Naši klienti

řekli o nás

Hoffmeister s.r.o.

Hoffmeister s.r.o.

Ivana Michalová
Jednatelka společnosti

Hotel Hoffmeister & Spa**** se společností HyperMedia, a.s., konkrétně s portálem HyperSlevy.cz, už několikrát spolupracoval v rámci propagace svého vlastního spa a wellness i své gurmánské Ada restaurace. V současné době se jedná již o několikaletou zkušenost, kterou můžeme všem jen doporučit. V rámci propagace, marketingu, přehledného extranetu, který je non stop k dispozici, jde o velmi dynamickou a přehlednou spolupráci. Stejně tak ukončení jednotlivých kampaní je vždy přehledné, především doúčtování nevyužitých prodaných voucherů apod.

Hotel Lesana***

Hotel Lesana***

Marcela Lopatová
Ředitelka hotelu

Se společností HyperMedia, a.s., spolupracujeme již od roku 2015. Jsem maximálně spokojená s obchodníkem, který jakýkoliv náš požadavek řeší okamžitě a vždy k naší spokojenosti. Od roku 2015 se náš obrat zvýšil díky HyperMedia, a.s., o 4 098 116 Kč. Ještě jednou velmi pěkně děkuji za spolupráci a za další nové zákazníky.

Bouda Míla, s.r.o.

Bouda Míla, s.r.o.

Tomáš Bittner
Jednatel

Jsme Horská bouda Míla v Krkonoších. S portálem HyperSlevy.cz je radost spolupracovat. Vždy a obratně jsou připraveni upravit či zpracovat naši kampaň. Provizní systém včetně smlouvy je čitelný a přehledný, což se o některých konkurenčních firmách říci nedá. Mnohokrát vám děkujeme za příjemnou spolupráci a budeme se těšit na další společné akce.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.