Reference

Co o nás říkají naši klienti

AAA Auto, a.s.
AQUA UNITED 2010
Auto Tukas
BOHEMIAN EXPRESS s.r.o. + SRK.cz
Bouda Míla, s.r.o.
Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.
DATART INTERNATIONAL, a.s.
efko cz s.r.o.
ETA a.s.
Honzova hypotéka
Louda auto a.s.
LuKa Hotel s.r.o.
MORRIS CL s.r.o.
Realitní společnost České spořitelny, a.s.
Studio Greenline
TICKET ART PRAHA, s.r.o.
TS Bohemia a.s.
VIVA – manipulační technika s.r.o.
01:20
1. SRPEN 2016

HyperSlevy - Corinthia hotel

Spolupráce hotelu Corinthia a Hyperslevy.cz přinesla od září 2014 již 261 spokojených zákazníků a obrat více než 690 000 Kč.

01:03
1. SRPEN 2016

HyperSlevy - Léta Páně

Do restaurace Léta Páně zakoupilo voucher na portále HyperSlevy.cz 8 349 zákazníků a obrat činí přes 1 700 000 Kč.

01:32
1. SRPEN 2016

HyperSlevy - One Wellness

Wellness clubu The One přinesla spolupráce s HyperSlevy.cz přes 10 591 prodaných voucherů a obrat přes 3 900 000 Kč

01:04
1. SRPEN 2016

HyperSlevy - World class fitness

Fitness centra World class získali díky spolupráci s HyperSlevy.cz 1 983 nových zákazníků a obrat přes 690 000 Kč

01:05
1. SRPEN 2016

HyperMedia - BNB Paribas

Společnost BNB Paribas spolupracovala s HyperMedia.cz již na 12 kampaních a do budoucna dále chystá společné projekty.

01:06
1. SRPEN 2016

HyperInzerce - Geops

Spolupráce Hyperinzerce.cz s cestovní kanceláří Geops na 12 kampaních přinesla kanceláři více než 40 000 návštěvníků webu.

01:06
1. SRPEN 2016

HyperReality - Century21

Spolupráce probíhá od roku 2013. Od té doby proběhlo více jak 10 úspěšných kampaní. Na partnerství si Century 21 nejvíce cení výborného přístupu lidí a množství technických inovací.

01:18
1. SRPEN 2016

HyperSlevy - TopFly

Obrat přes 13 200 000 Kč a 1 428 prodaných voucherů jsou výsledkem spolupráce cestovní kanceláře TopFly s HyperSlevy.cz

01:33
1. SRPEN 2016

HyperSlevy - U Hvězdy

Od března 2016 zakoupilo, díky HyperSlevy.cz, voucher do hotelu U Hvězdy 181 zákazníků, což přineslo hotelu obrat přes 380 000 Kč.

01:00
1. SRPEN 2016

HyperInzerce - Grily Praha

Od roku 2015 dodnes, spolupracovala společnost Grily Praha s HyperMedia.cz již na 3 kampaních a tato spolupráce bude pokračovat i do budoucna.

05:46
1. SRPEN 2016

HyperSlevy - reference našich klientů

V souhrnném referenčním videu naleznete odpověď, proč si ke spolupráci vybrat naši společnost HyperMedia a.s.

AAA Auto, a.s.

AAA Auto, a.s.

Jitka Míková
Online Marketing Manager

Portál Hyperinzerce pro nás představuje významný prodejní kanál. V posledních dvou letech jsme přesunuli většinu inzerce AAA AUTO z tištěných médií na internet a Hyperinzerce je od té doby stabilně součástí našeho portfolia. Nejprodávanějšími automobily prostřednictvím Hyperinzerce jsou samozřejmě vozy Škoda, ale i další vozy z koncernu VW, pak také Ford, Peugeot či Citroen. Z pohledu efektivity nám vyhovuje dobrý poměr mezi cenou a výkonem, a možnost oslovit uživatele, kteří prodávají či nakupují vozy soukromě.

AQUA UNITED 2010

AQUA UNITED 2010

Pavel Hofrichter
Ředitel pořádající agentury Rain

Je velmi chvályhodné, že HyperMedia, a.s. podporuje také alternativní projekty. Byli jsme mile překvapení ochotou a vstřícností, s jakou HyperMedia, a.s. podpořila projekt AQUA UNITED 2010. Tato akce je pořádána u příležitosti Světového dne vody, který vyhlašuje OSN již od roku 1993 na 22.3. Lidé si mají možnost připomenout, že voda a odpovídající sanitace, není všude ve světě samozřejmostí. Účastí na akcích v rámci Vodního týdne, mohou lidé také podpořit dětské domovy.

