Naši klienti

řekli o nás

Art Hotel Meda s.r.o.

Art Hotel Meda s.r.o.

Dominik Konopásek
Front Office Manager

Spolupráci s portálem Hyperslevy hodnotíme velice kladně, každý den přivedou k nám mnoho spokojených zákazníků. Pokud máme sebemenší problém, vždy nám ochotně pomůžou. I nadále budeme využívat tento zdroj nových obchodních příležitostí.

Honzova hypotéka

Honzova hypotéka

Jiří Paták
Managing director

Specializovaná služba, jakou je Honzova hypotéka, vyžaduje v marketingových kampaních přesné cílení. Spolu s Hypermedia a.s. jsme dokázali najít způsob, jak správnou cílovou skupinu oslovit a vytvořit tak základ pro budoucí obchody. Hlavní devizou Hypermedia je, že vycházejí vstříc i obtížným požadavkům. Rozhodně plánujeme ve spolupráci pokračovat i nadále.

Vodňanská drůbež, a.s.

Vodňanská drůbež, a.s.

Jana Sekerková
Marketing

Jsme největším zpracovatelem drůbežího masa na českém trhu a se společností Hypermedia a.s. jsme navázali spolupráci na www.topcecepty.cz. Prostřednictvím tohoto portálu prezentujeme naše výrobky vysoké kvality. Díky přesnému zacílení reklamy se nám podařilo oslovit koncového spotřebitele, který preferuje a vyhledává potraviny vysoké kvality, uzeniny s vysokým podílem masa, minimálním obsahem „Éček“ a přidaných látek.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.