Naši klienti

řekli o nás

efko cz s.r.o.

efko cz s.r.o.

Jiří N. Salamánek, BA
Marketing & Product Manager

Společnost efko cz s.r.o. jako člen předního potravinářského koncernu ve střední Evropě realizovala se společností HyperMedia, a.s., spolupráci v roce 2014. Vstřícnost, profesionalita a hlavně výsledky nás přesvědčily o správnosti výběru partnera, který zajistil vše, co slíbil. Naše spolupráce jistě bude mít pokračování.

Hotel Lesana***

Hotel Lesana***

Marcela Lopatová
Ředitelka hotelu

Se společností HyperMedia, a.s., spolupracujeme již od roku 2015. Jsem maximálně spokojená s obchodníkem, který jakýkoliv náš požadavek řeší okamžitě a vždy k naší spokojenosti. Od roku 2015 se náš obrat zvýšil díky HyperMedia, a.s., o 4 098 116 Kč. Ještě jednou velmi pěkně děkuji za spolupráci a za další nové zákazníky.

Pivní a vinné lázně Stodolní

Pivní a vinné lázně Stodolní

Marcela Navrátilová
Jednatelka společnosti

Se slevovým portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několik let a jsme velice rádi, že tomu tak je. Díky našemu partnerství navštívilo naše lázně poprvé hned několik stovek zákazníků, z mnoha z nich se nakonec stali zákazníci stálí. Kladně hodnotíme zejména kontakt s našim projektovým specialistou, který se o nás výborně stará a vychází nám vstříc. Doufáme, že naše spolupráce bude i nadále tak úspěšná, jako tomu bylo doposud!

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.