Art Hotel Meda s.r.o.

Art Hotel Meda s.r.o.

Dominik Konopásek
Front Office Manager

Spolupráci s portálem Hyperslevy hodnotíme velice kladně, každý den přivedou k nám mnoho spokojených zákazníků. Pokud máme sebemenší problém, vždy nám ochotně pomůžou. I nadále budeme využívat tento zdroj nových obchodních příležitostí.

Auto Tukas

Auto Tukas

Zbyněk Roboch
Marketingový ředitel

Prostřednictvím největšího inzertního serveru u nás, www.hyperinzerce.cz, jsme se rozhodli prezentovat naši společnost a služby. Zpočátku jsme byli zvědaví, zda to bude fungovat, ale jsme opravdu mile překvapeni a navíc i díky přístupu zaměstnanců Hyperinzerce se těšíme na další spolupráci s touto společností. Víme, že nebudeme zklamaní a vždy dosáhneme skvělého efektu z vytvořených kampaní.

BOHEMIAN EXPRESS s.r.o. + SRK.cz

BOHEMIAN EXPRESS s.r.o. + SRK.cz

Ing. František Groh, Ph.D.,
Jednatel společnosti a sdružení

Naše společnost je dlouhodobým klientem portálu hyperinzerce.cz a hyperreality.cz, naše zkušenosti s těmito oběma portály jsou výborné, sledujeme výtěžnost z námi užívaných serverů a tyto patří jednoznačně k těm, které budeme využívat i nadále. Vedle kvality portálu oceňujeme i vstřícnost a spolupráci pracovníků provozující společnosti. Tento portál můžeme vřele doporučit.

Bouda Míla, s.r.o.

Bouda Míla, s.r.o.

Tomáš Bittner
Jednatel

Dobrý den, jsme Horská bouda Míla v Krkonoších. S portálem Hyperslevy je radost spolupracovat. Vždy a obratně jsou připraveni upravit či zpracovat naši kampaň. Provizní systém včetně smlouvy je čitelný a přehledný, což se o některých konkurenčních firmách říci nedá. Mnohokrát Vám děkujeme za příjemnou spolupráci a budeme se těšit na další společné akce.

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Jitka Hejná
Marketing

Pro internetový obchod zabývající se prodeje digitálních fotoaparátů a videokamer je internetová reklama samozřejmostí. Přivítali jsme možnost prezentace na internetovém portálu www.hyperinzerce.cz a využíváme ji především ke zviditelnění prodejně zajímavých modelů. Nejúčinnější jsou textové inzeráty v kombinaci s grafickými bannery. Ohlasy jsou pozitivní a uskutečněné konverze jsou důkazem, že je portál zacílen na koncového zákazníka.

CK Gargano

CK Gargano

Iva Maděránková
Specialista marketingu

S prodejem v rámci Hyperslevy.cz jsme velmi spokojeni a musíme také ocenit spolupráci a profesionalitu account managera. Doufáme, že naše spolupráce bude pokračovat tímto směrem i do budoucna.

DATART INTERNATIONAL, a.s.

DATART INTERNATIONAL, a.s.

Ondřej Chlumský
Marketing

DATART INTERNATIONAL, a.s. spolupracuje se společností HyperMedia, a.s. především na projektu HyperZboží.cz, který je pro DATART, jakožto předního prodejce elektroniky s unikátním systémem jednotných cen jak v obchodech po celé ČR tak i na internetu, zajímavým kanálem, jak přiblížit náš široký sortiment zákazníkům. Víme, že naše požadavky bývají občas nestandardní, ale i tak vždy dokážeme společně nalézt vhodné řešení, a to i díky skvělému osobnímu přístupu.

efko cz s.r.o.

efko cz s.r.o.

Jiří N. Salamánek, B.A.
Marketing & Product Manager

Společnost efko cz s.r.o. jako člen předního potravinářského koncernu ve střední Evropě realizovala s portálem Hypermédia spolupráci v roce 2014. Vstřícnost, profesionalita a hlavně výsledky nás přesvědčili o správnosti výběru partnera, který zajistil vše, co slíbil. Naše spolupráce jistě bude mít pokračování.

