Naši klienti

řekli o nás

Art Hotel Meda s.r.o.

Art Hotel Meda s.r.o.

Dominik Konopásek
Front Office Manager

Spolupráci s portálem HyperSlevy.cz hodnotíme velice kladně, každý den k nám přivede mnoho spokojených zákazníků. Pokud máme sebemenší problém, vždy nám pracovníci portálu ochotně pomůžou. I nadále budeme využívat tento zdroj nových obchodních příležitostí.

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Jana Kalová
Koordinátorka marketingu

Jako Realitní společnost České spořitelny jsme součástí největší a nejznámější banky v ČR a pro prezentaci našich nemovitostí jsme hledali vhodné a solidní partnery. Pro realitní server HyperReality.cz jsme se rozhodli na základě ohlasů a doporučení již existujících realitních kanceláří, z nichž se postupně stali naši franšízoví partneři. V současné době využívá inzerci na serveru HyperReality.cz celá naše obchodní síť a díky efektivitě reakcí klientů, ze kterých se etablují skuteční kupci, předpokládáme spolupráci i na další období. U serveru HyperReality.cz oceňujeme též podporu v podobě bannerových kampaní, které nám umožňují další expanzi naší sítě.

Louda auto a.s.

Louda auto a.s.

Pavel Louda
Předseda představenstva

Společnost HyperMedia, a.s., vnímám jako velice dynamického a úspěšného hráče na českém internetu. Bylo tomu tak i před započetím společné kooperace v roce 2015 a nyní, kdy mohu své hypotézy doložit i společnými výsledky, se domněnky přeměnily na pevné přesvědčení. Přesvědčení o tom, že společnost Louda Auto a.s. – nabízející svým zákazníkům autorizovaný prodej a servis vozů Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Mazda, Ford a Hyundai – může své online kampaně bez obav svěřit profesionálům, se kterými se vždy příjemně komunikuje a kteří hlavně drží slovo. Věřím v dlouhodobou rozvíjející se spolupráci s nadstandardními vztahy, které nyní máme.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.