O společnosti

S námi můžete oslovit milióny uživatelů

2 000 000
registrovaných
uživatelů
508 000
fanoušků na
facebooku
90
portálů
 
31
zemí
 
14
let
 

Společnost HyperMedia, a.s. byla založena v roce 2003, jejím prvním projektem byl portál HyperInzerce.cz – v současné době největší český inzertní portál. Hlavními činnostmi společnosti jsou internetový marketing, zastupování webů a provozování slevových a dalších portálů. Dnes patří skupina HyperMedia k nejvýraznějším hráčům v této oblasti na českém trhu a z hlediska návštěvnosti patří do TOP desítky. Vlastní a zastupuje desítky portálů, které poměrně rychle získaly vysokou oblibu. Mají miliony návštěv měsíčně a přes 2 miliony registrovaných uživatelů, jejichž počet neustále roste.

Historie společnosti
Naše vize

Naše mise

Být jen prodejcem internetové reklamy nás nebaví. Chceme využít všechny naše schopnosti, nápady, originalitu, svěží přístup i zkušenosti, abychom pro vás byli ve světě internetu opravdovým parťákem, který vám pomůže s vaším byznysem a na kterého se můžete spolehnout.

Naše mise

Naše vize

Internet propojuje svět a my se nebojíme toho využít a stát se globálním hráčem. Uvědomujeme si, že virtuální svět se mění téměř každým dnem, a proto neustále rozšiřujeme pole působnosti a zdokonalujeme naše služby. Víme, že vzhůru vede cesta pouze skrze poctivost, korektnost a vysoké nasazení. Na vrcholu je prý člověk vždy sám – my máme jiný názor. Právě díky našim klientům a uživatelům, s nimi a pro ně se nám daří vytvářet firmu, která v sobě spojuje sílu, energii a velký potenciál.

Naše hodnoty

Síla

Jsme ryze česká společnost s několikaletou tradicí a zkušenostmi. Naše velikost nám poskytuje stabilitu v neklidných časech, ale nebrzdí nás. Rychle reagujeme na změny na trhu a nesázíme vše na jednu kartu. Naše portály pokrývají široké spektrum témat a cílových skupin.

Růst

Rosteme v číslech i v tom, co nejde spočítat. Překonáváme hranice států a kontinentů i své vlastní limity. Každý den je příležitostí udělat krok kupředu a něco se naučit. Rosteme proto, abyste vy mohli růst s námi!

Péče

Uzavření obchodu či objednávka jsou pro nás pouze začátkem. Naši klienti se stávají našimi dlouhodobými partnery, jež jako poradci provádíme on-line světem. Je pro nás důležité, aby se lidé na naše portály rádi a s důvěrou vraceli. Vysoce si ceníme loajality a nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim to najevo.

Otevřenost

Mluvit za zády druhých nám ani za mák nepřipadá tak zajímavé jako otevřená komunikace z očí do očí. Nehrajeme divadlo a nestřídáme masky. Říkáme věci tak, jak jsou, a umíme poslouchat s hlavou otevřenou. Vítáme jiné názory, nové nápady a originální řešení!

Tvořivost

Nejsme žádné zkameněliny – jsme vynalézaví a pružní. Dáváme prostor nestandardním dohodám a reklamním formátům. Řešení reklamací přizpůsobujeme přáním zákazníka. Nepracujeme mechanicky, ale s kreativitou a hravostí.

Selský rozum

Nenecháme se oblbnout prázdnými hesly a omáčkou. Řídíme se pečlivou analýzou, fakty a zdravým rozumem.