ETA a.s.

ETA a.s.

Prantlová Kateřina
Marketingové oddělení

Tradiční česká značka ETA má k nejen tradičním receptům velmi blízko. Bylo celkem přirozené spolupracovat s takto zaměřeným webem, který vedou profesionálové ve svém oboru. Kampaň, kterou jsme uskutečnili, měla velký ohlas nejen u našich zákazníků, ale i obchodních partnerů.

EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

EVROPA realitní kancelář, s.r.o.

Roman Čížek
Ředitel marketingu

Velice si vážíme spolupráce s portálem HyperReality.cz. Mají ochotný, profesionální přístup a pomáhají nám zvyšovat návštěvnost našich webových stránek a také náš obrat. Jsou vždy připraveni upravit či zpracovat naši kampaň a přidat další nové pobočky, které se hlásí pod křídla EVROPA RK. Cením si tak především velmi dobré komunikace a profesionální přípravy.

Holiday resort Losinka

Holiday resort Losinka

Ing. Jaroslav Pulicar, MBA
Jednatel firmy

Se společností Hypermedia, a.s. a jejich portálem Hyperslevy.cz spolupracujeme již třetím rokem, a to velmi úspěšně. Spolupráci považujeme za velmi korektní a na profesionální úrovni. Případné technické či provozní problémy jsou ihned po vzájemné dohodě odstraněny. Rovněž vyúčtování probíhá v dohodnutých termínech, a bez sebemenších problémů. Spolupráci s tímto partnerem můžeme jenom doporučit.

Honzova hypotéka

Honzova hypotéka

Jiří Paták
Managing director

Specializovaná služba, jakou je Honzova hypotéka, vyžaduje v marketingových kampaních přesné cílení. Spolu s Hypermedia a.s. jsme dokázali najít způsob, jak správnou cílovou skupinu oslovit a vytvořit tak základ pro budoucí obchody. Hlavní devizou Hypermedia je, že vycházejí vstříc i obtížným požadavkům. Rozhodně plánujeme ve spolupráci pokračovat i nadále.

Horavia s.r.o.

Horavia s.r.o.

Michal Hora
Majitel společnosti

Spolupracuje již 4 roky se společností HyperMedia a po tuto dobu jsem velmi spokojen jak s komunikací tak se servisem obchodníka, který nám vždy poradí s podobou inzerce a správným zacílením. Cením si především jejich flexibility a ochoty komunikovat se zákazníkem. Pevně věřím, že spolupráce bude nadále pokračovat v dalších letech a budeme realizovat další úspěšné kampaně.

Hotel Krakonoš s.r.o.

Hotel Krakonoš s.r.o.

Ing. Martina Schoberová
Ekonomická ředitelka, jednatelka

Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz, která nám přinesla mnoho nových zákazníků, úspěšně pokračuje již několik roků. Profesionální přístup, okamžitá reakce na připomínky a naše požadavky jsou dle společné dohody plněny.

Hotel Lesana***

Hotel Lesana***

Marcela Lopatová
Ředitelka hotelu

Se společností HyperMedia spolupracujeme již od roku 2015 a jsem maximálně spokojená se spoluprácí s obchodníkem, který jakýkoliv náš požadavek řeší okamžitě a vždy k naší spokojenosti. Od roku 2015 se náš obrat zvýšil díky HyperMedia o 4 098 116 Kč. Děkuji velmi pěkně ještě jednou za spolupráci a za další nové zákazníky.

Hotel Tulipán ***

Hotel Tulipán ***

Markéta Černá
Provozní hotelu

Spolupracujeme s portálem Hyperslevy již několik let a naše spolupráce je naprosto bezproblémová. Získali jsme spoustu nových zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Spolupráci určitě doporučujeme.

Internetový obchod Nogo.cz

Internetový obchod Nogo.cz

Zdeněk Popek
Majitel eshopu

Se slevovým portálem HyperSlevy jsem nadmíru spokojený. Rychlé jednání a bezproblémové vytváření akcí, které jsou velice úspěšné. Vyplácení provizí proběhlo vždy včas podle dohody. S HyperSlevy spolupracuji skoro 2 roky a mohu jen doporučit

Louda auto a.s.

Louda auto a.s.

