Naši klienti

řekli o nás

AAA Auto, a.s.

AAA Auto, a.s.

Jitka Míková
Online Marketing Manager

Portál Hyperinzerce pro nás představuje významný prodejní kanál. V posledních dvou letech jsme přesunuli většinu inzerce AAA AUTO z tištěných médií na internet a Hyperinzerce je od té doby stabilně součástí našeho portfolia. Nejprodávanějšími automobily prostřednictvím Hyperinzerce jsou samozřejmě vozy Škoda, ale i další vozy z koncernu VW, pak také Ford, Peugeot či Citroen. Z pohledu efektivity nám vyhovuje dobrý poměr mezi cenou a výkonem, a možnost oslovit uživatele, kteří prodávají či nakupují vozy soukromě.

Holiday resort Losinka

Holiday resort Losinka

Ing. Jaroslav Pulicar, MBA
Jednatel firmy

Se společností Hypermedia, a.s. a jejich portálem Hyperslevy.cz spolupracujeme již třetím rokem, a to velmi úspěšně. Spolupráci považujeme za velmi korektní a na profesionální úrovni. Případné technické či provozní problémy jsou ihned po vzájemné dohodě odstraněny. Rovněž vyúčtování probíhá v dohodnutých termínech, a bez sebemenších problémů. Spolupráci s tímto partnerem můžeme jenom doporučit.

MORRIS CL s.r.o.

MORRIS CL s.r.o.

Radek Fejgl
Area Sales Manager

Spolupráce s portálem www.hyperslevy.cz byla vynikající, vřele doporučuji všem! Komunikace a spolupráce s Vaším portálem a také následná úspěšná prodejnost nás velice těší! Radek Fejgl Area Sales Manager +420 773 480 023 MORRIS CL s. r. o. www.hotelmorris.cz www.sportareal-fitness.cz www.svatba-morris.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.