O společnosti

S námi můžete oslovit milióny uživatelů

2 000 000
registrovaných
uživatelů
508 000
fanoušků na
facebooku
90
portálů
 
31
zemí
 
14
let
 

Společnost HyperMedia, a.s. byla založena v roce 2003, jejím prvním projektem byl portál HyperInzerce.cz – v současné době největší český inzertní portál. Hlavními činnostmi společnosti jsou internetový marketing, zastupování webů a provozování slevových a dalších portálů. Dnes patří skupina HyperMedia k nejvýraznějším hráčům v této oblasti na českém trhu a z hlediska návštěvnosti patří do TOP desítky. Vlastní a zastupuje desítky portálů, které poměrně rychle získaly vysokou oblibu. Mají miliony návštěv měsíčně a přes 2 miliony registrovaných uživatelů, jejichž počet neustále roste.

Historie společnosti
Naše vize

Naše mise

Být jen prodejcem internetové reklamy nás nebaví. Chceme využít všechny naše schopnosti, nápady, originalitu, svěží přístup i zkušenosti, abychom pro vás byli ve světě internetu opravdovým parťákem, který vám pomůže s vaším byznysem a na kterého se můžete spolehnout.

Naše mise

Naše vize

Internet propojuje svět a my se nebojíme toho využít a stát se globálním hráčem. Uvědomujeme si, že virtuální svět se mění téměř každým dnem, a proto neustále rozšiřujeme pole působnosti a zdokonalujeme naše služby. Víme, že vzhůru vede cesta pouze skrze poctivost, korektnost a vysoké nasazení. Na vrcholu je prý člověk vždy sám – my máme jiný názor. Právě díky našim klientům a uživatelům, s nimi a pro ně se nám daří vytvářet firmu, která v sobě spojuje sílu, energii a velký potenciál.

Naše hodnoty

Síla

Jsme ryze česká společnost s několikaletou tradicí a zkušenostmi. Naše velikost nám poskytuje stabilitu v neklidných časech, ale nebrzdí nás. Rychle reagujeme na změny na trhu a nesázíme vše na jednu kartu. Naše portály pokrývají široké spektrum témat a cílových skupin.

Růst

Rosteme v číslech i v tom, co nejde spočítat. Překonáváme hranice států a kontinentů i své vlastní limity. Každý den je příležitostí udělat krok kupředu a něco se naučit. Rosteme proto, abyste vy mohli růst s námi!

Péče

Uzavření obchodu či objednávka jsou pro nás pouze začátkem. Naši klienti se stávají našimi dlouhodobými partnery, jež jako poradci provádíme on-line světem. Je pro nás důležité, aby se lidé na naše portály rádi a s důvěrou vraceli. Vysoce si ceníme loajality a nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim to najevo.

Otevřenost

Mluvit za zády druhých nám ani za mák nepřipadá tak zajímavé jako otevřená komunikace z očí do očí. Nehrajeme divadlo a nestřídáme masky. Říkáme věci tak, jak jsou, a umíme poslouchat s hlavou otevřenou. Vítáme jiné názory, nové nápady a originální řešení!

Tvořivost

Nejsme žádné zkameněliny – jsme vynalézaví a pružní. Dáváme prostor nestandardním dohodám a reklamním formátům. Řešení reklamací přizpůsobujeme přáním zákazníka. Nepracujeme mechanicky, ale s kreativitou a hravostí.

Selský rozum

Nenecháme se oblbnout prázdnými hesly a omáčkou. Řídíme se pečlivou analýzou, fakty a zdravým rozumem.

Vedení společnosti

Seznamte se zakladateli a managementem

Petr Beneš

Výkonný ředitel benes@hypermedia.cz

Ve světě obchodu jsem začínal už ve 14 letech, v 19 jsem založil svou první firmu. HyperMedia, a.s., jsme s kolegou v roce 2003 zakládali s jasnou vizí stát se úspěšnou společností na poli českého internetu. Mým cílem je neustále posilovat postavení HyperMedia, a.s., a rozšiřovat naši významnou klientelu v ČR i ve světě. Rád jsem mezi svými lidmi a podporuji je k co nejlepším výkonům a růstu.

