Naši klienti

řekli o nás

Hoffmeister s.r.o.

Hoffmeister s.r.o.

Ivana Michalová
Jednatelka společnosti

Hotel Hoffmeister & Spa**** se společností HyperMedia, a.s., konkrétně s portálem HyperSlevy.cz, už několikrát spolupracoval v rámci propagace svého vlastního spa a wellness i své gurmánské Ada restaurace. V současné době se jedná již o několikaletou zkušenost, kterou můžeme všem jen doporučit. V rámci propagace, marketingu, přehledného extranetu, který je non stop k dispozici, jde o velmi dynamickou a přehlednou spolupráci. Stejně tak ukončení jednotlivých kampaní je vždy přehledné, především doúčtování nevyužitých prodaných voucherů apod.

Modrá stodola relax park

Modrá stodola relax park

Ing. Martin Herzman
Sales director

S portálem HyperSlevy.cz spolupracujeme již několikátým rokem a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme rychlé jednání, přehledné smlouvy a včasné výplaty finančních prostředků, což není ze strany všech slevových portálů vždy standardem.

Honzova hypotéka

Honzova hypotéka

Jiří Paták
Managing director

Specializovaná služba, jakou je Honzova hypotéka, vyžaduje v marketingových kampaních přesné cílení. Spolu s HyperMedia, a.s., jsme dokázali najít způsob, jak správnou cílovou skupinu oslovit, a vytvořit tak základ pro budoucí obchody. Hlavní devizou HyperMedia, a.s., je, že vycházejí vstříc i obtížným požadavkům. Rozhodně plánujeme ve spolupráci pokračovat i nadále.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.