13. 01. 2011

HyperMedia, a.s. partnerem evropského vystoupení ABBA THE CONCERT

Tato vystoupení s sebou nesou i jedinečnou příležitost pro všechny mladé zpěváky a zpěvačky od 6 do 13 let, kteří budou mít možnost zazpívat si živě na pódiu s touto nejlepší světovou tribute ABBA kapelou píseň „I have a dream“ a zažít tak unikátní atmosféru legendárního koncertu skupiny ABBA ve Wembley v roce 1979.

ABBA THE CONCERT je velkolepá stopadesátiminutová show s 13 umělci na jevišti a s naprosto přesvědčujícím výkonem zpěváků a fantastické kapely ABBAGAIN je koncert téměř k nerozeznání od originálu. Není to za žádných okolností jen obyčejná konvenční show, ale obrovské živé koncertní vystoupení, profesionálně provedené po všech stránkách, které Vás dokáže přenést lehce a přesvědčivě zpět do roku 1979. Autentická světelná show a typický zvuk 70. let pak ještě umocňuje tento mimořádný zážitek.

První Tour 2009/2010 této revivalové kapely proběhla v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Francii, kde navštívilo koncert více než 400.000 diváků.

Aktuální Tour 2010/2011 připravila kapela nejen pro Českou republiku, ale i pro Chorvatsko, Slovensko, Velkou Británii, Holandsko, Francii, Německo, Rakousko a Belgii.

Nenechte si tedy ujít toto jedinečné koncertní vystoupení.

Termíny koncertů:

2.2. Pardubice, ČEZ ARÉNA
3.2. Ostrava, ČEZ ARÉNA
4.2. Zlín, Zimní stadion Luďka Čajky
5.2. Praha, Kongresové centrum
6.2. Ústí nad Labem, Zimní stadion
8.2. České Budějovice, Budvar Aréna
12.2. Karlovy Vary, KV Aréna