Jan Šmidák

projektový ředitel smidak@hypermedia.cz

Jsem zakladatelem a spolumajitelem společnosti HyperMedia, a.s., ale především programátorem, který vytvořil projekt HyperInzerce.cz a posléze pár dalších, například HyperReality.cz nebo AdresarFirem.cz. Naše firma se od té doby hodně rozrostla a já jsem rád, že se nyní mohu opřít o tým skvělých kolegů, kteří s námi spolupracují na tom, abychom našim uživatelům poskytli co nejlepší služby.

Mgr. Václav Kocum, MBA

Projektový manažer kocum@hypermedia.cz

Jsem vedoucím oddělení, týmů i jednotlivců se záběrem v oblasti vývoje aplikací a ICT řešení. Jako certifikovaný PRINCE2® Practitioner a Scrum master zastřešuji transparentní životní cyklus IT projektů a vývoje sw zprocesováním požadavků top managementu v rámci příslušných metodologií či frameworků. Dochází-li mi nápady či tvůrčí přístup, jdu si zaběhat, avšak z HyperMedia, a.s., neutíkám.

Barbora Ortová, DiS.

Personální manažerka ortova@hypermedia.cz

Po několikaleté zkušenosti v oboru personalistiky mě život zavál až do HyperMedia, a.s. Zde mám odpovědnost za oddělení HR a back office. Ve firmě nastavuji HR strategii a usiluji o efektivní řízení lidských zdrojů. Komunikuji napříč celou společností. Pravidelně se se zaměstnanci setkávám na zpětné vazbě a jsem k dispozici i v řešení jakýchkoli personálních záležitostí.

Ing. Veronika Rejžková

Marketingová manažerka rejzkova@hypermedia.cz

Do společnosti HyperMedia, a.s., jsem nastoupila v lednu 2010 jako specialistka marketingu. Postupem času jsem získala tolik zkušeností, že jsem se vypracovala až na pozici vedoucí marketingového oddělení. Naše oddělení je zodpovědné za propagaci všech produktů a služeb společnosti, což zahrnuje přípravu, koordinaci a plnění marketingové strategie a plánů.

Eliška Procházková

Office manažerka prochazkova@hypermedia.cz

Ve společnosti HyperMedia, a.s., jsem začínala na pozici specialistky zákaznické podpory. Brzy jsem se ale chopila i náročnějších úkolů a po tom, co jsem úspěšně vedla rozšiřování firemních prostor, jsem byla povýšena na pozici Office manager. V současné době mám na starosti pány ředitele, kompletní chod společnosti a jednání s dodavateli.

Roman Kadavý

Strategický manažer kadavy@hypermedia.cz

Od poloviny roku 2015, kdy jsme se rozhodli stát se mediálním zastupitelstvím, mám ve společnosti HyperMedia, a.s., na starost oddělení pro strategický rozvoj a mediální zastupování Publishers partnerů, které tvoří jeden ze tří základních stavebních kamenů této firmy. Zároveň je mým stěžejním cílem, aby toto oddělení tvořilo nejvýznamnější část ročního obratu celé společnosti.

Mgr. Andrea Winklerová

Manažerka projektu HyperOdvoz.cz winklerova@hypermedia.cz

Od počátku svého působení ve společnosti HyperMedia, a.s., roku 2011 jsem získala bohaté zkušenosti v oblasti personalistiky, dále jako manažerka zákaznické podpory a vymáhání pohledávek a koordinátorka oddělení HyperSlevy.cz. Na jaře 2016 jsem dostala příležitost vést nový projekt HyperOdvoz. Byla to velká výzva, která mi přinesla cenné zkušenosti. Nyní si dávám pracovní pauzu a čelím výzvě mateřské.

14 let hypermedia

Seznamte se s naší historií

Historie společnosti