Naši klienti

řekli o nás

TS Bohemia a.s.

TS Bohemia a.s.

Milan Jansa
Marketingový ředitel

Jsme největšími výrobci a prodejci českých počítačů a notebooků „BARBONE“, a jeden z největších prodejců výpočetní techniky v ČR. Víme jak nejlépe investovat do internetové reklamy a pro prezentaci našich produktů a služeb jsme si vybrali server www.hyperinzerce.cz, která nám nabídla nejlepší poměr ceny a přidané hodnoty na trhu internetové reklamy. Naše reklamní kampaně navrhujeme ve spolupráci s marketingovými poradci Hyperinzerce tak, aby výsledný efekt kampaně oslovil vytipovanou cílovou skupinu a výsledek vždy splnil naše očekávání.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.

TICKET ART PRAHA, s.r.o.

Miroslav Bučko
Ředitel pro obchod a marketing

Spolupráci s Hyperinzercí jsme navázali v roce 2005, v období, kdy se tento inzertní server teprve začínal hřát na slunci českého internetu. V roce 2007 jsme společnou spolupráci rozšířili o vzájemnou propagaci našich obchodních značek a Hyperinzerci propagujeme na vybraných kulturních akcích, jako jsou muzikály, koncerty či divadelní představení. Hyperinzerce naproti tomu skvěle promuje námi pořádané a podporované kulturní akce na svých stránkách a aktivně přispívá k podpoře prodeje vstupenek. Nejúspěšnějšími akcemi za dobu naší spolupráce jsou např. Daniel Landa – tour Československo 2008 a Alexandrovci – European Tour 2009 a 2010. Hyperinzerce se za dobu naší spolupráce stala důležitým partnerem pro propagaci našich kulturních akcí.

VIVA – manipulační technika s.r.o.

VIVA – manipulační technika s.r.o.

Slavomír Vinař
Prodejce techniky a financování

Naše společnost nabízí v oblasti manipulační techniky a skladovacích techniky velkou škálu služeb a produktů, a proto je pro nás spolupráce s naším dlouhodobým partnerem, portálem Hyperinzerce, téměř nutností. VIVA – manipulační technika s.r.o. nabízí prodej nové i použité techniky, pronájem vysokozdvižných vozíků a jiné techniky, vysokozdvižné vozíky, hydraulické plošiny, tahače, plošinové vozíky, skladové vozíky, dílenské vybavení, zdvižné stoly, hydraulické jeřáby, paletové vozíky, rudlíky a jinou skladovací techniku. Součástí našich služeb je kompletní servis v místě do 24 hod., dodávky a montáž příslušenství, doplňků a náhradních dílů pro manipulační techniku.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.