Naši klienti

řekli o nás

AQUA UNITED 2010

AQUA UNITED 2010

Pavel Hofrichter
Ředitel pořádající agentury Rain

Je velmi chvályhodné, že HyperMedia, a.s., podporuje také alternativní projekty. Byli jsme mile překvapeni ochotou a vstřícností, s jakou HyperMedia, a.s., podpořila projekt AQUA UNITED 2010. Tato akce je pořádána u příležitosti Světového dne vody, který vyhlašuje OSN již od roku 1993 vždy 22. března. Lidé mají možnost připomenout si, že voda a odpovídající sanitace není všude ve světě samozřejmostí. Účastí na akcích v rámci Vodního týdne mohou také podpořit dětské domovy.

Penzion v zahraničí

Penzion v zahraničí

Martin Vojtěšek
Majitel penzionu

Nesmírně si vážíme skvělé spolupráce s portálem HyperSlevy.cz a je nám opravdovou ctí s vámi spolupracovat. Z vaší strany jsou doslova neocenitelné komunikace, rychlý přístup k požadované věci a především bezproblémové platby vůči našemu penzionu. Opravdu vřelé díky.

Dekorativní-ozdoby.cz

Dekorativní-ozdoby.cz

Bohumil Háte
Majitel

Najít opravdu šikovné brigádníky není dnes nic jednoduchého, přestože u nás mají možnost pracovat z domova a dobře je platíme. Díky Gold inzerci v příslušných sekcích HyperInzerce se však naše nabídka zobrazuje těm, které opravdu osloví, a o posily do našeho týmu tak již nemáme nouzi. Investice do této formy propagace určitě má smysl.

kontakt

Chcete získat nové zákazníky? Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?
Vytvoříme vám přesně cílenou kampaň se zásahem až několik milionů uživatelů.