Naši klienti

řekli o nás

Art Hotel Meda s.r.o.

Art Hotel Meda s.r.o.

Dominik Konopásek
Front Office Manager

Spolupráci s portálem Hyperslevy hodnotíme velice kladně, každý den přivedou k nám mnoho spokojených zákazníků. Pokud máme sebemenší problém, vždy nám ochotně pomůžou. I nadále budeme využívat tento zdroj nových obchodních příležitostí.

Holiday resort Losinka

Holiday resort Losinka

Ing. Jaroslav Pulicar, MBA
Jednatel firmy

Se společností Hypermedia, a.s. a jejich portálem Hyperslevy.cz spolupracujeme již třetím rokem, a to velmi úspěšně. Spolupráci považujeme za velmi korektní a na profesionální úrovni. Případné technické či provozní problémy jsou ihned po vzájemné dohodě odstraněny. Rovněž vyúčtování probíhá v dohodnutých termínech, a bez sebemenších problémů. Spolupráci s tímto partnerem můžeme jenom doporučit.

Studio Greenline

Studio Greenline

Dagmar Olžbutová
Majitelka studia

S portálem HyperSlevy jsem velmi spokojená. Spolupráce je naprosto v pořádku, platby chodí dle smlouvy. Jsem spokojená s prodejností, dle mého názoru jednička na trhu slevových portálů. Komunikace ok, žádný problém jsem dosud neměla.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.