Pavel Louda
Předseda představenstva

Společnost Hypermedia a.s. vnímám jako velice dynamického a úspěšného hráče na českém internetu. Bylo tomu tak i před započetím společné kooperace v roce 2015 a nyní, kdy mohu své hypotézy doložit i společnými výsledky, se domněnky přeměnily na pevné přesvědčení.Přesvědčení v to, že společnost Louda Auto a.s. - nabízející svým zákazníkům autorizovaný prodej a servis vozů Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Mazda, Ford a Hyundai, může své online kampaně bez obav svěřit profesionálům, se kterými se vždy příjemně komunikuje a hlavně drží slovo. Věřím v dlouhodobou rozvíjející se spolupráci s nadstandardními vztahy, které doposud máme. 

LuKa Hotel s.r.o.

LuKa Hotel s.r.o.

Lucie Obranská
Ředitelka

S portálem Hyperslevy.cz spolupracujeme již od roku 2012, jsme rádi, že jsme po předchozích zkušenostech s jinými slevovými portály měli tentokrát při výběru partnera v tomto směru šťastnou ruku. Spolupráce s portálem Hyperslevy.cz si velice vážíme a doufáme v další společné úspěšné kampaně.

Modrá stodola relax park

Modrá stodola relax park

Ing. Martin Herzman
Sales director

S portálem Hyperslevy již spolupracujeme několikátým rokem a jsme velmi spokojeni.   Rychlé jednání, přehledné smlouvy a výplata finančních prostředků včas, což není ze strany všech slevových portálů vždy standardem.

MORRIS CL s.r.o.

MORRIS CL s.r.o.

Radek Fejgl
Area Sales Manager

Spolupráce s portálem www.hyperslevy.cz byla vynikající, vřele doporučuji všem! Komunikace a spolupráce s Vaším portálem a také následná úspěšná prodejnost nás velice těší!

Penzion Relax Martina

Penzion Relax Martina

Richard Kofroň
Majitel penzionu

Spolupráce s portálem HyperSlevy je na vysoké úrovni a patří mezi naše top partnery mezi slevovými portály. Obchodní zástupce je velmi příjemný a schopný. Věřím že spolupráce bude i nadále bezproblémová.

Penzion v zahraničí

Penzion v zahraničí

Martin Vojtěšek
Majitel penzionu

Nesmírně si vážíme skvělé spolupráce s vaším portálem HyperSlevy.cz a je nám opravdovou ctí s vámi spolupracovat. Z Vaší strany je doslova neocenitelná komunikace, rychlý přístup k požadované věci a především bezproblémové platby vůči našemu  penzionu. Opravdu vřelé dík s pozdravem a v úctě Martin Vojtěšek.

PERFECT SUPER CARS s.r.o.

PERFECT SUPER CARS s.r.o.

Marcel Dubský
Jednatel společnosti

Spolupráci s portálem HyperSlevy všem mohu doporučit. Prostřednictvím tohoto portálu nabízíme své služby a vždy jsme spokojeni. Největší předností je vynikajícíkomunikace, ochota poradit a rychle vyřídit požadavky. Doufáme že budeme i nadále pokračovat ve spolupráci.

Přerost a Švorc - auto, s.r.o.

Přerost a Švorc - auto, s.r.o.

Dagmar Čámská
Marketing a reklama

Na počátku letošního roku jsme se rozhodli oživit inzerci na on-line portálech s cílem zviditelnění nabídky naší prodejny ojetých vozů ŠKODA v programu ŠKODA PLUS. Naše „zkušební jízda“ na skodahome.cz dopadla nad očekávání dobře,….tak jedeme dál.

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Jana Kalová
Koordinátor marketingu

Jako Realitní společnost České spořitelny jsme součástí největší a nejznámější banky v ČR a pro prezentaci našich nemovitostí jsme hledali vhodné a solidní partnery. Pro realitní server Hyperreality.cz jsme se rozhodli na základě ohlasů a doporučení již existujících realitních kanceláří, z nichž se postupně stali naši franšízoví partneři. V současné době využívá inzerci na serveru Hyperreality.cz celá naše obchodní síť a díky efektivitě reakcí klientů, ze kterých se etablují skuteční kupci, předpokládáme spolupráci i na další období. U serveru Hyperreality.cz oceňujeme též podporu v podobě bannerových kampaní, které nám umožňují další expanzi naší sítě.

