ZASTUPOVÁNÍ
WEBOVÝCH PORTÁLŮ

Mezi hlavní činnosti společnosti HyperMedia, a.s. patří prodej internetové reklamy a vytváření komplexních e-marketingových řešení na míru. Díky bohaté praxi dokáže na vaše reklamní plochy přivést partnery s velmi silným rozpočtovým potenciálem a zajistit tak maximální výtěžnost vašeho webového portálu.

iBILLBOARD

Reklamní systém iBILLBOARD

Do reklamního systému jsou zapojeni největší vydavatelé a jejich weby z celé Evropy. Z jednoho místa nakupujete všechny plochy pro svou inzerci. Velkým pomocníkem při správě, optimalizaci i reportingu kampaní. Všechny změny v nastavení se projeví okamžitě. O správný výkon a plnění cílů se postarají automatické optimalizace. Dalším významným plusem je výběr prémiového obsahu.

Zapojením do sítě získáte:

  • Automatizovaná správa kampaní
  • iBILLBOARD RTB bude vaším velkým pomocníkem při správě, optimalizaci i reportingu kampaní.
  • O správný výkon a plnění cílů se postarají automatické optimalizace.
  • Efektivní aukční nákup
  • iBILLBOARD RTB v reálném čase zpracovává poptávky pro různá umístění a zacílení.
  • Díky aukčnímu způsobu nakoupíte inzerci za výhodnější ceny s ohledem na rozpočty a cíle kampaní.

Zastupované portály

Reference

Co o nás říkají naši klienti

ULOŽ.to

Standa Pacan
Obchodní ředitel

www.Uloz.to, je jedničkou v oblasti poskytování cloudových služeb a jednou z nejvíce navštěvovaných českých webových stránek. Pozici, kterou nyní v českém online zastáváme, jsme budovali s velkým úsilím po mnoho let.

Snažíme se, aby prostor, který je nyní určen ke komerčním kampaním a komunikaci, aby byl vytížen cílenou, efektivní cestou a za přijatelnou cenu. Proto jsme spojili síly také se společností HyperMedia a.s. kvůli dlouholeté praxi v oboru a množství již zastupovaných portálů. Naše spolupráce se nyní přetavila v pevný vztah poskytovatele a subjektu, který funguje stabilním způsobem.

INSTALUJ.cz

Radek Szurman
jednatel, technická podpora PS Media s.r.o.

Naše spolupráce se společností HyperMedia již funguje delší dobu a nemohu si jí vynachválit. Za web www.Instaluj.cz mohu říci, že jsme si vždy vybírali, kdo bude naším partnerem a z velké plejády mediálních domů, které nás chtěli zastupovat jsme si vybrali ten, který nám nabídl nejkonkrétnější formu spolupráce s pevnými podmínkami.

Nyní z tohoto férového jednání profitujeme my a věřím, že i protistrana.

Mohu vřele doporučit.

Odpovědi + PSČ.cz

Ing. Pětioký
majitel webů

Pro mě, jakožto provozovatele webových portálů (www.jednotky.cz, www.vypocet.cz, www.psc.cz, www.zkratky.cz, www.odpovedi.cz ), je umisťování placeného obsahu klíčovou součástí businessu. Díky spolupráci s HyperMedia a.s., která započala v květnu 2016, se efektivita využívání placených prostorů na našich Portálech významně zvýšila, a proto jsem maximálně spokojený. Na spolupráci s HyperMedia a.s. oceňuji především skvělou a rychlou komunikaci, ochotu a přístup jejich zástupců a také profesionalitu při hledání společných řešení. Díky tomu všemu budu rád v této spolupráci pokračovat i v budoucnu.

Vasedeti.cz

Mgr. Petra Vymětalová
majitelka webu

Se společností HyperMedia a.s. spolupracuji od června roku 2015 a přináší mi to jen samá pozitiva. Provozuji portál www.vasedeti.cz zaměřený na poradenství v těhotenství, v oblasti péče a výchovy dítěte a díky zastupování HyperMedia a.s. v oblasti umisťování reklamy se mohu plně soustředit na zlepšování a vývoj portálu jako takového a ostatní už zařídí oni. Mohu potvrdit, že spolupráce je oboustranně prospěšná, vážím si především vstřícného přístupu, v řešení všech záležitostí a komplexnosti nabízených služeb. Správa portálu je skutečně kvalitní a já se těším na další spolupráci, protože vím, že nebudu zklamána.

PR články a nestandardníreklamní formáty

Portál Ceník PR články náhled Peel Away - růžek náhled DrawBridge náhled Slide Note náhled BackGround Image náhled Rollband Video náhled
bbarak.cz
eFotbal
Electropiknik.cz
Fotbal.hattrick.cz
ChovZvirat.cz
Instaluj.cz
Libimseti.cz
MilujuFotbal.cz
PremierShip.cz
ProBasket.cz
PSC.cz
SportWin.cz
Tyvole.cz
VaseDeti.cz
Uloz.to
Jednotky.cz
Vypocet.cz
Vitalitis.cz
CeskoZdrave.cz
FarmaZdravi.cz
ReceptNaJidlo.cz
eDisk.cz
SkodaHome.cz
SuperTelo.cz
Zkratky.cz
Autojournal.cz
ZenaZaVolantem.cz

Kontakt

Martin Záruba

Supervizor obchodního oddělení

Tel.: +420 234 776 859
Mobil: +420 774 935 491
zaruba@hypermedia.cz