých článků s užitečnými informacemi o chovu a cvičení psů.

01. 03. 2008

HyperSoutěže.cz

Spustili jsme nový web zaměřený na soutěže o hodnotné ceny – portál HyperSoutěže.cz.

01. 01. 2008

HyperPráce.cz

Začátek roku 2008 přinesl do naší stále početnější rodiny webů nového člena – specializovaný pracovní portál HyperPráce.cz. Je určen jak pro zaměstnavatele a personalisty, tak pro uchazeče o zaměstnání ze všech oborů a profesí.

2007

01. 12. 2007

Nahraj.cz

Koncem roku jsme také zakoupili portál Nahraj.cz, který jsme převedli do nového kabátu.

01. 11. 2007

Vstup na polský trh

V závěru roku 2007 jsme díky doménám Hiperogloszenia.pl a Alfabetfirm.pl vstoupili na polský trh. Kromě inzertního portálu a adresáře firem máme také polské jazykové verze našich produktových informačních katalogů.

01. 09. 2007

HyperReality.cz

Spustili jsme specializovaný realitní server HyperReality.cz, zaměřený na nabídky realitních kanceláří i makléřů z celé republiky.

01. 06. 2007

HyperBydlení.cz

Rodina našich portálů se rozrostla o HyperBydlení.cz - denně aktualizovaný magazín o všem, co se týká bydlení, staveb a nemovitostí.

2006

14. 06. 2006

KatalogMobilů.cz

První z našich katalogů dosáhl počtu tisíce kusů v databázi. Ke každému mobilu najdete specifikace, textový popis, galerii a diskusní fórum. Kromě toho na tomto webu ještě najdete stále čerstvé novinky a články z oblasti mobilních technologií.
 

 

2005

14. 09. 2005

HyperInzerce.cz

Počet registrovaných uživatelů portálu HyperInzerce.cz překročil 100 tisíc.

28. 01. 2005

AdresářFirem.cz

Vylepšili jsme vzhled portálu AdresářFirem.cz

2004

01. 01. 2004

Zrodil se inzertní portál

HyperInzerce.cz se rozrostla o slovenskou verzi. Z inzertního serveru se stal inzertní portál s celou řadou nadstavbových služeb.

2003

01. 01. 2003

Start HyperInzerce.cz

Spustili jsme web HyperInzerce.cz. Jeho prvotním úkolem bylo poskytnout veřejnosti možnost zdarma inzerovat na internetu, záhy jsme však tento web obohatili o další funkce. Jednou z nich je například AdresářFirem.cz – katalog, v němž se mohou firmy zdarma prezentovat, a získat tak více klientů a zákazníků.

Dále jsme vybudovali rozsáhlé katalogy mobilů, notebooků, monitorů, fotoaparátů, tiskáren, automobilů a motocyklů. Tyto informační služby jsou úzce napojeny na inzertní systém a poskytují návštěvníkům hodnotné informace o zboží, o jehož koupi uvažují.