Naši klienti

řekli o nás

Honzova hypotéka

Honzova hypotéka

Jiří Paták
Managing director

Specializovaná služba, jakou je Honzova hypotéka, vyžaduje v marketingových kampaních přesné cílení. Spolu s Hypermedia a.s. jsme dokázali najít způsob, jak správnou cílovou skupinu oslovit a vytvořit tak základ pro budoucí obchody. Hlavní devizou Hypermedia je, že vycházejí vstříc i obtížným požadavkům. Rozhodně plánujeme ve spolupráci pokračovat i nadále.

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Realitní společnost České spořitelny, a.s.

Jana Kalová
Koordinátor marketingu

Jako Realitní společnost České spořitelny jsme součástí největší a nejznámější banky v ČR a pro prezentaci našich nemovitostí jsme hledali vhodné a solidní partnery. Pro realitní server Hyperreality.cz jsme se rozhodli na základě ohlasů a doporučení již existujících realitních kanceláří, z nichž se postupně stali naši franšízoví partneři. V současné době využívá inzerci na serveru Hyperreality.cz celá naše obchodní síť a díky efektivitě reakcí klientů, ze kterých se etablují skuteční kupci, předpokládáme spolupráci i na další období. U serveru Hyperreality.cz oceňujeme též podporu v podobě bannerových kampaní, které nám umožňují další expanzi naší sítě.

AQUA UNITED 2010

AQUA UNITED 2010

Pavel Hofrichter
Ředitel pořádající agentury Rain

Je velmi chvályhodné, že HyperMedia, a.s. podporuje také alternativní projekty. Byli jsme mile překvapení ochotou a vstřícností, s jakou HyperMedia, a.s. podpořila projekt AQUA UNITED 2010. Tato akce je pořádána u příležitosti Světového dne vody, který vyhlašuje OSN již od roku 1993 na 22.3. Lidé si mají možnost připomenout, že voda a odpovídající sanitace, není všude ve světě samozřejmostí. Účastí na akcích v rámci Vodního týdne, mohou lidé také podpořit dětské domovy.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecné smluvní podmínky společnosti HyperMedia, a.s. se sídlem Praha 4, Doudlebská 1699/5, PSČ 140 00, IČ: 27251748, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 15249, jež tvoří nedílnou součást každé smlouvy o dílo.