RK Pokorný Třebíč

RK Pokorný Třebíč

Vladimír Pokorný
Majitel

Inzertní kampaň na realitním serveru www.hyperreality.cz , kde inzerujeme nemovitosti splnila očekávané cíle. Inzerované nemovitosti jsou přehledné, řazeny dle požadavků RK, administrace je jednoduchá, topování je rychlé a jednoduché. Dohledatelnost inzerce z pohledu klientů dobrá. RK Pokorný Třebíč Spolupráce s obchodním zástupcem realitního serveru p. Martinem Dobrovolným je na velmi dobré úrovni. Jako jeden z mála zástupců realitních serverů inzerujících prodej nemovitostí pro realitní kanceláře,  osobně telefonicky  konzultuje problémy a požadavky RK,  nejméně jedenkrát měsíčně a aktivně přistupuje k jejich řešení. Se spolupráci s portálem HyperMedia budeme nadále spolupracovat, pokud nedojde k nadměrnému cenovému zvýšení inzerce.  RK Pokorný

Studio Greenline

Studio Greenline

Dagmar Olžbutová
Majitelka studia

S portálem HyperSlevy jsem velmi spokojená. Spolupráce je naprosto v pořádku, platby chodí dle smlouvy. Jsem spokojená s prodejností, dle mého názoru jednička na trhu slevových portálů. Komunikace ok, žádný problém jsem dosud neměla.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.

Miroslav Bučko
Ředitel pro obchod a marketing

Spolupráci s Hyperinzercí jsme navázali v roce 2005, v období, kdy se tento inzertní server teprve začínal hřát na slunci českého internetu. V roce 2007 jsme společnou spolupráci rozšířili o vzájemnou propagaci našich obchodních značek a Hyperinzerci propagujeme na vybraných kulturních akcích, jako jsou muzikály, koncerty či divadelní představení. Hyperinzerce naproti tomu skvěle promuje námi pořádané a podporované kulturní akce na svých stránkách a aktivně přispívá k podpoře prodeje vstupenek. Nejúspěšnějšími akcemi za dobu naší spolupráce jsou např. Daniel Landa – tour Československo 2008 a Alexandrovci – European Tour 2009 a 2010. Hyperinzerce se za dobu naší spolupráce stala důležitým partnerem pro propagaci našich kulturních akcí.

TS Bohemia a.s.

TS Bohemia a.s.

Milan Jansa
Marketingový ředitel

Jsme největšími výrobci a prodejci českých počítačů a notebooků „BARBONE“, a jeden z největších prodejců výpočetní techniky v ČR. Víme jak nejlépe investovat do internetové reklamy a pro prezentaci našich produktů a služeb jsme si vybrali server www.hyperinzerce.cz, která nám nabídla nejlepší poměr ceny a přidané hodnoty na trhu internetové reklamy. Naše reklamní kampaně navrhujeme ve spolupráci s marketingovými poradci Hyperinzerce tak, aby výsledný efekt kampaně oslovil vytipovanou cílovou skupinu a výsledek vždy splnil naše očekávání.

VIVA – manipulační technika s.r.o.

VIVA – manipulační technika s.r.o.

Slavomír Vinař
Prodejce techniky a financování

Naše společnost nabízí v oblasti manipulační techniky a skladovacích techniky velkou škálu služeb a produktů, a proto je pro nás spolupráce s naším dlouhodobým partnerem, portálem Hyperinzerce, téměř nutností. VIVA – manipulační technika s.r.o. nabízí prodej nové i použité techniky, pronájem vysokozdvižných vozíků a jiné techniky, vysokozdvižné vozíky, hydraulické plošiny, tahače, plošinové vozíky, skladové vozíky, dílenské vybavení, zdvižné stoly, hydraulické jeřáby, paletové vozíky, rudlíky a jinou skladovací techniku. Součástí našich služeb je kompletní servis v místě do 24 hod., dodávky a montáž příslušenství, doplňků a náhradních dílů pro manipulační techniku.

Vodňanská drůbež, a.s.

Vodňanská drůbež, a.s.

Jana Sekerková
Marketing

Jsme největším zpracovatelem drůbežího masa na českém trhu a se společností Hypermedia a.s. jsme navázali spolupráci na www.topcecepty.cz. Prostřednictvím tohoto portálu prezentujeme naše výrobky vysoké kvality. Díky přesnému zacílení reklamy se nám podařilo oslovit koncového spotřebitele, který preferuje a vyhledává potraviny vysoké kvality, uzeniny s vysokým podílem masa, minimálním obsahem „Éček“ a přidaných látek.

O společnosti

Seznamte se s naší společností

O společnosti