Naši klienti

řekli o nás

AAA Auto, a.s.

AAA Auto, a.s.

Jitka Míková
Online Marketing Manager

Portál HyperInzerce.cz pro nás představuje významný prodejní kanál. V posledních dvou letech jsme přesunuli většinu inzerce AAA Auto z tištěných médií na internet a HyperInzerce.cz je od té doby stabilně součástí našeho portfolia. Nejprodávanějšími automobily prostřednictvím HyperInzerce.cz jsou samozřejmě vozy Škoda, ale i další vozy z koncernu VW, pak také Ford, Peugeot či Citroën. Z pohledu efektivity nám vyhovují dobrý poměr mezi cenou a výkonem a možnost oslovit uživatele, kteří prodávají či nakupují vozy soukromě.

LuKa Hotel s.r.o.

LuKa Hotel s.r.o.

Lucie Obranská
Ředitelka

S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již od roku 2012. Jsme rádi, že jsme po předchozích zkušenostech s jinými slevovými portály měli tentokrát při výběru partnera v tomto směru šťastnou ruku. Spolupráce s portálem HyperSlevy.cz si velice vážíme a doufáme v další společné úspěšné kampaně.

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Centrum digitální fotografie Megapixel s.r.o.

Jitka Hejná
Marketing

Pro internetový obchod zabývající se prodejem digitálních fotoaparátů a videokamer je internetová reklama samozřejmostí. Přivítali jsme možnost prezentace na internetovém portálu HyperInzerce.cz a využíváme ji především ke zviditelnění prodejně zajímavých modelů. Nejúčinnější jsou textové inzeráty v kombinaci s grafickými bannery. Ohlasy jsou pozitivní a uskutečněné konverze jsou důkazem, že je portál zacílen na koncového zákazníka.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.