Vedení společnosti

Seznamte se zakladateli a managementem

Petr Beneš

Výkonný ředitel benes@hypermedia.cz

Petr Beneš je vůdčím vizionářem udávajícím směr celé společnosti. Náplní jeho práce je rozvíjet obchodní a marketingové aktivity v úzké provázanosti s personálními otázkami, tak aby byla společnost schopna rychle a efektivně reagovat na proměny internetového trhu. Cílem Petra Beneše je neustále posilovat postavení společnosti a rozšiřovat její významnou klientelu v rámci ČR i ve světě. Blízkou budoucnost pak spatřuje v získávání dalších výnosných akvizic a v expanzi kvalitních služeb, které rodina portálů společnosti HyperMedia, a.s. poskytuje.

Jan Šmidák

projektový ředitel smidak@hypermedia.cz

Jan Šmidák je hlavním původcem neustálého technologického a informačního rozvoje společnosti. Náplní jeho práce je maximálně zkvalitňovat služby poskytované uživatelům. Navrhuje a realizuje prostředí, ve kterém mohou být vize společnosti co nejlépe naplňovány, a dohlíží na tematickou i obsahovou kvalitu všech portálů společnosti. Cílem Jana Šmidáka i celé společnosti je spokojený uživatel, který se na portály vrací a doporučuje jejich služby svému okolí.

Ing. Martina Šatková

Obchodní manažerka pro HyperSlevy.cz satkova@hypermedia.cz

Vždy jsem věděla, že obchod je mým životem, a proto se v něm pohybuji již 20 let. Jsem proto velmi ráda, že mne přijala má nová Hyper rodina. Šíře jejích obchodních aktivit je pro mne velkou výzvou, jíž budu ráda čelit. Do společnosti HyperMedia, a.s., jsem nastoupila v dubnu 2017 na pozici manažerky projektu HyperSlevy. Ve společnosti mám na starost oblast HyperSlev a s tím spojené vedení profesionálního týmu obchodníků.

Barbora Ortová, DiS.

Personální manažerka ortova@hypermedia.cz

Po několikaleté zkušenosti v oboru personalistiky mě život zavál až do HyperMedia, a.s. Zde mám odpovědnost za HR oddělení a za oddělení backofficu. Ve firmě nastavuji HR strategii a snažím se o efektivní řízení lidských zdrojů. Komunikuji napříč celou společností. Pravidelně se se zaměstnanci potkávám na zpětné vazbě, kde si s nimi ráda povídám o tom, co se jim líbí či nelíbí v naší společnosti. Samozřejmě jsem k dispozici i v řešení jakýchkoli personálních záležitostí.

Mgr. Andrea Winklerová

Manažerka projektu HyperOdvoz.cz winklerova@hypermedia.cz

Ve společnosti HyperMedia, a.s., pracuji od roku 2011, od počátku svého působení ve společnosti jsem získala bohaté zkušenosti v oblasti personalistiky, dále jako manažerka zákaznické podpory a vymáhání pohledávek a koordinátorka projektu HyperSlevy. Nyní jsem dostala skvělou příležitost vést nový projekt HyperOdvoz. Nebojte se nových výzev a mějte vždy pozitivní přístup, pojďte ve společnosti HyperMedia získávat cenné zkušenosti, které ve svém životě zúročíte.

Ing. Veronika Rejžková

Marketingová manažerka projektu HyperSlevy.cz rejzkova@hypermedia.cz

Ve společnosti jsem začala pracovat v lednu 2010 na pozici specialistky marketingu, postupem času jsem zde nabrala tolik zkušeností, že jsem se vypracovala na pozici manažerky oddělení.

Eliška Zimová

Office manažerka zimova@hypermedia.cz

Do společnosti HyperMedia, a.s., jsem nastoupila v lednu 2015 na pozici specialistky zákaznické podpory. Brzy jsem se ale chopila i náročnějších úkolů a po tom, co jsem úspěšně vedla rozšiřování firemních prostor, jsem byla povýšena na pozici office manažerky. V současné době mám na starosti oba pány ředitele, kompletní chod společnosti a jednání s dodavateli.

14 let hypermedia

Seznamte se s naší historií

Historie společnosti