Naši klienti

řekli o nás

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Jitka Hejná
Marketing

Pro internetový obchod zabývající se prodeje digitálních fotoaparátů a videokamer je internetová reklama samozřejmostí. Přivítali jsme možnost prezentace na internetovém portálu www.hyperinzerce.cz a využíváme ji především ke zviditelnění prodejně zajímavých modelů. Nejúčinnější jsou textové inzeráty v kombinaci s grafickými bannery. Ohlasy jsou pozitivní a uskutečněné konverze jsou důkazem, že je portál zacílen na koncového zákazníka.

Holiday resort Losinka

Holiday resort Losinka

Ing. Jaroslav Pulicar, MBA
Jednatel firmy

Se společností Hypermedia, a.s. a jejich portálem Hyperslevy.cz spolupracujeme již třetím rokem, a to velmi úspěšně. Spolupráci považujeme za velmi korektní a na profesionální úrovni. Případné technické či provozní problémy jsou ihned po vzájemné dohodě odstraněny. Rovněž vyúčtování probíhá v dohodnutých termínech, a bez sebemenších problémů. Spolupráci s tímto partnerem můžeme jenom doporučit.

LuKa Hotel s.r.o.

LuKa Hotel s.r.o.

Lucie Obranská
Ředitelka

S portálem Hyperslevy.cz spolupracujeme již od roku 2012, jsme rádi, že jsme po předchozích zkušenostech s jinými slevovými portály měli tentokrát při výběru partnera v tomto směru šťastnou ruku. Spolupráce s portálem Hyperslevy.cz si velice vážíme a doufáme v další společné úspěšné kampaně.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.