Naši klienti

řekli o nás

NISUS Consulting spol. s r.o.

NISUS Consulting spol. s r.o.

Lucie Liu Johnová
Realitní makléřka

Přes portál HyperReality.cz jsme zrealizovali několik obchodů v rámci zprostředkování prodeje nemovitosti, ať v oblasti města Prahy, tak například v okrese Praha-západ, v rekreační oblasti Slapské přehrady a dalších oblíbených lokalitách naší republiky. V poslední kampani jsme s obchodním zástupcem portálu HyperReality.cz panem Martinem Dobrovolným rozšířili možnosti inzerovaných nabídek. S jeho prací jsem velmi spokojená, pravidelně mě kontaktuje a řešíme potřebné záležitosti, zároveň mě pan Dobrovolný informuje o novinkách i případných plánovaných změnách v rámci portálu HyperReality.cz. Mám zájem o další spolupráci, pokud vše bude pokračovat jako doposud. Portál HyperReality.cz není tak finančně náročný jako např. Sreality.cz, které, dle mého názoru, požadují poměrně vysoké ceny za inzerci, avšak mnohokrát reakce klientů neodpovídá dané investici.

Hoffmeister s.r.o.

Hoffmeister s.r.o.

Ivana Michalová
Jednatelka společnosti

Hotel Hoffmeister & Spa**** se společností HyperMedia, a.s., konkrétně s portálem HyperSlevy.cz, už několikrát spolupracoval v rámci propagace svého vlastního spa a wellness i své gurmánské Ada restaurace. V současné době se jedná již o několikaletou zkušenost, kterou můžeme všem jen doporučit. V rámci propagace, marketingu, přehledného extranetu, který je non stop k dispozici, jde o velmi dynamickou a přehlednou spolupráci. Stejně tak ukončení jednotlivých kampaní je vždy přehledné, především doúčtování nevyužitých prodaných voucherů apod.

Modrá stodola relax park

Modrá stodola relax park

Ing. Martin Herzman
Sales director

S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několikátým rokem a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme rychlé jednání, přehledné smlouvy a včasné výplaty finančních prostředků, což není ze strany všech slevových portálů vždy standardem.