Naši klienti

řekli o nás

AQUA UNITED 2010

AQUA UNITED 2010

Pavel Hofrichter
Ředitel pořádající agentury Rain

Je velmi chvályhodné, že HyperMedia, a.s. podporuje také alternativní projekty. Byli jsme mile překvapení ochotou a vstřícností, s jakou HyperMedia, a.s. podpořila projekt AQUA UNITED 2010. Tato akce je pořádána u příležitosti Světového dne vody, který vyhlašuje OSN již od roku 1993 na 22.3. Lidé si mají možnost připomenout, že voda a odpovídající sanitace, není všude ve světě samozřejmostí. Účastí na akcích v rámci Vodního týdne, mohou lidé také podpořit dětské domovy.

Vodňanská drůbež, a.s.

Vodňanská drůbež, a.s.

Jana Sekerková
Marketing

Jsme největším zpracovatelem drůbežího masa na českém trhu a se společností Hypermedia a.s. jsme navázali spolupráci na www.topcecepty.cz. Prostřednictvím tohoto portálu prezentujeme naše výrobky vysoké kvality. Díky přesnému zacílení reklamy se nám podařilo oslovit koncového spotřebitele, který preferuje a vyhledává potraviny vysoké kvality, uzeniny s vysokým podílem masa, minimálním obsahem „Éček“ a přidaných látek.

ETA a.s.

ETA a.s.

Prantlová Kateřina
Marketingové oddělení

Tradiční česká značka ETA má k nejen tradičním receptům velmi blízko. Bylo celkem přirozené spolupracovat s takto zaměřeným webem, který vedou profesionálové ve svém oboru. Kampaň, kterou jsme uskutečnili, měla velký ohlas nejen u našich zákazníků, ale i obchodních partnerů.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.