Naši klienti

řekli o nás

Auto Tukas

Auto Tukas

Zbyněk Roboch
Marketingový ředitel

Prostřednictvím největšího inzertního serveru u nás, www.hyperinzerce.cz, jsme se rozhodli prezentovat naši společnost a služby. Zpočátku jsme byli zvědaví, zda to bude fungovat, ale jsme opravdu mile překvapeni a navíc i díky přístupu zaměstnanců Hyperinzerce se těšíme na další spolupráci s touto společností. Víme, že nebudeme zklamaní a vždy dosáhneme skvělého efektu z vytvořených kampaní.

MORRIS CL s.r.o.

MORRIS CL s.r.o.

Radek Fejgl
Area Sales Manager

Spolupráce s portálem www.hyperslevy.cz byla vynikající, vřele doporučuji všem! Komunikace a spolupráce s Vaším portálem a také následná úspěšná prodejnost nás velice těší! Radek Fejgl Area Sales Manager +420 773 480 023 MORRIS CL s. r. o. www.hotelmorris.cz www.sportareal-fitness.cz www.svatba-morris.cz

efko cz s.r.o.

efko cz s.r.o.

Jiří N. Salamánek, B.A.
Marketing & Product Manager

Společnost efko cz s.r.o. jako člen předního potravinářského koncernu ve střední Evropě realizovala s portálem Hypermédia spolupráci v roce 2014. Vstřícnost, profesionalita a hlavně výsledky nás přesvědčili o správnosti výběru partnera, který zajistil vše, co slíbil. Naše spolupráce jistě bude mít pokračování.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.