02. 05. 2011

HyperMedia, a.s. spouští nový specializovaný portál AktuálníVozy.cz

Aktuální nabídka vozidel v ČR obsahuje již přes 10 tisíc inzerátů a to je portál AktuálníVozy.cz spuštěn zatím jenom pár dní. Nové inzeráty neustále přibývají. Jsou zde k dispozici inzeráty vozidel osobních, užitkových inákladních, motocyklů, čtyřkolek, obytných přívěsů, autobusů, přívěsů, návěsů, strojů a také náhradních dílů a příslušenství. Najdete zde tedy opravdu širokou nabídku již 590 autobazarů, dále autoprodejců a pneu servisů z celé ČR. Konkrétní informace o celkovém počtu vložených inzerátů, počtu autobazarů, autoprodejců a pneu servisů v jednotlivých krajích v ČR se pak dají vyčíst z uvedené mapy.

Hned na horní liště si můžete všimnout záložek, které slouží pro přidání inzerátu a vložení poptávky. Kromě nahrání fotografií se zde nabízí možnost vložení videa, které může vytvořit zajímavý doplněk inzerátu. Pokud chce ale někdo vozidlo koupit, stačí jednoduše vložit zdarma poptávku, která se poté zašle všem autobazarům či autoprodejcům, kteří jsou zaregistrováni na portále AktuálníVozy.cz.

Autobazary mají možnost na portále AktuálníVozy.cz topovat své nabídky vozidel a dosáhnout tak většího zviditelnění nabídky. O každého klienta z řad autobazarů se stará marketingový poradce, který je specialistou v daném oboru a dokáže klientovi řádně poradit pro plné využití jeho možností ve správě svých nabídek.

Inzeráty, které jsou na portále vloženy, využívají vysoce propracovanou funkci. Každý inzerát, který již uživatel shlédl je označen symbolem a uživatel tak ví, že ho již viděl. Pro uložení inzerátu slouží uživateli schránka, z které ho pak může i dále přeposlat emailem a po jeho neaktuálnosti ho jednoduše ze schránky vymazat.

Inzeráty obsahují nejen přehledný popis vozidel, ale i jejich fotografie, nabízí se zde i možnost vložení videa. Vyhledání lokace majitele vozidla na mapě zaručuje Street view. U každého inzerátu je uveden kontakt na prodejce včetně ikonky Poslat dotaz, která slouží pro zpětnou vazbu mezi zájemcem a osobou prodávající. Cena uvedená u inzerátu se dá dokonce i tzv. pohlídat. V případě, že by se změnila cena vozu, kterou si uživatel vyhlédl, lze mu zaslat o této skutečnosti zprávu na email.

Na portále lze též nastavit Hlídač vozidel a to tak, aby zajímavé nabídky chodily uživateli přímo na email a to v jím stanoveném časovém intervalu.

Na portál AktuálníVozy.cz se promítají též kvalitní recenze z dalšího specializovaného portáluKatalogautomobilů.cz, jehož provozovatelem je společnost HyperMedia,a.s., a který navštěvuje měsíčně dle statistik Netmonitor přes 70 000 uživatelů.

Výhodou pro všechny autobazary se stává propojení portálu AktuálníVozy.cz s ještě specializovanějším portálem Katalogautomobilů.cz a též propojení s největším inzertním portálem v ČR HyperInzerce.cz, který obsahuje sekci Automobily. Export nabídek autobazarů se totiž promítá na všech výše zmíněných portálech.

Portál AktuálníVozy.cz koresponduje s grafickým provedením všech projektů společnosti HyperMedia, a.s.,která je provozovatelem mnoha portálů, mezi které patří například HyperInzerce.cz, HyperReality.cz,HyperBydleni.cz, HyperSlevy.cz, HyperZboží.cz, HyperPráce.cz a další.

 tak