Naši klienti

řekli o nás

BOHEMIAN EXPRESS s.r.o. + SRK.cz

BOHEMIAN EXPRESS s.r.o. + SRK.cz

Ing. František Groh, Ph.D.,
Jednatel společnosti a sdružení

Naše společnost je dlouhodobým klientem portálu hyperinzerce.cz a hyperreality.cz, naše zkušenosti s těmito oběma portály jsou výborné, sledujeme výtěžnost z námi užívaných serverů a tyto patří jednoznačně k těm, které budeme využívat i nadále. Vedle kvality portálu oceňujeme i vstřícnost a spolupráci pracovníků provozující společnosti. Tento portál můžeme vřele doporučit.

Přerost a Švorc - auto, s.r.o.

Přerost a Švorc - auto, s.r.o.

Dagmar Čámská
Marketing a reklama

Na počátku letošního roku jsme se rozhodli oživit inzerci na on-line portálech s cílem zviditelnění nabídky naší prodejny ojetých vozů ŠKODA v programu ŠKODA PLUS. Naše „zkušební jízda“ na skodahome.cz dopadla nad očekávání dobře,….tak jedeme dál.

Hotel Tulipán ***

Hotel Tulipán ***

Markéta Černá
Provozní hotelu

Spolupracujeme s portálem Hyperslevy již několik let a naše spolupráce je naprosto bezproblémová. Získali jsme spoustu nových zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Spolupráci určitě doporučujeme.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.