O společnosti

S námi můžete oslovit milióny uživatelů

2 000 000
registrovaných
uživatelů
508 000
fanoušků na
facebooku
90
portálů
 
31
zemí
 
14
let
 

Společnost HyperMedia, a.s. byla založena v roce 2003, jejím prvním projektem byl portál HyperInzerce.cz – v současné době největší český inzertní portál. Hlavními činnostmi společnosti jsou internetový marketing, zastupování webů a provozování slevových a dalších portálů. Dnes patří skupina HyperMedia k nejvýraznějším hráčům v této oblasti na českém trhu a z hlediska návštěvnosti patří do TOP desítky. Vlastní a zastupuje desítky portálů, které poměrně rychle získaly vysokou oblibu. Mají miliony návštěv měsíčně a přes 2 miliony registrovaných uživatelů, jejichž počet neustále roste.

Historie společnosti
Naše vize

Naše mise

Být jen prodejcem internetové reklamy nás nebaví. Chceme využít všechny naše schopnosti, nápady, originalitu, svěží přístup i zkušenosti, abychom pro vás byli ve světě internetu opravdovým parťákem, který vám pomůže s vaším byznysem a na kterého se můžete spolehnout.

Naše mise

Naše vize

Internet propojuje svět a my se nebojíme toho využít a stát se globálním hráčem. Uvědomujeme si, že virtuální svět se mění téměř každým dnem, a proto neustále rozšiřujeme pole působnosti a zdokonalujeme naše služby. Víme, že vzhůru vede cesta pouze skrze poctivost, korektnost a vysoké nasazení. Na vrcholu je prý člověk vždy sám – my máme jiný názor. Právě díky našim klientům a uživatelům, s nimi a pro ně se nám daří vytvářet firmu, která v sobě spojuje sílu, energii a velký potenciál.

Naše hodnoty

Síla

Jsme ryze česká společnost s několikaletou tradicí a zkušenostmi. Naše velikost nám poskytuje stabilitu v neklidných časech, ale nebrzdí nás. Rychle reagujeme na změny na trhu a nesázíme vše na jednu kartu. Naše portály pokrývají široké spektrum témat a cílových skupin.

Růst

Rosteme v číslech i v tom, co nejde spočítat. Překonáváme hranice států a kontinentů i své vlastní limity. Každý den je příležitostí udělat krok kupředu a něco se naučit. Rosteme proto, abyste vy mohli růst s námi!

Péče

Uzavření obchodu či objednávka jsou pro nás pouze začátkem. Naši klienti se stávají našimi dlouhodobými partnery, jež jako poradci provádíme on-line světem. Je pro nás důležité, aby se lidé na naše portály rádi a s důvěrou vraceli. Vysoce si ceníme loajality a nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim to najevo.

Otevřenost

Mluvit za zády druhých nám ani za mák nepřipadá tak zajímavé jako otevřená komunikace z očí do očí. Nehrajeme divadlo a nestřídáme masky. Říkáme věci tak, jak jsou, a umíme poslouchat s hlavou otevřenou. Vítáme jiné názory, nové nápady a originální řešení!

Tvořivost

Nejsme žádné zkameněliny – jsme vynalézaví a pružní. Dáváme prostor nestandardním dohodám a reklamním formátům. Řešení reklamací přizpůsobujeme přáním zákazníka. Nepracujeme mechanicky, ale s kreativitou a hravostí.

Selský rozum

Nenecháme se oblbnout prázdnými hesly a omáčkou. Řídíme se pečlivou analýzou, fakty a zdravým rozumem.

Vedení společnosti

Seznamte se zakladateli a managementem

Petr Beneš

Výkonný ředitel benes@hypermedia.cz

Petr Beneš je vůdčím vizionářem udávajícím směr celé společnosti. Náplní jeho práce je rozvíjet obchodní a marketingové aktivity v úzké provázanosti s personálními otázkami, tak aby byla společnost schopna rychle a efektivně reagovat na proměny internetového trhu. Cílem Petra Beneše je neustále posilovat postavení společnosti a rozšiřovat její významnou klientelu v rámci ČR i ve světě. Blízkou budoucnost pak spatřuje v získávání dalších výnosných akvizic a v expanzi kvalitních služeb, které rodina portálů společnosti HyperMedia, a.s. poskytuje.

Jan Šmidák

projektový ředitel smidak@hypermedia.cz

Jan Šmidák je hlavním původcem neustálého technologického a informačního rozvoje společnosti. Náplní jeho práce je maximálně zkvalitňovat služby poskytované uživatelům. Navrhuje a realizuje prostředí, ve kterém mohou být vize společnosti co nejlépe naplňovány, a dohlíží na tematickou i obsahovou kvalitu všech portálů společnosti. Cílem Jana Šmidáka i celé společnosti je spokojený uživatel, který se na portály vrací a doporučuje jejich služby svému okolí.

Barbora Ortová DiS.

Personální manažerka ortova@hypermedia.cz

Po několikaleté zkušenosti v oboru personalistiky mě život zavál až do HyperMedia a.s.. Zde mám odpovědnost za HR oddělení a za oddělení backofficu. Ve firmě nastavuji HR strategii a snažím se o efektivní řízení lidských zdrojů. Komunikuji napříč celou společností. Pravidelně se se zaměstnanci potkávám na zpětné vazbě, kde si s nimi ráda povídám o tom, co se jim líbí či nelíbí v naší společnosti. Samozřejmě jsem k dispozici i v řešení jakýchkoli personálních záležitostí.

Mgr. Andrea Winklerová

Manažerka projektu HyperOdvoz.cz winklerova@hypermedia.cz

Ve společnosti HyperMedia, a.s. pracuji od roku 2011, od počátku svého působení ve společnosti jsem získala bohaté zkušenosti v oblasti personalistiky, dále jako manažer zákaznické podpory a vymáhání pohledávek a koordinátor projektu HyperSlevy. Nyní jsem dostala skvělou příležitost vést nový projekt HyperOdvoz. Nebojte se nových výzev a mějte vždy pozitivní přístup, pojďte ve společnosti HyperMedia získávat cenné zkušenosti, které ve svém životě zúročíte.

Ing. Veronika Rejžková

Marketingový manažer projektu HyperSlevy.cz rejzkova@hypermedia.cz

Ve společnosti jsem začala pracovat v lednu 2010 na pozici specialistky marketingu, postupem času jsem zde nabrala tolik zkušeností, že jsem se vypracovala na pozici manažerky oddělení.

Tomáš Kiprov

Teamleader obchodního oddělení kiprov@hypermedia.cz

Do společnosti HyperMedia, a.s. jsem nastoupil v květnu 2014 na pozici trenéra. Rozvoj lidí a zlepšování dovedností byl, dá se říci, i můj koníček. Po krátké době jsem ovšem zjistil, že by mě bavilo lidi nejen rozvíjet a pomáhat jim, ale zároveň vést svůj tým do boje s měsíčními plány a zdolávat různé výzvy a úkoly zadané vedením společnosti.

Eliška Zimová

Office manažerka zimova@hypermedia.cz

Do společnosti HyperMedia, a.s. jsem nastoupila v lednu 2015 na pozici specialistky zákaznické podpory. Brzy jsem se ale chopila i náročnějších úkolů a po tom, co jsem úspěšně vedla rozšiřování firemních prostor, jsem byla povýšena na pozici office manažerky. V současné době mám na starosti oba pány ředitele, kompletní chod společnosti a jednání s dodavateli.

14 let hypermedia

Seznamte se s naší historií

Historie společnosti